Bir Sanal Aşk Hikayesi

Gizli Üye

Uzun bir hikaye baştan söylemek isterim...

Size bu ilk yazımda bu siteyle tanışmamın akabinde yaşadığım kalp kırıklığıyla dolu hikayemden bahsedeceğim. Ben 19 yaşımda bazı koşulların da beni bu yola sürdüğü bir evlilik yaptım. 2 de çocugum var. Evliliğim çok dik yokuşlardan geçip bir şekilde devam etse de ben yıllar yılı farkında olmadan içimde doldurulmaz boşluklar biriktirdiğimi farkettim. Eşimle aramda hem duygusal hem de cinsel olarak ciddi bir iletişim problemim vardı. Ve ben çoğu şeye artık susmaya başlamıştım ki bu hiç de iyiye işaret degildi. Eşimle yaşadığım bir problemin üzerine kafamda bir sürü deli soruyla çaresizce interneti açıp googlea saldırdım. Belki bir yerlerde birileri benzer sorunlar yaşayıp çözümler bulmuştur ya da benim sorunum üzerine yazılmış bir makaleye denk gelirim umuduyla buldugum herseyi okumaya başladım. Bu sitelerden biri de Kızlar Soruyor sitesiydi. Sonra ben de kendi sorumu sorabilmek için siteye üye oldum ve böylece KS maceram başlamış oldu.

Sordugum soruya bir çok yanıt geldi. Bu arada özelden de konuştuğum kişiler oldu. Derdim sadece sorunumu paylaşabileceğim birilerini tanımaktı. Sonra birgün mesaj kutuma gelen bir mesaja cevap vermemle daha önce bu sitede yaptıklarımdan çok daha farklı bir sohbetin içinde buldum kendimi. Tanığım bu kişi benden tam 8 yaş küçüktü. Felsefi yönü kuvvetli ve belliki bilgili ve olgun biriydi. Yazdığı herşey sanki bir felsefe kitabının sayfaları arasından çıkmış gibiydi. Ben felsefeye uzak biriydim ama onu dinlemekten çok hoşlanmıştım. Aramızdaki yaş farkından dolayı da bu arkadaşlığın başka bir şekle dönüşebileceği de hiç aklımdan geçmemişti. Bunun da rahatlıyla içinde bulunduğum sorunlarımdan bahsetmeye başladım ona. O kadar dogru şeyler söylüyordu ki sabaha kadar konuşsa dinleyebilirdim onu.

Sonra bir gün o da bana kendi hikayesinden bahsetti. 5 sene evvel annesi babasını başka bir adamla aldatmış, babasının intihar denemeleriyle birlikte de çok zorlu günler yaşamıştı. Şimdi iki kız kardeşi ve babasıyla yaşıyordu. Bütün bu olanlara ragmen annesine karşı herhangi bir öfke ya da nefret gibi duygular hissetmediğini hatta ona karşı hissiz olduğunu söylüyordu bana. "İyiki böyle yaptı" diyordu. "Hayatım çok degişti çok şey ögrendim."

Bunun dışında yaşamını riske sokan bir de hastalığı vardı ve herhangi bir tedavi de uygulanmadan sadece zaman zaman kontrol edilmesi gerekiyordu. Öncesinde ölümden korkmadığını düşünürken bu hastalığını öğrendiği gün ölmeyi hiç istemediğini acıyla yüreğinde hissettiğini söylemişti bana. Onun bu hikayesi benimde ruhumda bir yara açmıştı.

Bu olayları yaşamasının öncesinde koyu dini inançlara sahip biriyken bir anda inanca dair herşeyden şüphe eden bir düşünce biçimine bürünmüş, Allahın varlığını sorgular olmuştu. Geceleri sabahlara kadar kitap okuyarak, araştırarak, düşünerek sabahlayan ve yaptığı herşeyde bir tutarlılık ve mantık arayan, zaman zaman kafasının içindeki çelişkilerden bocalayan biriydi. Tanıdığım en degişik kişiydi. Bu arada üniversite okuyordu ve tanışmamız yaz tatiline yakın bir dönemde gercekleşmişti.

