Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

feveran18

Erkeklerin Kız Tavlayamama Nedenleri:

1- Ömründe hiç kız görmemiş gibi davranmaları

Erkeklerin kız tavlayamama nedenleri.

Böyle erkekler önce kızların götünü kaldırır. Sonra karşılık bulamayınca türk kızları kezban bilmem ne bik bik bik öter. Emin olun, kızları iplemeyen, cool duruşlu erkekler kızların çok daha ilgisini çekiyor. Kızlarlı iplememekten kastım yanlış anlaşılmasın. Tabi ki bir erkek kızlara ilgi duyabilir ama abaza gibi aklı fikri kızlarda olmamalı. Kızlara karşı son derece kibar olmalı ama kızların bir tarafını kaldırmamaya özen göstermeli. İşte böyle erkeklere kızlar bayılır.

2- Aşırı küfürlü ve argo konuşmaları:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Eğer Ediz Çağıran değilseniz küfür etmek bir erkeğe kolay kolay yakışmaz. Tamam edin ama iki lafınızdan biri küfür olmasın yani. Çok itici.

3- Kitap okumamaları:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Kusura bakmayın ama kitap okumayan kadın da erkek de bana çok sığ geliyor. İnsan kendini geliştirmeli. Her konu hakkında az çok bilgisi olan, genel kültürü yüksek erkekler çok çekici. Ama bunu bilmişlik taslama noktasına getirirlerse çok itici olabiliyorlar.

4- Şiddete meyilli olmaları:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Şiddete meyilli insanları sevmem. Hele ki kadına şiddet uygulayan erkekler zavallı yaratıklar bana göre. Kendi hemcinslerine güçleri yetmediği için gücünü kadınlar üzerinde gösteren varlıklara acımayalım da ne yapalım?

5- Utangaç olmaları:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Utangaç erkekler bana çok itici geliyor. Özgüvenlerinin düşük olduğu izlenimini veriyor ve özgüveni düşük erkekler kızlara pek çekici gelmez.

6- Kızlara laf atmaları:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Arkadaş gurubuyla birlikte olduğu zaman kendini bir halt sanan yurdum erkeklerinin kız görünce hayvani dürtülerinin etkisiyle attıkları laflar kızlar üzerinde kötü etkiler bırakabiliyor gençler. Tek başınayken bir kız görse iki lafı bir araya getirip konuşamaz böyle tipler. Oksijen israfıdırlar ayrıca.

7- Kişisel temizliklerine dikkat etmemeleri:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Maalesef ülkemizde çok var böyle tipler. Ne kadar yakışıklı olursa olsun ter kokan bir erkek ilgi çekmez. Çekse de olumsuz yönde çeker :)

8- Kendini kadınlardan üstün gören erkek:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

''Elinin hamuruyla erkek işine karışma.'' ''Kız kısmısı okur muymuş?'' türünde erkekler bir kadının onu 9 ay karnında taşıyıp da ne zorluklarla doğurduğunu idrak edemeyen erkeklerdir. Ne desek boş.

9- Kadınların kıyafetine karışan erkek:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Çoğunuz bu maddeye katılmayacak ama ben bu düşünceyi yanlış buluyorum. Kadın bir birey olarak istediğini giyme özürlüğüne sahip. Erkek kadının sahibi değil. Bunu söyledim diye açık giyindiğim anlamı çıkmasın. Kendim açık giyinmem ama sevgilimin ya da herhangi bir erkeğin baskısı sonucu değil, kendim istemediğim için giymiyorum. Bence doğru olan bu. Yok kıskanıyomuş falan filan bunlar hikaye. Madem öyle kapalı bir kadınla evlensin. Sen bir kızı açık haliyle sevdiysen sonradan onu kapatmaya çalışmayacaksın.

10- Kendi tipine bakmadan Adriana Lima gibi kız isteyen, Türk kızlarına laf eden erkek:

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi

Ortalama olarak boyu 1.70 olan türk erkekleri 180'lik rus kızlarına göz dikmesin lütfen. Komik oluyor. Türk kızlarını küçümsemek kimsenin haddine değil.

Son madde biraz ağır oldu ama kusura bakmayın yani bıktık bu muhabbetten.

