Sağlıklı Bir Şekilde Sevgilinizi Nasıl Kendinizden Soğutursunuz?

Gizli Üye

Merhaba sevgili KS halkı,

Ölümlü dünya ölümlü insan diyerek ortadan kaybolmadan şu devasa, şu Nobel ödüllü :P yazımı sizinle paylasmadan ölmüyim terketmiyim gözüm arkada kalmasın dedim.. ☺

Sağlıklı bir şekilde sevgilinizi nasıl kendinizden soğutursunuz?

Konu belli sağlıklı bir şekilde aşk diyeti.. istenmeyen yağlardan kurutulur gibi istenmeyen kişilerdende sağlıklı bir şekilde yazımın sonunda kurtulmuş olacağız 😁 Yazımın sonunda yorumsuz geçerseniz darılırım, küserim, daha şimdiden söylüyeyim..

Evet.... Bazen uzaklaşmak isteyip nasıl yapacağınızı bilmediğiniz bir birlikteliğiniz vardır, evet tuhaf ama hisleriniz yok ona karşı ve ayrılacaksınız ama kıyamadınız çünkü ya intihar ederse, ya kendine birşey yaparsa değil mi? Sonuçta sevgiliniz.. Her ne kadar sevmiyor olsanız da, kıymak kolay olmuyor.

Peki nasıl ayrılacaksınız?

Siz sevmiyorsunuz ama sevgiliniz sizi seviyor, cok hem de. Peki bu ayrılık neden oldu diye sarkı çalmasına musade etmeye kıyamadınız? Sevgilim beni bıraksın ama pop sarkısı dinlesin, beni unutsun diyorsanız, size vereceğim tuyolarımı okuyup kesinlikle uygulayın. Sonucu gelin buraya yazın :)

Neyse fazla lafı uzatmadan boyle bir durumda neler yapabilirsiniz nasıl ayrıla bilirsiniz neler yapınca sizden uzaklaşır bunu yazımda anlatacağım.. bu tamamen tecrubelerime dayalı bir yazıdır arkadaslar tamamen bana ait..

Madde 1- Bağımlı Olun

Evet bağımlı olacağız. Bağımlı olmazsak kendinizi geri çekmeniz, arama demeniz, birisini buldum demeniz, (ki yanlış anlaşılmayı istemezsinizdir kesin) kavgalar çıkarmanız, hiç bir zaman fayda sağlamıyacağı gibi, sizi de rahatsız edecektir. Hatta ters tepki olarak size dönüş yapar ve ayrılmak istediğiniz sevgiliniz sizin üzerinize daha çok düşer..

O halde bağımlı olucaz.. Sevmesek bile oyle bir sevicez numarası yapıcaz ki ona, o artık off yeter diyecek feleği şaşacak.. Nasıl mı? Her isteğine evet diyeceğiz. Ama bunu yaparken yapmış gibi hissetireceğiz ona. Mesala interneti kapat dedi "tamam aşkım" de ve tekrar keyfine bakmaya devam et. Yöntemler bul bunun için, mesela cift hat kullan. Bunu yapmazsan ters teper, yaparsan, yani hem dediğini yapmıs olacaksın, hem de duygularını ona karşı beslememiş olacaksın.

Madde 2- Çok Konuşun

Çok konuşun, gerekirse başının etini yiyin. Konuskan olmazsanız yine sizin üzerinize düşecek ve ne oldu hayırdır diye kavgalar çıkacak. Usul usul sağlıklı bir şekilde yine ayrılmayacak ve kendinizi de üzmüş olacaksınız. Öyleyse bu maddeye kulak verin.

Evet çok konuşkan olmak ve aynı konuyu konusmak sizede sıkıcı gelecek ama mecbur artık bunu yapmak zorundayız. cunku kıyamadığınız bir sevgiliniz var ve ayrılmak istiyorsunuz. Küçücük bir zaman zarfına da ayrılmak için değer..

Sağlıklı Bir Şekilde Sevgilinizi Nasıl Kendinizden Soğutursunuz?

