Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Français

Aşk öyle bir duygudur ki, sana en saçma gelen şeyin; gözünü açtığında başrolünde olduğunu görürsün. Çoğu insanlar, internet üzerinde tanışmaları oldukça saçma bulur. Hatta internet üzerinden tanışanlar, bazen dalga konusu dahi olabilirler. ''Uzaktan ilişkiler yürümez.'' ya da ''Dışarda bulamayıp, sanalda arıyor.'' gibi ön yargılara maruz kalabilirler. Sanaldan tanışıp, evliliğe gitmek mümkün mü? Bugün konumu bu soruda yoğunlaştırdım. Başlayalım...

Gelecek hayalleri kurarsınız

Sanaldan Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, sanaldan tanıştığınız kişi, hayal gücünüzü geliştirir. Özellikle geceleri sürekli onu düşünür, geleceğinizi şekillendirirsiniz. Masum hayalleriniz ve gerçek olacağına inanma umudunuz vardır.

Tüm sorunlarınızı rahatça anlatabilirsiniz

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, sanalda tanıştığınız kişiyle, diğer insanlara göre daha rahat konuşursunuz. İçinizdekiler anlatır, rahatladığınızı hissedersiniz. Sorunlarınıza ilgili davrandığını görmek, sizi mutlu eder ve biraz da olsa sorunlardan uzaklaşırsınız. Size iyi geldiğini fark ettiğiniz an; hep onunla konuşmak istersiniz.

Diğer insanları görmezden gelirsiniz

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, ne kadar uzakta olursa olsun, kendinizi ona sadık hissedersiniz. Yapacağınız hareketlerden haberi olmayacağını bildiğiniz halde, diğer insanları gözünüzde görünmez olur.

Hep konuşma isteğinde olursunuz

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, aklınız sürekli onunla meşgul olur. Ne iş yaparsanız yapın, hemen bitirip, onunla konuşmak istiyorsunuz. Onunla konuşamadığınız anlarda kendinizi eksik hisseder, özlüyorsunuz.

Diğerlerine göre beraber daha sık hayal kurarsınız

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, genelde aynı ortamlarda tanışan insanlardan daha sık hayal kurarsınız ve umudunuz daha yüksektir. Beraber planlar yapmak sizi çok mutlu edecektir.


Uzun mesafeli ilişkilerde iki tane olumsuz yön vardır. Nedir bu olumsuz yönler?

Kıskandığınızda elinizden fazla bir şey gelmeyecek

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, çok kıskanç biriyseniz biraz zorlu süreç olacak. Bunun güvenle alakası yoktur ve kıskanmakta son derecede haklısınız. Kıskanmak değer verdiğinin göstergesidir. Bu biraz acı verecektir. İmkanlarınız kısıtlı olduğu için düşündüğünüz şeyleri yapamayacak ve kıskandığınızda biraz yıpranacaksınız. Ama geçici bir durumdur. Konuşarak çözeceğinize eminim.

Diğerlerine göre biraz daha fazla radyasyon alacaksınız

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?

Evet, diğer insanlara göre daha fazla telefonla konuşuyorsunuz ve radyasyona maruz kalıyorsunuz. Eh o kadar da olacak. :)


Sevgili olmak; ömrünüzü paylaşacağın kişiyle ilk adımı atmaktır. Belki ömrünüzce devam edecek, belki de adım atamadan bitecek. İster normal hayatta olsun ister sanalda, aşkın tek dili vardır ve herkes o dili konuşur. Sanalda sevgilisi olmuşsa bu kimseyi ilgilendirmez. Unutmayın; aşk her yerde aşktır. Şimdi sorumuzun cevabına gelelim.

Sanalda tanışıp, evliliğe gitmek mümkün mü? Evet, siz istedikten sonra her şey mümkün. Nerde veya nasıl tanıştığınız önemli değil. Önemli olan gerçek duygularla seviyor olmanızdır.

''Bu Bence'yi daha erken yayınlayacaktım fakat ufak bir kaza yaşadığım için bugüne kısmet oldu.''

Kendinize iyi bakın, hoşçakalın...