Erkeklerin Kızları Etkilemede Başarısız Olmalarının 10 Sebebi
157
36
Görüşünü yaz
36Kız Görüşü
157Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • HavHavMiyav
  Cogu kiz kendini adriana lima sanmasa nick bateman gibi sevgili istemese erkekler hakki bulut tipi ile barbara palvin istemese kimse yalniz kalmaz
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Askiyasamak
  Dokuzuncu madde benim için çok önemli. Ona karışmadan edemem. Ancak diğer bahsettiğiniz maddeler bende yok :)
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

35156
 • Ehlivukuf
  Ve eğer kadınların kalbine giden bir yol varsa , inanın bana, sözcüklerden geçer. Hatta o yol sözcüklerle döşelidir. Baska hiç birşey doğru bir sözdizimi kadar bir kadının başını döndüremez.
  Tıpkı tılsımlı sözcüklerin masalların kapısını açması gibi…
 • kappediyem
  Mükemmel bir bence olmuş hele Ediz Çağıran kısmı aşırı doğru :D tam benim kafadan adamım ya genelde erkekler yorum yapmış baksana çünkğ eleştirilmeyi sevmiyorlar hele de 1.70 ve 1.80 oranını yapamayanlar :D Türk kızlarının gözünü seveyim ben asdasdas
  • ajussi

   2 birayla kıvama gelecek kızların götü kalkmış bu türk oğlanları nice ruslari götürüyo azıcık ruscayla sen kimsin *

  • atlıokçu

   türk erkek lerini beğrnmiyormusun türk erkeklerinin aşağılanması hoşuna mı gitti içinin yağları mı eridi yazoklar olsun! ben 1.90ım bu arada

  • kappediyem

   Iki Bira yla sarhoş olan kızlar yerine kutularca bira içip de sarhoş olmayan ve sonra önüne gelene veren kızları seçtiniz siz erkekler yani senin gibi erkekler geri zekalı beyin :) @ajussi

  • Hepsini Göster
 • namazvedua038
  Rus kizlarina laf atmayi ihmal etmessiniz sunu soyleyim
  Rus kizlari turk kizlarindan daha evlenilcek kisilerdir cunku sıkıldim ben bosanicam ayrilicam falan gibi sacmaliklari yoktur turk kizlari gibi cunku egecek sevginin askin degerini bilir ve vefeasiz davranmazlar ama cevremde ojadar cok rezil urk kizlari var ki ruslar sizlerden gercekten sevdiklerinde cok sadiklar bunu iddia ediyorum.
  • -Angeliciouss-

   Bir de müslümansın. Bakire olmayan rus kızı bulursan alırsın.

  • namazvedua038

   @Angeliciouss ben dusuncemi belirttim sana sadik olduklarini gozlempedim

 • coffeyyJohn
  1. Ömründe hiç kız görmemiş gibi davranmaları, 2. Aşırı küfürlü ve argo konuşmaları, 3. Kitap okumamaları, 4. Şiddete meyilli olmaları, 6. Kızlara laf atmaları, 7. Kişisel temizliklerine dikkat etmemeleri,8. Kendini kadınlardan üstün gören erkek maddelerine katılıyorum çünkü tüm insanların üzerinde fikir birliği yapmaları gereken maddeler bunlar.

  Katılmadığım maddeler
  5. Utangaç olmaları: Bir erkek utangaç olabilir bu içinden gelen bir şeydir. Utangaç erkeklerin pek çok güzel davranışı vardır. Böyle erkeklerden kızlara zarar gelmez. Utangaç erkekleri sevdiğini söyleyen kızlarda var, fikir birliğiniz yok bu konuda.

  9- Kadınların kıyafetine karışan erkek: Katılmıyorum çünkü bir kadın bir erkeği çok sevse giyinişinden dolayı olmaz ben istemiyorum diye terk eden erkeğin arkasından ama sen isteseydin daha usturuplu giyinirdim diyebilir. Zaten kızlarda hep açık giyincecek olasalar erkek annelerinin yanına giderkende öyle giyinirlerdi. Bence de herkes gördüğü şekliyle kabul etmeli ama bu konuda kızlar arasında fikir birliği yok. Bazı kızlarda dikkat çekerek sevgili bulup daha sonra kapanmak için böyle giyinebiliyorlar.
  10- Kendi tipine bakmadan Adriana Lima gibi kız isteyen, Türk kızlarına laf eden erkek: Maddesine katılmıyorum 1,70 boyuna bakmadan 1,80'lik Rus kızlarına bakmayın demişsin eğer tavlayabiliyorsa bakabilir. Arz talep meselesi, arz talep edilebiliyorsa denge sağlanır. Senin sevdiği erkek senden 10 cm kısa olsa sorun etmemek lazım dersin ama burada fevri davranmışsın. Ayrıca hiçkimse Türk Kızlarını İtalyan Erkeği bulmasın diye tutmuyor yapabiliyorsa yapsın.