Madde 3- Cinsellik Konuşmayın

Kesinlikle unutmasını istediğiniz sevgilinizle cinsellik konusmayın. Bunu yapmanız onun sizi unutması için size bir puan daha kazandıracaktır. Zira birlikteliklerde cinsellik olmasa da cinsel konular konuşmak kaçınılmazdır. Bu eyleme son vererek sevgiliniz sizi artık çekemediği gibi cinsellik konusmayı da yapamayacağı için unutması kolaylaşacak ve gözü başka kişilere kayacak ve bu sayede soğumaya başlayacaktır. Eğer ki bunu yapmazsanız ve devam ederseniz, sevgiliniz sizi ihtiyaç meşalesi görecek ve ihtiyaç duydukça sırf bu yüzden de olsa arayacaktır. O halde bu müstehcen konuşmalara son vereceksiniz. Alışık bir durum olmadığından dolayı buda ters tepki yapabilir ve kıskançlık belirtilerine hatta aldatılıyormuyum gibi anlayışa sebep olur ve bu sayede de kavgalar çıkması kaçınılmaz olur.. Çok zor durumda kalabilirsiniz..

Peki nasıl mı yapıcaksınız? Konu açılırsa şayet sevgilinize hasta olduğunuza inandırın. Aniden başınız ağrıyor en kolay yoldur ama her gun aynı yalan olmaz.. İnandırıcı olun, konu açılmazsa sevinin 😂 ve sakın girmeyin o konuya ve çoğu zaman usul usul uyuyor numarası yapın. Eğerki sürekli gece sevgilinizle konusan biriyseniz mesaj atıp uyuyorum demeyin. Bu sevgilinizi başka bir düşünceye sevk eder. Aldatıldığını sanan sevgiliniz sizi daha çok hatanızı aramak için daha çok rahatsız edecek ve yine kavga edecek, bu yüzden ayrılığı zora sokacaksınız.

O halde cesitli nazlarla, tatlılıkla, gece muhabbetlerini yavaş yavaş askıya alın . Cddi olarak ta gunah olduğunu ve evlenince gerçeğini yapmak istediğinizi soyleyin ve bu konuları konuşmak istemediğnizi her konu açıldığında belirtin ama kırıcı olmayın. Yukarıda yazdığım bahanelerle su serpin..

Son Madde- Kıskanç Olun

Evet atalarımız ne güzel demiş ayı yavrusunu severken sıkıp öldürmüş diye. İşte size altın değerinde bir uzaklaşma formulü. Bu son madde ile gayet etkili olacak ve darbeyi vurmuş olacaksın.

Kısa sürede olsa gereğinden fazla ilgili olun. Mecbur unuttunuz mu ayrılacaksınız. O halde bunu yapıcaksın. Öyle bir olacakki sevgiliniz aman beee diyecek ve artık gına gelecek. Arkadaşların da bu da çok oldu diye dert yanacak. Arkadaşları da size çalışacak ve ayrıl kurtul diyecek..

Peki nasıl mı ilgi göstereceksin?

Durmadan arayarak mesaj çekerek sorgulayarak hesap sorarak.. deneyin işe yarıyor.. 😁 Sevgiliniz sizi sonra arayacam dedi sonra konusalım dedi ama siz buna uymayın.. Hemen olmasa da yarım saat sonra arayın ama mutlaka sık boğaz edin.. Kapatmak isteğinde teli kızıp tavır yapın. Başa bela sevgiliyi kimse istemez. Unutmayın siz de onun ilgisinden rahatsız olduğunuz ve size gösterdiği ilgi yüzünden ona karşı soğuksunuz ve istemiyorsunuz. O halde onu kendi silahıyla vurun..

