Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Français

Aşk öyle bir duygudur ki, sana en saçma gelen şeyin; gözünü açtığında başrolünde olduğunu görürsün. Çoğu insanlar, internet üzerinde tanışmaları oldukça saçma bulur. Hatta internet üzerinden tanışanlar, bazen dalga konusu dahi olabilirler. ''Uzaktan ilişkiler yürümez.'' ya da ''Dışarda bulamayıp, sanalda arıyor.'' gibi ön yargılara maruz kalabilirler. Sanaldan tanışıp, evliliğe gitmek mümkün mü? Bugün konumu bu soruda yoğunlaştırdım. Başlayalım...

Gelecek hayalleri kurarsınız

Sanaldan Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, sanaldan tanıştığınız kişi, hayal gücünüzü geliştirir. Özellikle geceleri sürekli onu düşünür, geleceğinizi şekillendirirsiniz. Masum hayalleriniz ve gerçek olacağına inanma umudunuz vardır.

Tüm sorunlarınızı rahatça anlatabilirsiniz

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, sanalda tanıştığınız kişiyle, diğer insanlara göre daha rahat konuşursunuz. İçinizdekiler anlatır, rahatladığınızı hissedersiniz. Sorunlarınıza ilgili davrandığını görmek, sizi mutlu eder ve biraz da olsa sorunlardan uzaklaşırsınız. Size iyi geldiğini fark ettiğiniz an; hep onunla konuşmak istersiniz.

Diğer insanları görmezden gelirsiniz

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, ne kadar uzakta olursa olsun, kendinizi ona sadık hissedersiniz. Yapacağınız hareketlerden haberi olmayacağını bildiğiniz halde, diğer insanları gözünüzde görünmez olur.

Hep konuşma isteğinde olursunuz

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, aklınız sürekli onunla meşgul olur. Ne iş yaparsanız yapın, hemen bitirip, onunla konuşmak istiyorsunuz. Onunla konuşamadığınız anlarda kendinizi eksik hisseder, özlüyorsunuz.

Diğerlerine göre beraber daha sık hayal kurarsınız

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, genelde aynı ortamlarda tanışan insanlardan daha sık hayal kurarsınız ve umudunuz daha yüksektir. Beraber planlar yapmak sizi çok mutlu edecektir.


Uzun mesafeli ilişkilerde iki tane olumsuz yön vardır. Nedir bu olumsuz yönler?

Kıskandığınızda elinizden fazla bir şey gelmeyecek

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, çok kıskanç biriyseniz biraz zorlu süreç olacak. Bunun güvenle alakası yoktur ve kıskanmakta son derecede haklısınız. Kıskanmak değer verdiğinin göstergesidir. Bu biraz acı verecektir. İmkanlarınız kısıtlı olduğu için düşündüğünüz şeyleri yapamayacak ve kıskandığınızda biraz yıpranacaksınız. Ama geçici bir durumdur. Konuşarak çözeceğinize eminim.

Diğerlerine göre biraz daha fazla radyasyon alacaksınız

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, diğer insanlara göre daha fazla telefonla konuşuyorsunuz ve radyasyona maruz kalıyorsunuz. Eh o kadar da olacak. :)


Sevgili olmak; ömrünüzü paylaşacağın kişiyle ilk adımı atmaktır. Belki ömrünüzce devam edecek, belki de adım atamadan bitecek. İster normal hayatta olsun ister sanalda, aşkın tek dili vardır ve herkes o dili konuşur. Sanalda sevgilisi olmuşsa bu kimseyi ilgilendirmez. Unutmayın; aşk her yerde aşktır. Şimdi sorumuzun cevabına gelelim.

Sanalda tanışıp, evliliğe gitmek mümkün mü? Evet, siz istedikten sonra her şey mümkün. Nerde veya nasıl tanıştığınız önemli değil. Önemli olan gerçek duygularla seviyor olmanızdır.

''Bu Bence'yi daha erken yayınlayacaktım fakat ufak bir kaza yaşadığım için bugüne kısmet oldu.''

Kendinize iyi bakın, hoşçakalın...

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?
33
32
Görüşünü yaz
33Kız Görüşü
32Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • SibelErdem
  Bende evlilik hazırlığı yaptığım erkek arkadaşımla facebook üzerinden tanışmıştım :) :) olmaz diye birşey yok. Ama sanal kalmamak kaydı ile tabiki :) Görüşmek şart :) :)
  Sevdim 7 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • Eziremsem

   Mutluluk facebook olmasa bekardin demek hala 😊

En İyi Erkek Görüşü

 • SinirliBiber
  Sanal ortamdan evlenmek kesinlikle mümkün.
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3231
 • Gizli Üye
  Tam 385 gün oldu bu gün.. Bizim bu yaza nişanimiz var.. :) Evet çok zor kabul ediyorum, ilk başlarda güvenemiyorsun korkuyorsun telaş yapıyorsun olmaz diyorsun ama yok arkadaş oluyor.. Deli gibi seviyorsun..

  Sağlıklı bireylerin yapamayacağı bir şey demiş arkadaş evet doğru söylemiş.. Aşk mantığı alt eder.. ❤
  Sevdim 6 Kişi
 • Gizli Üye
  Bana göre mümkün değil böyle bir şey saçmalıktan ibaret. İnsanın komşusuna akrabasına dahi güvenemediği bu ahir zamanda çok ironik bir durum.
  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
 • Gizli Üye
  Gecmis olsun..
  Emegine saglik ve evet insanin kismeti insanin nerde ve nezaman nasil karsisina cikacagini Allah bilir
  Sevdim 6 Kişi
YÜKLENİYOR...