Onunla her konuda aynı fikirde olmasam da düşünce tarzı ilgimi çekmişti. Arkadaşlığımız ilerleyince artık whatsapp üzerinden yazışmaya başladık. Şiirden hoşlandığımı ögrendiği bir gün bana kendi sesinden bir şiir okuyup gönderdi. Sesini ilk kez duyuyordum ve çok etkilenmiştim. İçimi acıtan hikayesinin izleri ve karamsar ruh hali sesine yansımıştı sanki. İçime işledi sesi. Ruhumu sarstı.

Sonraki günlerde konuşmalarımızda bana eskisinden daha yakın davranmaya başladı. Artık iyiden iyiye benden hoşlandığını hissetmeye başlamıştım. Fikren garip gelse de -aramızdaki yaş farkından dolayı- ben de ona karşı çekildiğimi hissediyordum. Birgün aramızdaki konuşmalar ima yollu söylenilen begeni sözcüklerinden öteye geçti. O gün artık ikimiz de başka bir ruh haline büründük. Birlikte olmak istiyorduk. Birbirimize kullandığımız sözcükler degişmeye başladı. Kalbimi yerinden oynatacak en güzel aşk sözcüklerini fısıldıyordu bana ve şiirler okuyordu o ruhumu çalan sesiyle. Gitgide baglandığımı hissediyordum. Ondan başka hiç bir şey düşünemez olmuştum artık.

Bir Sanal Aşk Hikayesi

Eşim ilgisiz kendi dünyasında yaşayan bir adam olduğu için benim ayakları yere basmayan halimi göremiyordu bile. Bu da işime geliyordu.

Bir Sanal Aşk Hikayesi

Güzel sohbetler edebiliyorduk. Ama o bazen çok sıcak kanlı ve sevgi doluyken bir başka gün çok mesafeli ve soguk olabiliyordu. Bu da kafama takılıyordu. Özellikle mesajlarıma geç cevap vermesi ya da bazen hiçbir şey yazmaması benim huzursuzlanmama neden olmuş bir kaç kez de bu yüzden arıza çıkarmıştım. O da gün içersinde farklı nedenlerden dolayı mesgul olabilecegini, öyle olmasa bile kafasında bir ton düşüncelerle boguşurken bana beni tatmin edebilecek bir karşılık veremeyeceği için yazmamayı tercih ettiğini söyledi. Çok hoşuma gitmemişti bu cevap çünkü ben ondan mesaj aldığımda inanılmaz mutlu oluyordum ve hangi durumda olursa olsun cevap veriyordum. Mümkün olan her an onunla olmak ondan haberdar olmak beni mutlu ediyordu. Ya benim gibi hissetmiyordu ya da tarzı buydu. Ama o farklıydı işte. "Sen en iyisi beni fazla umursama" diyordu.

Uzak sehirlerde yaşadığımız için hiç bir araya gelme fırsatı bulamamıştık. Tek baglantımız telefon ve internetti. Kaybetme korkusu duymamın en önemli nedeni de buydu belki de. Tabii onunla bir geleceğimiz olmadığı günün birinde nasılsa biteceği malumdu. O bekar genç bir erkek, ben evli barklı iki çocuklu bir kadın.

Onun o sürekli degişen ruh hali ve bazen beni iplemeyen tavırları ve benim içimdeki kaybetme korkusu derken aklım, ruhum, kalbim allak bullak oldu. Neşeli, pozitif ve enerjik bir kişiliğe sahip ben şimdi ruh gibiydim. Benim kalbimde yer açtığım birçok duygudan kendini soyutlamış biri duruyordu karşımda. Beni anlaması mümkün degildi. Sonunda o bana benim de bildiğim gerceği söyledi. "Seninle bir geleceğimiz yok o yüzden büyük anlamlar yükleme. Birlikte güzel vakit geçiriyoruz. Daha da ötesi yok. "

Kalbim paramparça olsa da haklıydı. Zaten hissettiği şeyin sevgi ya da aşk olmadığını da biliyordum. Benimle vakit geçirmekten hoşlanıyordu sadece.

Bir Sanal Aşk Hikayesi

Bu durumda yapmam gereken 2 şey vardı; ya bu oyunu kuralına göre oynamak ya da masayı terketmek. Terketmeyi başaramadım. O halde duygularımı kontrol altına almalıydım. Beni bir sevgili gibi görmediği kesindi. Ben de bütün beklentilerimi yok edip hiç bir şeyi kafama takmadan onunla geçirdiğim her bir anın keyfini çıkarmalıydım. Galiba başarıyordum da.