Daha çok yazardım ama yurdumun insanı okumaktan keyif aldığı için buraya kadar en etkili yöntemleri anlatmaya çalıştım. Umarım faydasını görürsünüz ve sağlıklı bir şekilde diyet yapıp yağlardan kurtulur gibi hayatınızdaki fazlalıktan kurtulmuş olusunuz.. 😁

Sağlıklı Bir Şekilde Sevgilinizi Nasıl Kendinizden Soğutursunuz?
22
6
Görüşünü yaz
22Kız Görüşü
6Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Kız Görüşü

 • Ecemgürsu
  bir kadının senden soğumasını istiyorsan bu gibi palyançoluğa gerek yok, ben adam değilim seni sevemedim ben beni s... İ seviyorum demeniz yeterli, boşuna ne diye zaman harcarsınızki, yahu kadınlar bırakamıcak gibi görünselerde senin onu sevmediğini anladığı an, İki kelimeyle vazgeçerler. söylemeniz yeterli;)
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   sen burada yenisin vede sanırım ne aşk yaşamısın nede bişey havasını bile almamışsın. eh senin yaşadığın erkek arkadaişlık bile yok sanırım erkek bile götmemişsindir kesin. burayada görmeye geldin galiba durum vahim :/ .. bana göre.. kafayı yeme tedavi ol hemen

  • Ecemgürsu

   😂😂😂😂😂 evet canim kezbanim ben hic erkek görmedim, gördpm desem hakaret mi edeceksin, sen görmüssünde hala kadin ruhunu anlayamamişsın, anladığını sanan zavallı

  • Gizli Üye

   Hahaa sen daha cocuksun emin ol.. Bunu soylemen bile hata 😄

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • TürkErkeğii
  Çok sev zaten bir yeri kalkıyor ve hemen naza çekiyor o yüzden kalmasını istediğiniz insana yüz vermeyin.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   aynen.. çok ilgi insanı soğutuyor

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

215
 • yakanduru
  Neyin peşindesiniz? Ayrılmak istiyorsan adam gibi alır karşına konuşursun. Oyun oynamanın, iş çevirmenin ne gereği var? Karşındaki bir "insan", farkında mısın? Senaryolara harcayacağın enerjiyi git başka şeye harca. Birlikte geçirdiğiniz zamanın, anıların hiç mi değeri yok? Kafasında soru işaretleri yaratıp uykusuz, huzursuz olmasının, kendini kötü hissetmesinin hiç mi önemi yok? Kendi vicdanını rahatlatmak için uğraşma, adam olmak için uğraş biraz da.
  • Gizli Üye

   Siz neyin pesindesiniz acaba.. Bunu yapmak isteyen yapar yapmak isteneyen yapmaz.
   Sizi ilgilebdirmez benim hangi seyke ugrasip ugrasmiyacagim.. Okuman icinde odeme almadin arkadasim.. Nasil ayrilmak istiyorsan defol git oyle ayril sanane benim politikamdan. Hadi ikile

  • Ecemgürsu

   Yakanduru canim cok haklisin..

   Bunu yazan kişi böyle çocukça şeylere gayret göstererceğin yere git iyi bir insan olmaya çalış malum 30 yaşına girmişsin insan olamamışsın, buraya yazıyorsunda tabiki bizi ilgilendirecek, sana hak vereceğimizi falanmı sandın, yorumları bile kaldıramıorsun baksana aptal şey

  • Gizli Üye

   @Ecemgürsu aha bir hiyar daha.. Az durun yogurt alip geliyorum.. Slzden cacik olmaz ama deneyecegum.. 😜😂 kezbanlar..

 • MavininHerTonuSen
  Eğer bir kız aşıksa canım ne istersen yap soğutamazsın :D aşkın gözü kördür. O ne yaparsa o hoşuna gider. Erkek içinde aynı şey geçerli. İnsan sevdiği insanın herşeyine katlanır. Net olun azcık ya böyle yalanla dolanla olcak işmi bunlar allasen cık cık cık.
  • Gizli Üye

   iyi aşık soğuturuz 😁 aşkın gözü bizamana bir duruma kadar kördür bence. ilk başlarda böyledir tanıdıkça yerini başka hevesler doldurur. sonrası alışkanlıktır. bu son aşamadan sonra hisler kaybolabilir ve buyuzdende ayrılık olsun ama nasıl diyecemki ben bına şimdi yani başkası için terketmemiştir ama kendini ifade etmek zor olur.. biz durduk yere olacak ayrılıklardan bahsediyoruz. yoksa körkütük birbirine aşık olan neden ayrılsın 😂 bu yazı soğumus ama ayrılmak isteyen ama ne yapacağını bilmeyen kişi için klavuz diyelim. 😁