  Genel olarak doğru maddeler var ama kızlarlar fikir birliğine varmığı maddeler de var. Biraz fevri bir yazı olmuş. Neyse eline sağlık.
 • kaptanpırays
  11) piç serseri veya yavşak olmamak
  12) efendi aklı başında kendi hâlinde olmak
  13) bir kızı sevince o kızla ilgili ciddi düşünmek, cinsel obje olarak görmemek, sevmek
  14) hanzo olmamak
  15) bakir olmak
  16) iki yüzlü olmamak
  17) kızların gözüne girebilmek için en yakın arkadaşlarını kötülememek, alay etmemek, espri konusu yapmamak
 • Kiminkimsesi
  Çoğu madde doğru fakat çelişki var. "Ediz çağıran" demişsin ama küfür etmesin şiddet uygulamasın vb. Kitap okuması önemli demişsin yazından anladığım kadarı ile senin okuduğun kitaplar wattpad ve popüler kültür kitaplarından öte değil.
  • feveran18

   Wattpad de sadece "Yabanci"yi okudum. Burdan böyle bir çıkarım yapman ilginç.

 • -Angeliciouss-
  Bravo çok çok güzel bir bence olmuş. Sanki tipi bu ulan
  41.media.tumblr.com/.../...degx61qhodd8o1_1280.jpg
 • yalnizkalp_06
  "Öncelikle sıkacak kıyafet konusunda her bokuna karışacaksın. Laf etti mi bağırıp çağırıp küfredeceksin. Kitap okumayıp sohbetiniz sadece namus üzerine olacak. Her kıza bakacaksın ki elbet birisi düşer."
  ben bu zihniyetteki insanların aşk hayatlarını daha başarılı buluyorum. Bence Türk kızları bunu istiyor. Vereceksin kucağına 3 4 tane veled akşam da yemeği beğenmedim diye 2 tokat al sana mutlu bir yuva
 • Hanifmehmet
  Kimisi tartışılır ama geneli hakikattir.
  Burdan genç abazanlara tavsiye olsun.

  Özellikle 1. 2. 3. 5. Ve 7. Maddeler bizim türkoların genel yanlışlları.
  Kızlarda hemen şımarmasın tabi.
  Nazınızdan geçilmiyor. Koca bir nesli helak ettiniz. Sizin yüzünüze bu gibi konulardan nice kitaplar ve seminerler veriliyor.

  Abazanların mallığından faydalandığınız yeter doğrusu. Onlarada acıyın biraz :)))

  Emeğine sağlık güzel va aydınlatıcı bir bence olmuş.
  10 üzerinden 10 ;)
 • kuyuduzu
  8. görselde kadının kolları mı yok?

  9. görsel genelde doğru çıkıyor sanki?

  tüm maddelere uyuyorum neredeyse.
  ama gel gör ki yanızım :)
  neden?
  hem uğraşmıyorum hem tripsiz bir hayatta şu an mutluyum.
  ama bazen sarılacak bir kucak, ışıl ışıl bakacak bir göz arıyor inan tabi.
 • aanilaksoy
  Her kıza cüzdan sökmez abi (yorumları okudumda), her kızı bu kriterlerde tamamen sökmez. Bu anlık bir olay, belki de tesadüf ya da kader. Kaderini birazda bu maddelere sahip olmakla da çizebilirsin ama herşey olacagına varır.. Dünya bu örneklerle dolu..
  • VildanTunaa

   Cüzdanla sadece fah*şeler elde edilir gerçek sevgiler değil. Bunu iddia erkeklerde zaten bayanlara duygularla değil dürtülerle yaklaşanlar ki hakediyolar o kadınların yaptıklarını.

  • aanilaksoy

   @VildanTunaa Bana niye eksi verdin ki şimdi, bende zaten bunu savunuyorum.. Anlamak zor bazen..

  • yasence

   Tamam ben sana artı verdim onun yerine 😂😂😂

  • Hepsini Göster
 • Gizlisolak
  Bence harika. Bir ara okurken ben yazdim sandim. Benim benceleri de incele.