Sanal Ortamda Tanışıp Evliliğe Gitmek Mümkün Mü?
33
32
Görüşünü yaz
33Kız Görüşü
32Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • SibelErdem
  Bende evlilik hazırlığı yaptığım erkek arkadaşımla facebook üzerinden tanışmıştım :) :) olmaz diye birşey yok. Ama sanal kalmamak kaydı ile tabiki :) Görüşmek şart :) :)
  Görüş hala geçerli mi?
  • Eziremsem

   Mutluluk facebook olmasa bekardin demek hala 😊

En İyi Erkek Görüşü

 • SinirliBiber
  Sanal ortamdan evlenmek kesinlikle mümkün.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3231
 • TavşanınHavucu
  Sanal diye geçmeyin arkadaşlar. Sanal ilişki sadece sarılmaya engel. Şu anki ilişkimden önce bir sanal ilişki yaşamıştım. Ayrıl barış surekli bir iniş çıkışımız vardı. Tam 4 sene ben onu sevdim, her gün ağladım onun için. O İstanbul'da yaşıyordu. Ayrıldığımız zamanlarda bir ara istanbula gitmiştim. Tesadüf şudur ki onunla karşılaştım yolun ortasında yanında en yakın arkadaşı ufuk vardı. Ben yanına gidip de onca zamandır hayalini kurdugum kişiye sarılamadım. O da bana baktı sadece uzaktan bende ona baktım. Ama o beni hatırlamadı cunku o zamanlar şuanki oldugum gibi biri değildim. Şimdi daha farklıyım. Beni tanımamasi normaldi. Neyse daha sonra tekrar konuşmaya basladik hatta onun ustunden 2 kez daha barisip ayrildik. Hatta en son benimle ciddi olucaktı güya.. Ama olmadı. Her zamanki gibi o yalnızca beni bırakmasını bildi. Gerci sonra tavşanımla tanıştım 🐰🐇
  Fazla sevmek bir işe yaramıyor arkadaşlar. Sanal yıpratıyor arada bir reelde buluşmanız lazım. Biz hiç bir araya gelemedik onunla. Şu an ondan nefret ediyorum. Ona lanet olsun bana verdiği acılar için. Evet evlenenler var ama sanal çok yıpratıyor arkadaşlar.
 • GLHNHT
  sanalda tanışıp aynı şehirde olup o şekilde de evliliğe giden biçok ilişki biliyorum ve aynı zamanda günümüzde artık herkes sanalda tanışıyo olmaz diye bişey yok sonuçta dışarda bir süre görüştükten sonra ciddi bişeyler düşünüyosun ama tabi yinede dikkatli de olmak lazım..
 • Tae-kwon-docu
  Babamın kuzenide o şekilde evlendi farklı şehirlerden iki insan değişik sabır ve gerçeklik isteyen bir düşünce sanaldan tanışıp evlenmek. Her zaman çevremizdekileri sevemeyiz nasip teee mesafelerin ardından da çıkabilir. Güzel olmuş.
 • de_javu
  Sanaldan tanisip evlenen bir arkadasim var...

  Ama evlenince kiz aklini bozdu, cunku hayal ettigi tanidigini sandigi sanal askı o degildi, aylarca depresyon dan cikamadi, bir yabanciyla evlendim diyip duruyordu... Tedavi gördü ve hamile kaldi, mutlu degil, amma benimsedi kabul etti , hata ettim diyor her seferinde ama artik bir cocuk var ortada
 • __alice__
  Çevremden bir çok kişi bu şekilde tanışıp evlendi. Fakat tanışır tanışmaz görüşme taraftarıyım. Diğer türlü biraz "hayale aşık olmak" gibi oluyor.
 • -_-RaHaT_oL-_-
  Sanal ortamda tanışıp evlenen arkadaşım var gayet te mutlu 2 çocukları var... Ama hepsi iyi olcak die bir şey de yok. Reel olsun veya sanal olsun hiçbir ilişkinin %100 sağlamlığı olamaz... iyice araştırmak lazım hani...
 • çikiçikidoktoru
  Bir süre görüştükten sonra hangi şehirde olursa olsun yüz yüze tanışmak ve belirli aralıklarla buluşmak iyi olur evliliğe gidebilir ama diğer türlü asla
 • TaşPrenses
  Bence artık mümkün, çünkü gerçek hayatta biriyle tanışmak mümkün değil.
 • terazi09
  ya sanalı sadece dalga için değil gerçekten doğru biri ile konuşmak ve o kişiyi bulmak için kullanıyorsan olabilir fakat mesafe her daim sorun olur
 • saçmasapanımsı
  Çok saçma bir bence olmuş. Sanaldan evlilik de mümkün değil ayrıca. Onun adı 2 geniş insanın birlikteliği olur anca. Hiçbirimiz sanalda ciddiyet için değil kafa dağıtmak için, rahatlamak için veya zaman öldürmek için duruyoruz. Evliliği geçtim sanal ilişki bile saçmasapan bir olay. Tamamen asosyal insanların düşüncesidir sanaldan tanışıp evlenmek.
 • Fetişadam
  www.kizlarsoruyor.com/.../q4125483-ks-de-evlen-benimle-programi-yapalim-mi