  • Peki 😒

  • Gizli Üye

   suratmı asıyoruz yoksa :)

  • Hepsini Göster
 • ellmass
  Bu cok iyi bir gercek guzel bir cozum peki o halde birseye daha cozum bulabilirmisiniz mesela kizdan soguyan erkegi geri kazanabilmek eskisi gibi olabilmenin yolunu da bulabilirmisiniz acaba bulursaniz gercekten cok mutlu olurum 😊😊😊
  • Gizli Üye

   malesef.. :( işte bu çok.. hani geri dönüşler olabilir ama aynı sekilde sevmeler cok ama cok zor..

  • ellmass

   Ozelden konusma sansimiz vrmi bu konuyu benim icin onemli bir konuda

 • glshkr
  Bir madde de ben eklemek istiyorum beyler. Küllük gibi kokun. Ter kokun dişlerinizi fırçalamayın duş almayın. 2 gün veriyorum. Kız mız kalmaz ortada. :))) Ama yazarımız da amma... neyse sustum
  • Gizli Üye

   uwww buda baska bir etken tabi 😁 ama o ammdan sonraki sozu merak ettim şimdi... 😁

 • exorcistt
  gerçekten seven bir kıza bu yöntemlerin hepsi daha da gaz verir gibi geliyor çünkü ilişki ilk başladığında erkekler genelde kıskanç oluyor çok arıyor her şeye tamam falan diyor
  • Gizli Üye

   gaz veriyor derken? ayrılması için yapılan hareketleremi demek istedin..

  • exorcistt

   sevgiyi körükleyebilir gibi geldi

  • Gizli Üye

   şoka sokar anca 😊 sonrada baymaya baslar. kimse sık boğaz olmaya dauanamaz. ve basit elde edilen hersey kullanılmıs mal gibidir.

 • foreveres
  En fazla ni hafta katlanırm, deliririm heralde bana bunları yapsa 😊 keşke herkes ayrılmak istediğine böyle yapsa
  • Gizli Üye

   daha cok sarsiyor deilmi direk ayrilik talebi

  • foreveres

   Talep olmuyor ki direk bitti diyolar

  • Gizli Üye

   hmm bende bunu kast etmistim..
   neden oyle oluyor peki.. sebep belirmiyorlarmi

  • Hepsini Göster
 • Emrecan93
  Bu taktiği dene birde ayrıl gene barış o sana yalvarcak ahını almamak için bu sefer sen yalvar :D o soğur senden yani genelde benim kızlardan ayrılma sebebim ben istediğim gibi giyinirim istediğimi yaparım demeleri ondan yoksa sıkıntı yok kanka :D
  • Gizli Üye

   hahaaa taktiklerin arasında arasınnda bu var.. son vumlemde dedim ya en etkili bunlar. diye 😂 ama bidahaki yazıma bunuda ekliyim bare hehee.. her iki tarafta katısılmasına izin vermez versede bir iki defa sonrası sıkıcı olur haklısın 😂

 • asivetatlı
  Ne yani cinsellik konuşmuyorum, yapmıyorum diye sevgilim benden soguyup gözü başka kızlara mi kayacak saçma...
  • Gizli Üye

   dusunmeden konusuyorsun.. hiç bir erkek cinsellik konusunda geri adım atmaz.. ister inanırsın ister inanmazsın bu sana kalmıs

  • asivetatlı

   İyi de düşünmeden konuşmuyorum önceki sevgilim cinsellik konuşmuyordu konuyu ben aciyordum o kapatıyordu 1 sene çıktık elimi zorla tuttu gözlerime çekinerek bakti..