  Simdi gelelim su rusasigi'na. La bu bebe benim eglencem oldu mk ciddi ciddi. Yorumlarini gorunce profiline girip tipine bakiyorum (beyaz tshirt'lu ayaklari penguen gibi duran ahahah) sonra tekrar yorumlara bakiyorum. Tip vucut demis. Basiyorum kahkahayi asdfgh
 • Tanerr007
  Emeğine sağlık iyi güzel yazmıssında bunların herhangi birini yapıpda tavlayan çok erkek gördüm bakımlı yakısıklı birazda kafası calısınca birazda para çok rahat tavlıyorlar kızları yani kız tavlamak başlığı saçma olmuş erkeklerin kızlar tarafından sevilmeyen yönleri ya da özellikleri olabilirmiş ki Türkiyedeki bunların hiçbirini yapmayan erkek var mı ki bunları yapmasa bile bunlardan dahada kötü birşey yaptığı kesin
 • ipekyolu
  Kitap okumayan erkekleri küçük gören kızların ne okuduklarını soruyorum, çoğu roman.. :D
  Roman nedir yahu? Film veya dizi seyretmekten farkı yok..
  Roman sana bilgi vermez.. Yazan kişinin hayal dünyasından başka bir şey değildir o..
  Böyle zerzavat kitaplar yerine daha işe yarar şeyler okuyun, ondan sonra artistlik yapın.. :D
 • SucukluSütlaç
  9 Hariç hepsi çok güzel olmuş bence :) Başkasının ne giydiğini umursamama hatta bakmam bile ama benim sevgilimin ne giyeceğine çorabından tut saç tokasına kadar her şeyine karışabilirim ve buna karşıt bir görüş kabul dahi etmem :D
 • PerfectPor
  Düşüncelerine katılmıyorum. Çünkü daha henüz tanışmak isteyen erkeği geri çeviren bizler değiliz sizlersiniz sizler ne dersiniz son söz sizde olur yönetmesini bilmek gerekir direk erkeklere suç atmamak gerekir ki hele ki bu devirde lütfen yapmayın bu haksızlığı umarım yanılmıyorumdur.

  Ayrıca bunu bu devirde tartışmak çok yanlıştır nedenlerini anlatmama gerek yok.
 • FrEEPoWerFuL
  şu 10 seçeneğin hepsi bende var diyelim yani hiçbir kız bana bakmaz öyle mii cüzdanı masaya koyduktan sonra ihtimal mi koyar be kızzz
  • Gizlisolak

   Yani cuzdani kaybetsen sen bir hic'sin

  • VildanTunaa

   Cüzdanınla sadece fa*işeleri elde edersin. Gerçek sevgileri değil

  • sandalcı06

   @Gizlisolak sol ayginin disi ile vurmussun baskan :)

  • Hepsini Göster
 • Ad0nis
  Toplum içinde ilk önce tipe bakarlar
  Tipin standartsa karşındakini sözcüklerinle ne kadar etkilebilecegine bakarlar.
  Türkiye'de standartın üstünden bir tipin varsa herzaman kazanırsın. Nadirende olsa kazanamayacağın zamanlarında olacak.
  Sonuç olarak siz standart arkadaşlar siz siz olun kendinizi geliştirin sonra neden kızlar bana bakmıyor demeyin...
 • Evren022
  Katılmadığım tek madde 9 orda duracaksın bikere. Eğer kıyafetine karışmayıp seni kaşar gibi giyinmene izin verecek bir erkeği hayatına alırsan sonra ilerde bik bik bik diye ağlayan sen olursun koyar tekmeyi geçer. Sahiplenen adam kıskanır öyle giyiniminde bokunu çıkarmayacaksın. Herşeyin usulü adabı var tesettür giydirecek değiliz ama bokunuda çıkarmayın!
 • hercaitanrı
  Tam okuyordum, ilk görüşe onay verdim, sonra Ediz gibi kurgusal bir saçmalığı öne attın. Gerçek dünyadayız, hikaye bile denilmeyecek çoluk çocuğun yarattığı bir karakteri ilişki tavsiyelerinde kullanmanda senin çocuk olduğunu gösterir.
  • -Angeliciouss-

   O kadar berbatlar ki gerçek erkekler kurgusal karakterleri hayal eder olduk. Bence onu anlatmak istemiş.