Sonra ne olduysa oldu ve bir gün konuşma aldatma konusuna geldi. Ona göre bütün kadınlar aldatma potansiyeline sahipti. Ve bu hiçte şaşılacak bişey degildi. Bu sebeple onun bir kadına aşık olması ya da onunla sevgili olması pek mümkün görünmüyordu. Kadınlara olan bu güvensizliğinin annesinin aldatma hikayesiyle alakalı olabileceğini söyledim. Onunla aramızda oluşan bu yakınlaşmanın ilk günlerinden beri kafamın bir tarafında hep düşündüğüm bir şeydi bu. Onun annesinin yaptığından farklı bişey yapmıyordum ki ben. Belki de benden nefret ediyordur diye düşünüyordum bazen. Hatta iki kez sordum bunu ona. "Hayır" dedi "seninle ilgili böyle bir düşüncem yok."

Aldatmak normal karşılanacak bişey degildi. Bu düşünceyle daha en başından kabul etmiş ve belki de olmayacaksa bile olması için davetiye çıkarmış oluyordu. "Bir ilişkiden kıskançlık ve sahiplenme duygularını soyutlarsan ilişkine yeterince sahip çıkmış olmadığın için beraber olduğun kişi kendini sana ait görmez ve aldatılırsın." dedim. Bu sözlerim üzerine benim evliliğimi ve beni hedef alan öyle şeyler söyledi ki o an kalbimin kırılma sesinden düşüncelerimi duyamadım. Verecek tonlarca cevabım varken içimden kendimi savunmak dahi gelmedi. O an öfkeyle, kırgınlık ya da kızgınlıkla söyleyeceğim her söz saçma gelecekti ona nasılsa. Önce duyduğum onca sözü hazmetmeliydim. İşte tam düşündüğüm gibi olmuştu. Yaptığımı yüzüme vurmuştu ve beni en acımasız şekilde yerin dibine itmişti. Biriktirdiği tüm öfkesi böylece su yüzüne çıkıyordu. Geçmişin intikamı gibiydi..

Artık gitme vakti gelmişti. Ben fiziksel olmasa da her an onu düşünüp hayal ederek kocamı aldatmıştım, o da seven bir kalbi darmadağın etmişti.

Şimdi içimde ona karşı en küçük bir öfkem yok. Yaşadığım şeylerden de pişman degilim. Ama çok yorgunum. Tatlı bir rüya gibiydi baştan ve sonu hüsran olan. Gözlerimi açtım ve bitti..

Bir Sanal Aşk Hikayesi
17
28
Görüşünü yaz
28Kız Görüşü
17Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Kız Görüşü

 • claireu
  seni anlıyorum ömür boyu sevilmeden yaşamak bir kadın için azaptır.. hazmedemiyorsundur. seni yargılamak eleştirmek benim haddim değil sonuçta kocaman insansın ve zaten akıl istemiyorsun sadece paylaşmışsın. yine de söylemeden edemicem yerinde olsam ruhumdaki o sevgi boşluğunu çocuklarımla doldururdum belki yerini tutmaz ama denerdim. mutlu olacağım şeyler yapardım kurslar, hobiler vs vs kafamı boğardım. alır çocuklarımla aktiviteler yapardım. manevi konulara yönelirdim. başka adam başka bir ten en kolayı.. ha senin karşına çıkan da gevşekmiş annesine b*k atıp başkasının çocuğuna aynı şeyi yapan aciz ruhu hasta biriymiş. demem o ki ders al ve bu hatayı tekrarlama.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   Yaşandı ve bitti tekrarı yok benim için. Teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

 • PlatoBoy
  Cidden çok güzel yazıya dökmüşsün. Ne diyeceğimi bilemiyorum inan. Senin adına üzüldüm inşallah er ya da geç ruh sağlığına kavuşursun. Allah'ın rahmeti seninle olsun. Saygılar ve sevgilerle...
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   Amin. Teşekkür ederim. 😊

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2716
 • lennnnnnnnnn
  İlginç bir hikaye diyemiycem yaptıklarımdan pişman değilim diyosun Tabiki seni yargılamak bana düşmez ama sonu kötü bitmiş sevmek bağlanmak en kötüsü sen onu deliler gibi severken onun umrunda bile olmuyosun ne diyim iyileşirsin inşallah
  • Gizli Üye

   Birini sevmek için illa onun da seni sevmesine gerek yoktur ki.