  • Gizli Üye

   tamam bir taraftan bu konu hakkknda bir girişim oldu değilmi sonucta? cinsellik konusmayın derken bir tek bayanlaroda hedef almadık.. her iki kesim içinde gecerli bir yazı bu

  • Hepsini Göster
 • kaypprenses
  Direk ayrilalim desek olmuyomu soguduysak nasi rol yapalim bu kadar
  • Gizli Üye

   olur.. zaten bunu normal ayrılamayanlar yapacak.. sen direk ayrıla biliyorsan bunu ihtiyacın yok demektir.

 • -Eyll-
  Bunları yapsa daha çok severim ben :D
  Sanırım sorun bende :)
  • Gizli Üye

   yaşayınca anlarsın seviyonmu illetmi olarakmı goruyon yoksa diye.. şindi yaşamadan anlamazsın 😂 bizzat bem boyle sevmişimdir

  • -Eyll-

   Kişiden kişiye değişiyor olsa gerek :)

  • Gizli Üye

   sanmamm.. insan sevgilisinden ne kadar uzaklasırsa akıl okadar ona kenetlenir... ne kadar sık boğaz ederse okadarda uzaklastırır.. kanun budur 😂

 • Fıridam
  ben bunları zaten yazmıştım aklıma. her şeyin tersini yapmak güzel sonuç veriyor. eline sağlık.
  • Gizli Üye

   tesekkurler..
   seninde eline sağlık ozaman 😁

 • MinyonCadı
  Cok konusursa kafayi yerim :) ben bu taktigi begenmedim.
  • Gizli Üye

   beğendin demekki 😂 sogudun demekki bak 😁işe yarıyor

 • bastiyan
  soğutmak için bunlara gerek var mı?
  içinden buz et yeter,
  tabi kullanıp ortada bırakmaya karşıyım, eğer böyle bir şey yapan biri, görürsem, sevemem, bilmem gerekmez, Allah biliyor.

  bu arada eğer haksızlığa şahit oluyorsanız, ve gücünüz yetmiyorsa , buz edin, yoksa günaha girenle sizde günaha girersiniz
  teşekkürler
 • Ziksevdası
  Bazi kizlarda etkili olabilir bu taktik ama benim eski sevgilime yapsaydim bunu iyice baglanir ayrildigimda hic katlanamazdi
  • Gizli Üye

   soguyunca fazla ayrışık koymuyor kimseye emin ol.. benim basımada geldi.. fazla sürmedi acısı

  • Ziksevdası

   Bitirdim ne yapiyo bilmiyorum kinusmuyoruz hic bir sekilde ayrilan bendim benim bile arada aklima geliyo

  • Gizli Üye

   tamamen unutamazsın zaten ama hislerde baskalasma oluyor. merak dıygusı elbette olacak ama istek duygusu zayıflıyor

  • Hepsini Göster
 • Aylin___
  Kıskanılmak isterdim cidden. insan hayatında hiç mi kıskanılmaz yah
  • Gizli Üye

   Kiskanilir ama dengede olmazsa buktirmata baslatir.. Her insan mutlu olur.. Ama Yani dengede olmazsa mutluyken bir anda alasagi edecek bir durum soz konusu

  • Aylin___

   Bende kıskanılmamanın verdiği bir alaşağılık var😬

  • Gizli Üye

   Hahaa neden oyle dusundunuz ya.. Sevgiliniz kislanmiyomu sizi..

  • Hepsini Göster
 • Français
  Bence bu daha da bağlar. :D İlgiye hasret kalmış çok kız var sonuçta. :D
  • Gizli Üye

   Duydugu ilgiden ayrilanda cok kiz var ama deme.. İlgisiz ana daha vok baglaniyor insanlar

  • Français

   Tabi fazlası zarar. O dozu ayarlamak önemli.

  • Gizli Üye

   Eh kimse kacmasa oimse kovalamak zorunda kalmazdi.. Herkes saygi gosyerse kimse yaralanmazdi..