 • cantlove
  Son madde bana komik geldi dogrusu hayir siz ne kadar guzelsinizde bizim yakisikliligimizi sorguluyorsunuz. Ne kadar guzelsiniz de Ediz (sacma bir kitap karakteri) Kıvanç Tatlıtug , Fransisco gibi kisileri begeniyor bizim onlar kadar yakisikli olmadigimiz icin tipsiz damgasini vuruyorsunuz. Sizin de pek taş olmadığınız ortada. (bu sadece benim degil cogu erkegin aklindan gecirip de soyleyemedigidir)
 • ajussi
  ağzının fotosunda bile meymenet olmayan bekar kızımıza bir brad pitt tipli jimm carry gibi esprili so ji sub gibi romantik kibar ve düşünceli haydar dümen kadar genel kültürlü bir kokteyl yapın beylerr para da almayın ikramımızdır
 • novorin
  Etkilemeye calismiyorum hatta hic ilgi duymuyorum kimseye kafam rahat gülüp egleniyorum kim ne yaparsa yapsin begenen begendigini alsin ben yalniz basima muzigimle. beraber manzarami izlerken viskimi iceyimde gerisi onemsiz :)
 • JustCheef
  Boyum 190, 180 lik rus kızlarına göz diliyorum sorun olur mu? sayın bilge
 • Orjinal26
  " Kendi hemcinslerine güçleri yetmediği için gücünü kadınlar üzerinde gösteren varlıklara acımayalım da ne yapalım? "

  Birde acıyacak mısın bu o... çocuklarına? bırak gebersinler :(
 • EsDeLi
  :))) ben kıza demiştim sor bakam anana eve damat felan lazımmı diye :)) öylede evlenme teklifi edilmezki kız uzaklaştı hemen:)) bak yazdığımıda koy.. ciddiyetsiz olan erkeklerden diye
 • immortaldie
  Bencen cok dogru arkadasm tamamiyle katiliyorum.. okurken tek gicik aldigim yer tek demesemde en cok gicik aldigim boynu acik diye fahise diyen erkekler kufurde itici belki ama fahise diyrn erkegin ben * .. k
 • Uçakyaparım
  Tüm maddelere sonuna kadar katılıyorum. Emeğine sağlık :)
  • atlıokçu

   sende türk erkwklerini aşağuluyorsun o zaman @Uçakyaparım burada kızkıza aşağılıyorsunuz ama sorunca cevap veremiyorsunuz

  • Uçakyaparım

   Benim kimseyi aşağıladığım yok. Asıl Türk erkeklerinin çoğu başka ırklardan kadınları (rusları, victoria secret modelleri v. s) örnek göstererek ya bunlarda kadınsa Türk kızları ne oluyor diye Türk kızlarını aşağılıyor. Kendine tipine bakmadan hem Türk kızlarını küçümsüyor, hem de gözü yükseklerde. Ben yakışıklı olmayan ya da kısa boylu olan erkeklerin gözü yükseklerde olmasın demiyorum bu yüzden onları eleştirmiyorum. Onlar da bu halleriyle Türk kızına laf atmasınlar diyorum. Kimsenin dış görüşünü eleştirmek, birinin dış görünüşüyle alay etmek benim haddime değil, kimsenin haddine değil. Sadece bunu herkesin anlamasını istiyorum, özellikle erkeklerin. Geçen victoria secret defilesi olduğunda twitterda böyle bir muhabbet döndü yine, işte ben buna karşıyım. Diğer maddelere gelince de erkeklerin hoşlanmadığımız tavırlarını söylemek ne zamandan beri onları aşağılamak oldu? Ben bu maddelere harfi harfine uyan erkeklerden hoşlanmıyorum ve bu Türk erkeklerini aşağıladığım anlamına gelmiyor.