  Tabiki mümkün Fetişadam'la KS'de Evlen Benimle
  Başladıııı!
 • pilav_ustu_az_kuru_2
  Mümkün ya kaderimiz kısmetimiz nerede olacağı belli olmaz ama sanalda tanışıp reeelde vakit geçirmek çok önemli
 • HAKDAN
  bence mümkün reelde tanışıpda evlenmek daha zor yalan söleme oranı daha fazla birde çekim gücü oluyor onla yatmayı düşünmekden konuşamıyoruz doğru düzgün burada hiç deilse tanımadıkları için daha rahat konuşabiliyoruz
 • Beyaz_Gece
  Binde bir iyi çıkar. O da kime denk gelir bilinmez.
 • Negamen
  Sanmiyorum ya gercek hayatta bile arkandan turlu turlu oyunlar ceviriyorlar haberin olmuyor sanalda biraz zor gibi sans isi diyelim birazda...
 • Hpolat0121
  Kimse kusura bakmasın ama mümkün değildir. Ama imkansız da değildir. Hatta bak ben bu konuyu bence konusu yapim.

  Ve 2,3 örnek var diye de herkes olur diye sevinmesin.

  ~ Emeğine sağlık ~
 • boşverbeni
  İki fake hesaptan 2 erkeğin konuştuğuna şahit oldum :D geç olmadan farketmişlerdi Allah tan :D hani konuş tanış ama kesin görüşmek gerek. Bide cinsiyet sormak lazm :D
 • gunesgız
  Arkadaşlarımdan biri öyle 5 senelik ilişkisi var ve bu yaza evlenecekler inşallah. Bu biraz da şans işi bence
 • Mıstık0620
  Bence mümkün eğer o kişi kaderin de varsa sanaldan da olsa evlenirsin sonuçta ilk buluşma da bir birini daha iyi tanıyor olacaklar
 • StravberryRED
  Nasipse gelir Bağdat'tan Yemen'den, nasip değilse ne gelir elden?

  Nasipse niye olmasın? Ellerinize sağlık.
 • deli1994
  Evlilik olacaktı ama aldatıldım be az kalmıştı hani evlenecektik, herşey olmuştu aileler konuşmuştu hatta.
 • kripton94
  Uzak ilişki başlangıç ilişkilerinde bana göre değil
 • scorpion_29
  Nasipten ötesi yok... Nasibin öyle olması gerekiyorsa onu yaşarsın... Farklı bişeyse farklı bişey yaşarsın...
 • TuhafAbi
  Ben evlenen gördüm.
  Önemli olan aşk ve aşk engel tanımaz
 • freezone01
  Bugun haberde okudum kizin biri internetten tanistigi biriyle bulusmus, cocukta ona tecavuz etmisti. Bence evlilige gitmez arkadas.
 • Kartonhelva
  erkekler genelde sanal da tanıştıģı kızdan cinsellik istiyor
 • Enteresan_durm
  Neden olmasın atalarımız görücü usulü evlenmiş. Bizim neslin görücü usulüde bu.
 • Belirle
  Bende şu an bir kıza aşığım ona aşk şiiride yazdım kız halen nötr ona hayranım tatlı bir şey @Edoosss
 • Limon_Kokulu
  Birbirine yakın olan ama birbirini hissetmeyen, hergün yan yana uyanan ama bunu hak etmeyen çoğu ilişkiden daha ilişkidir daha gerçektir.
  Normal bir ilişkiden daha fazla sabır gerektirir. Ozlemeye ve biraz sabretmeye dayanan insanlar için çok güzel bile olabilir belki. Bazen en yakınınizdaki insanlardan daha gerçektir ve sadece adı sanal dir. Çünkü yoğun hissettirir elini uzatsan dokunamazsin ama en çok kendin olduğun insanlardan biridir. Sorun mesafe değil sorun buna ne kadar dayandigidir insanın.
  Hem sanali gerçek yapmak bizim elimizde :)
  • Uydurellezine

   @Limon_Kokulu peki sanaldan birini tanıdın mı?