 • Kıskanılankuş
  Hiç böyle dertlerim olmadı ama tebrikler😂
  • Gizli Üye

   tesekkurler 😁 Rabbim sakındırsın daima herkesi tabi

 • Kartonhelva
  Beni asıl cinsellik konuşmak soğutur
  • Gizli Üye

   Tesekkurler gorusun icin

 • sekerkız10
  bunları yapsada severm :D
  • Gizli Üye

   e sen sevgi için yaratılmışsın 😂

  • sekerkız10

   evt :D galiba

  • Gizli Üye

   galiba sevgilinde yok :/

 • NarÇiçeği92
  Amaaan hiç uğraşamam bu kadar
  • Gizli Üye

   haha deme zaten sevmiyon :D
   ama ayrılmak için şart işte yapıcak bişey yok uygulaman lazım :)

 • deli1994
  Unutturmam gidecekse gider
  • Gizli Üye

   Bababaa inanmiyom yaa karpuzun verdigi enerjiyle neler diyo... Karpuzuda yemis bide hava atiyo burada.. 😂😁

  • deli1994

   Aha karpuz Ada'm mı geldi yoksa. d

  • Gizli Üye

   Heeee sagli solu yazarim boleee aklin sasarrr 😁

 • Gizli Üye
  Ben osurmayi oneririm
  • Gizli Üye

   Oda guzel bir yontem 😁 ama faydasi olurmu bilmem. Boyle bisey denemediniz umarim 😜😂

 • Gizli Üye
  ahaha ben bunlarin hepsini yaptim evlendik 😁emegine saglik yine de sadist insan cok bazen hoslarina gidebiliyo insanlarin =)
  • Gizli Üye

   Demekkim.. :) bu sekilde Ayrilmak isteyen icin bu strateji.. Ayrilmak istemeyen neden ayrilsin..

  • Gizli Üye

   Ayrilmak istiyordum aslinda olamayacagimizi dsnüyordum ama böyle halime bile tahammül edip ilgisini sevgisini esirgemedigi icin bir daha byle insani nerden bulucam diye devam ettim =) eline saglik ama gzel yazmissin =)

  • Gizli Üye

   Tesekkur ederim.. Umudumuz hep kimsenin ayrilmamasi. Aslinda yanlis bisey hersey dengede oldumu yasaniyor ask denilen hisler.
   Deger veriyorsa mutlaka seviyordur.. Ama kaciyorsa bir sorun var demektir..
   Gozlerine saglik tesekkur ederim.. Yazi vok dahada uzundu kisalttim ama yine uzun.. Biraz keyif katmaya calistim yazima ama ne kadar basarili bilmiyorum.. Sadece cok super bence oldu. Emege saygi gosteren ks yonetiminede tesekkur ederim..

 • Gizli Üye
  Benim yöntemler gün ışığına çıktı :D
  • Gizli Üye

   Senide tebrik edelim ozaman :)

 • Gizli Üye
  Bunları yaparsam hiçte sağlıklı bir şekilde ayrılacağımı düşünmüyorum hatta daha çok bağlanırsa diye tereddüt bile edebilirim. Belki çok konuşmak işe yarayabilir denemekte fayda var emeğine sağlık :)
  • Gizli Üye

   bir dene bakalım 😁 sıkılır bunalır çünkü ona yapacakları için fırsat vermemiş olacak ve onu bunaltıcaksın. :) teşekkür gözlerine sağlık

 • Gizli Üye
  Adamin terketmesine sebep degil bence bunlar. İlgisizlesir olsa da olur olmasa da olur bir iliskiye doner iki taraf da.
  • Gizli Üye

   buradaki amaç kendimizden soğutmak.
   ilgisizleşen sevgilinin gözünden düşmüşsün demektir.. o arada ayrılsanda pek umurunda olmayacaktır. sonra hatları ve size ulaşabileceği yerleri sınırladınızmı kurtuluş naraları ata bilirsiniz

YÜKLENİYOR...