 • bmwsiolmayançocuk
  Maalesef hep tek taraflı düşünerek yazıyosunuz bencelerinizi neden hep erkek bir kadını etlkilemek zorunda? kadın ne ilah mı tanrıça mı? saçmaladınız resmen oturun da bir erkeği etkilemenın yolları kitabını okuyun çoğunuz sığsınız konuşmaktan acizsiniz şahsen benimle konuşmasını bile bilmeyen bir hatunla çıkmam :D bombalamayın herşey karşılıklı bunları yazmak zorundaydım
 • mehmetguler264
  Valla arkadaş türk kızlarının 1-50 si kendini begenmiş pislikler nediyorlar biliyormusun ben esmer mavi gözlü 1-80 boyunda kimisi illa sarışın olacak yok ben kıvancı sevmem çünkü sarışın gibi onlar çokmu güzel git rusyaya amerikaya tip olarak giderin varsa istedigin kızı alabilirsin onun için 10- uncu çok yanlış olmuş brad pitt begenmeyen var türkiyede hay ben bu tip kızların taaa * sonra diyolar niye özgüvenin eksik
 • UFUKFDN
  1. maddedeki resim hangi ülkede gerçekleştiyse artik böyle saçma bir resim üzerinden türk erkeklerine boylesiniz yakıştırmasını yapmak dünyanın en saçma seylerinden biri farkindaysan al bir resim yapıştır tumunuz boylesiniz ne güzel memlekete
  10. Maddeye gelirsek 1.55 olup da 1.90 aramak kadar abes değil 1.70 olup da 1.80 i aramak ;)
 • Ferhattk
  bu 10 maddeyi yerine getirdikten sonra neden 1 65 boyunca memeleri sarkmış kalçası olmayan her boka trip atan Türk kızına bakim? Kıta Avrupasına açılırım direk
  • -Angeliciouss-

   Tipin yok ki onun için de estetik ameliyat geçir o zaman kardeş.

  • Ferhattk

   @-Angeliciouss- en azından oz guvenim var fotografımı koyuyorum

  • -Angeliciouss-

   Olsun özgüvenle olmuyor bu işler. Kaş gözle oluyor.

  • Hepsini Göster
 • ZamaneErkeği
  Bütün hepsi olabilir biri hariç.
  Kadınların kıyafetine karışmayan erkek , erkekliğinden şüphe etmelidir.
  Velev ki evlenene kadar karışmadı evlenince nasıl karışmamasını bekliyorsun , senin kocan kızlar gibi tayt giyip sokağa çıksa sen utanıp onun kıyafetine karışmaz mısın?
 • GazapİZMİR
  184 cm biri olarak , bende tanıdığım tüm kizlarin maksimum 165 cm oluşundan bıktım.
  10 . Maddede anlatilmak istenen temayı anladim , bir sitem benimkisi.
 • saskın38
  Hadi be ordan Bu dediklerinin hepsine sahip olsam Ki böyle bir erkek yok en azından türkiyede, neden evleniyim bekar yaşarım, ben bu kadar mükemmel biri olacağım ee sonra. Bulduğum kızda evde gri eşortmanı çekip gıcına evde dizi izleyip benden mükemmel erkek olmamı bekleyecek yok yaaa. 😄 ya bir basın gidin 2 -3 tane kaşarın dikkatini çekeceğim diye kılıktan kılığa girmeyin, yok kıyafetine karışma yok onu yapma bunu yapma, kitap oku, ulan sanki bulacağın kızda bana Prof olacak ya. Allahın kezbanlarına lüks bunlar lüks anlayın artık böyle bir erkegi bulsa bizim kezbanlar bu kezde herşey çok iyi diye bişey bulur, boş muhabbete gerek yok bb
 • -Tombikkedi
  Şu rud muhabbeti cidden salakçs bizim turk erkekleri Rus kızını nie istedikleri belli rusls çıkmazlar evlenmezler ama hakkında okadar emin konuşuyorlarki aşşalanmayıda hakediyorlar , guzrl yazmışsın sonuna kadar doğru🙆
  • -Tombikkedi

   İstediğimi derim sana mı soracağım abaza olup bizim kızlarımızı gomene aa çok haklısın diyeceğimimi sanıyorsun abaza olan her turk erkeğini gomerimde yerin dibinede sokarım ondan anlıyorsunuz abaza rus meraklısı değilsen üstüne alınma adam olana laf etmiyoruz heralde sanada tekrar açıklama yapacak değilim.

  • -Tombikkedi

   Özürlü falan mısın? sanamı soracağım istediğimi derim sanane kardeşim sana açıklama yapmak zorundamıyorum kendi milletinin kızlarını aşşağılayan sizssiniz ben laf edince mi zorunuza gidiyor beter olun.

  • -Tombikkedi

   Sanki sana bayılan var asıl sizin gibi abazalarla aynı ülkede yaşamak kotu Allahım pis abazaları.

  • Hepsini Göster
 • Fathercat
  Ee ablacım siz brad pitt isterken tipinize bakıyonuz mu?
  • feveran18

   İki taraf içinde geçerli bu.