  • Uydurellezine

   @Limon_Kokulu pek umursamıyorsun sanırım beni. Neyse sustum iyi günler

  • Limon_Kokulu

   @Uydurellezine özel bir soru oldugu icindir. iyi sabahlar size de :)

  • Hepsini Göster
 • Yakamozzolsam
  Araya sanal alem girdiğinde boşanmalar çok fazla oluyor. sonuçta gizli saklı fazla olur
 • KAZASKER89
  Bence mümkün sonuçta bir noktadan sonra yüzyüze gelmek kaçınılmaz
 • Rusasigi
  Bu siteden bile onlarca kızla seviştik ::( tabikide mümkün
 • KaRa-MaSKe1
  iyide neden hep deanın gifleri var :D dean ve evlenmek :D
 • BaySezerr
  Sanal ya da Reel ne farkeder, önemli olan birbirini tanımak uyum sağlamak değil midir?
 • chucky2465
  Mümkündür benim evlenen tanıdıklarım var iyi birini bulursam ben de evlenebilirim.
 • Laker
  imkansız demicem ama şu bir gerçek ki konuştuğun kız aynı anda başkalarıyla da konuşuyor olacak büyük ihtimalle , bu tarz şeyleri aklına getirmezsen yani kendini odak noktası olduğuna inandırırsan ve her şey yolunda giderse o noktaya gelinebilir. Ancak unutmamak gerekiyor ki günümüzde kadınlar artık asla tek alternatifle yetinmezler her zaman yedekte bekleyen biri vardır. bu sevgililik manasında değil. onu beğenen ve onunla tanışmak isteyenleri diskalifiye etmez , öylece bekletir. taa ki evlilik yoluna girip nişanlanıncaya ya da sözleninceye kadar !
 • voluptuous
  Mümkündur örnekleri var
 • sevecen87
  arkadasım evlendı oyle yakında cocuğu olcak :)
 • sorusorummu
  daha ismini bile bilmediğim kızlardan çocuk yapma hayali kuruyorum bu da mı benzer
 • Eziremsem
  İki insan istesin sevsin sanal reel ortamda ilişkileri güzel gider
 • sananekiiiiii
  Evlilik olur evet amaa mutluluk olmaz
 • winchesters
  Onu boşverde Nick ime bak sen dfsfg
 • -Ålfr
  sağlıklı bireylerin yapacağı şeyler değil.
 • DingonunAhirindakiAt
  İnanmıyorum ben.
 • Mantanyas7
  Var öyle tanıdığım sanalda tanışıp evlenen
 • akcnnn
  tanıdıgım var hatta cocukları bile olucak
 • elalem_ne_der
  Olmuyor maalesef çünkü çoğu dalga geçiyor
 • minnos_12
  sanmıyorum , eline saglık
 • yYaKaMozZz
  Güzel bir konu. bence mümkün. hayli zor ama mümkün
 • CarpeDemıcemm
  Her insan aynı değildir.
 • hip-hoplife
  Evlilik falan palavra bunlar
 • yarenbirsen
  Olumsuz.
  Olmaz.
 • hayirdircanim
  Fafara fifiri fo.
  Çok hayalperest dev utopya.
 • Fiay88
  Degil bence
 • Gizli Üye
  çoğh hojtır ama bizene. bizi bulmadıktan sonraaa
 • Gizli Üye
  sonuna kadar katılıyorum bir kaç kötü anım olsada sanaldan biriyle evlenmek gayet normal geliyor sonuçta sadece ekran karşısında değil uzakta da olsa duygular karşılıklıysa koşarak görmeye gidilir. teşekkürler bence için
 • Gizli Üye
  Doğru ve ne istediğini bilen 2 insan bir araya gelirse aşkta, evlilikte mümkündür önemli olan sabırlı, olgun, düşünceli, anlayışlı bir olmaya gayret göstermektir.
  Sanal ortamda sevgili olup evlilik kararı alan birçok insan tanıyorum bir çoğu mutlu o yüzden büyük konuşmak yerine her şeyin hayırlısını dilemek en güzeli olacaktır sanırım.
  Emeğine sağlık :)
 • Gizli Üye
  burada tanistigim biriylen iki senedir birlikteyim nicki soylesem eski uyeler ozelliklede kizlarin hepsi bilir sanaldan gercege tasimanin zor kisimlari var
 • Gizli Üye
  Nette yalancı dolu
  Ysini küçük diyip sonra yasli olan çıkıyor başkasının fotosunu nete koyan geçim
  Evli olup da bekarim diyen gördüm konuştukları aciılıyorlar
  Bence deneme anlâyâmadiginda çıkar
  Bide nette koca bulan biakrabâm vardı biri polisle evlendi
  Biri de tarih ogretmeniyle
  Gerçekte kızla erkeğin tahsili denk arıyorlar sanalda kız ilkokulmezu uadam polis
  Kız lise mezunu tarih ogretmeniyle evlendi
  Mutlular
 • Gizli Üye
  Bizim arkadaşın dayısı taylandlı bir kadınla evlendi hemde kadın evli isi ve çocukları vardı sonra kadın dayanamadı çocuklarının yanına döndü ama evlendiler sonuçta
 • Daha Fazla (3)
YÜKLENİYOR...