  • Fathercat

   Valla Allah'a şükür elim Yüzüm düzgün vücudumda yerinde girdiğim ortamlarda dikkat çekerim ama gözüm Yükseklerde değil

 • TürkErkeğii
  Bütün erkekleri bu sitedeki abazanlarla bir tutmak abes kaçar

  çoğu yerde haklısın özellikle laf atılması hiç hoş değil, yapmayın kızlar sizinde abiniz, babanız var
 • s3rhat
  Bende şunları eklemek istiyorum, Türk Kızlarının neyini beğenmiyorusunuz onu anlamıyorum? Bu arada aradığım bayan bakımlı olmalı, kendine bakmalı, güzel olmalı? Şaka mı yapıyorsun? Sen kendine bakıyor musun? Metroseksüel misin? Temiz misin? Kişisel bakımını her gün yapıyor musun? "HAYIR" O zaman kusura bakma o hayal ettiğin bayan sana gelmez, her şey karşılıklıdır.

  Türk kızları candır, yok Rusmuş yok Almanmış hepsi yalan TÜRK kızı TÜRK, o istediğin ülkelerdeki bayan pasaklının en önde gidenleri.
 • husso
  Türkiye'de ki kızların takıntılı olduğunu koymamışsın sebeplerin arasına. Hatta en son madde de takıntını belli etmişsin sende.

  Modern insanlar için boy pos çok önemli bir şey değildir, kısa boylu bir erkekte Adriana Lima ya da daha güzel bir kadınla birlikte olabilir ki bunun örneklerini çok gördüm.

  Erkekler konusunda yazdıklarında gerçeklik payı var, bundan bir erkek olarak ben de rahatsızım,

  ama sizin şu boy takıntınızdan kurtulmanız lazım. Sadece boy için dört dörtlük adamları bırakıp Avarel gibi iki laf etmeyi bilmeyen adamlara tapıyorsunuz...
 • geronimos
  Kısaca basit hareketler..
  çoğu erkek bir kıza yakınlaşırken kendi gibi davranıyor plansız yaklaşıyor devirip döküyor. biraz kendini aşması lazım. cool ve kendinden emin bir duruşa sahip olmak yeterli, ara sırada hafif bir gülümseme
 • Rusasigi
  Bunların hiç biri bende yok. Zaten istesem , istediğim kızı hemen tavlarım.

  + Meslek , boy , vücut , kültürde var zaten çok şükür.
  • Fulldolu

   Ayn krds

  • Fıridam

   fotoğraftaki hangisi sensin? mesleğin ne? ne kadar kültür sahipsin. yaşın daha 21 merak ettim cidden. pek bir özgüvenlisin.

  • melodyofheart

   "kültür de var" şeklinde yazarsan. Yani -de ekini ayrı yazarsan belki kültürlü olduğuna inanan çıkar.

  • Hepsini Göster
 • Bakırköylüm
  Kısmen katıldığım bence olmakla beraber kadınlar kendileri sapık olunca bilakis erkekte sapık oluyor diyerek bir nokta koyayım ve şunu belirteyim. Çok paran olsun bakmayacak kadın azdır.
 • Obscura
  Bu sacmaliklari yazan kisi.

  Kadin denilen yaratik bir seye tapar tatlim.
  Güç'e.
  Güç=Paraysa ayrintilarda kaybolmana gerek yok.
  Su turk erkeklerine fena giydirmissin.
  Ama sunu o kucuk aklina sok sekerim. Yasam icerisinde cogu insan kendini en iyiye layik gorerek yasar, sen de bu tip yerlerde kasli kuslu soyle isterim boyle isterim diye her ne kadar dolanip dursanda,
  aksam yemeginde karni doyunca gerinip geğiren baban gibi, metrobuste fordculuk yapan dayin gibi tiplilere benzeyen biriyle haftada bir kac kere istemeyerek vesebde gozunu disarilara dikerek yasayacagin bir hayatin kapilarini arayacaksin

  Postmodern entellektuelif bu demecler kurtarmayacak senide sekerim.
  Pa-bys
 • darkone
  sanırım bı maddeye katılmıyorum bazan utangaçlık cok aranılan bır ozellık oluyor
  tabı tadında bırakılırsa
 • Canboran35
  Kadınlarla bir sıkıntım yok benim için kadınlar dünyada erkekleri erkek oldugunu hissettiren mükemmel varlıklardır lütfen kadılara saygılı olun kadınları sadece seks objesi olarak görmekten vaz gecen her erkegin bir eşi veya kız arkadaşı olabilir.
 • yasburak
  Peki kızlar neden kendini yüksekte görüyor tamam bu tip erkekler itici gelebilir ama bir kızla konusmaya gittiğin zaman tipin bozuksa ya da farklıysan hemem dalgaya alıyorlar
 • Dürüsthukukçu
  Ancak giyim kısmını benimsemedim. Kısa etek giyinenlerle işim olmaz. Tesettürde şart değil ahlaklı giyinsin yeter. Çünkü, kısa etek giymeye cesareti olan kadının patlak ve ya ellenmiş olmadığını nerden bilecem? Hiç araştırmadan red ederim onu ve halen de ediyorum bu kızları. Sonuçta bir kızı araştırmak baya çaba ister. Ayrıca, ahlaklı giyinen kızlara da tabi ki güven olmaz. Sonuçta, namus giyimle tam olarak tespit edilemeiyor. Hal böyle olunca, hemen red etmem araştırma zahmetinde bulunmam doğru olur.
 • lRememberl
  tom cruise ona bakarsan 1.68lik adam gel gör eşi katie holmes oda 180 :D ama işte maddiyat ön plana cıkıyor genelde :)
  • Cemrax

   Hayır maddiyat değil çünkü o tom cruise

  • lRememberl

   @Cemrax ama boyu 168

  • Cemrax

   Farkeder mi sence?

  • Hepsini Göster
 • bbambi
  👍👍 güzel özetlemişsin böyle erkekler o kadar çok ki... Özellikle 10 numaradaki erkek modelini burada fazlasıyla görüyoruz.
  • atlıokçu

   türk erkekleri böyle mi tür erkeğini beğenmiyormusun

 • Clarshina
  Harikasın :D Ellerine sağlık açık ve güzel bir şekilde anlatmışsın :)
 • Ercümenttt
  Erkekler şu 10. maddeye katılıyorum!
  Tipinize göre kız isteyin yahu :)
 • Scre4m
  Bana göre : yemek yapabilsin namuslu ahlaklı olaun. Zayıf olsun yeter
  • Şirinbebekk

   6. Madde çok komik 😂😂 :D zayıf itici bence normal olmalı kemikleri batarsa görürsün hahahaha 😂😂

 • SordumSoruyuNet
  Bir bayanı anlamanın yolu onun ilgilendiği şeyler hakkında konuşmak ve sır kapılarını yavaş yavaş aralamaktır. Emin olun devamı gelecektir !
  Bu saydıkların yobaz cahil kişilerin kategorisine giriyor.
 • youngboy06
  rusasigi isimli arkadaş yorumda vucut felan var demiş, fotosuna baktımda ortada vücut felan yok. acaba varda benmi göremedim?
  • VildanTunaa

   Onda gereksiz özgüvenden başka bişey yok takılma 😂

  • -Angeliciouss-

   Tipsizin teki takılma boşver :D Egosu şişirilmiş

  • youngboy06

   @VildanTunaa , @-Angelciouss- , hayır kendını okadar abartıyor ki ya diyorum acaba şakasına yapıyo ben anlamıyorum :)

 • delllll
  Insanlik geregi kadar bakimli birazda kadin gorunce gevsemeyin gelmeyecek kadin yok para ariyorsa biz ona sevgi arayan kiz degil y.. r... k isteyen kadin deriz opuldunuz
 • Pembebulutt
  Çok iyi hazırlanmış, tebrik ederim, bencene katılıyorum. Emeğine sağlık 😉
 • kreyzikasapdiriliş
  Kizi bikere arabayla evinden al hastaneye gotur hastaysa misal ya da aciktim dediginde yemek getir gecenin bir saati arabayla guclu gorun bunlari. Hepsini gormezden gelir senin oluro kiz
 • Yukarılarda
  Utangaçsak ne olmuş yani : (
  Size her şey müstahak
 • Gizemkull
  Bizim Türk kadını zengin erkek aradığı, Bizim Türk erkeğide kadınları pompofladığı sürece bizim kadınlardanda erkeklerdende bir halt olmaz.
  • BatumGNGR

   @Gizemkull vay be bitanem sen bu kadar tecrübeli konusurmuydubn

 • Daha Fazla (131)
YÜKLENİYOR...