  • lennnnnnnnnn

   Aynı acıyı bende yaşiyorum şu an hikayeler farklı olsada acılar aynı...

  • Gizli Üye

   Benzer bir durum mu yani?

  • Hepsini Göster
 • Zeynep899
  Hem kocanla evlılıgıne devam edıp hemde onun sana baglı kalmasını ıstıyorsun vay be ne s. ınsanlar var.
  • Gizli Üye

   Okuduklarından bunu mu anladın?

 • yırtık-konvers
  evli insanların böyle hikayeleri beni evlilikten soğutuyor. yaptığın şey hiç doğru değil farkındasın sen de.. Burdan çok erken yaşta evlenmemek gerektiği sonucu da çıkıyor aslında, bir heves olmamalı evlilik işte sonu böyle hüsran oluyor
  • Gizli Üye

   Toplumca evliliğe bakış açımızdan kaynaklanıyor bu durum. Bu kadar insan mutsuz ama hala insanlar evlenmek için can atıyor. Evliliğe yüklediğimiz o kadar çok mana varki. Evlenince ailenden bagımsızlaşıyorsun, kendi kararlarını kendin verebiliyosun, kendi evin kendi dünyan oluyor. Erkekler için evlilik legal ve konforlu bir cinsel hayat demek, kızlar içinse içinde herşeyi kendine ait bir ev demek. Hele de sevdiği kişiyle evleniyorsa kimse düşünmüyor aşk bitince ne olacak diye. Bu mantıkla gidersek buna benzer çok hikaye dinleriz.

  • açıklaman için teşekkür ederim. Katılıyorum.

  • Gizli Üye

   Rica ederim.

 • WoLKaN-34
  uzun bır yazı emek ısteyen bır dıkkat bunu kelımelere dokmek ayrı mezıyet..

  VE FINAL

  SONUC 0 A 0 ELDE VAR 0 SANAL AŞK YOKTUR SADECE DOLDURULAMAYAN BOŞLUKLAR VARDIR..

  ERKEKLERIN SILAHI SUSLU CUMLELERİ KADINLARINDA BUNLARA İNANIŞI.
  • Gizli Üye

   İnsanların duyguları oyuncak değildir. Kolay mı kırık bir kalbi tamir etmek? Hele o kişi içinde kocaman boşluklar biriktirmiş biriyse. Bir de yara açmaya ne gerek var?

  • WoLKaN-34

   Amacim. yara vermek degil o yarayi zamaninda bende aldim seni iyi. anliyorum

   Sadece sanal ask in ne oldugunu dile getirdim uzgunum seni kirmak istemezdim

  • Gizli Üye

   Senden bahsetmemiştim ben. Sana kırılmadım yani. Söylediklerinde haklısın.

  • Hepsini Göster
 • Kutsal_bakire
  Duyguların içinde durup dururken belirmedi duygularını besleyen, senin içine dokunan O'ydu bu yüzden bence en büyük hata Onda..
  Tamam onun yaşadıkları da kolay değil ancak seninle konusmayi sürdürmemeliydi
  • Gizli Üye

   Benim de bir türlü anlayamadığım buydu.

 • Revsennn
  Okurken çok duygulandım keşke böyle olmasaydı sonu mutsuz biten bir roman gibiydi ama birleşseydiniz belki mutlu olabilirdiniz gerçekten o kişiyi çok merak ediyorum hala burada mı?
  • Gizli Üye

   İnsan hayal etmeden duramaz. Ama bazı şeylerin daha en başından bellidir aslında.

  • Gizli Üye

   İnsan hayal etmeden duramaz ama bazı şeylerin sonu daha en başından bellidir aslında.

 • Atarlıçikileta
  Her baslangicin bir sonu vardir.
  Ihanetin bedeli belkide bu ne dersin?
  • Gizli Üye

   Kimbilir.. Bir mutlu son beklemiyordum ben zaten. Ama insan bazen sonunu düşünmeden de yaşayabiliyor bazı şeyleri. Asla yapmam dediğim bir şeyi ne kadar yapmak istediğimi farkettim. Hayatta büyük konuşmamak lazım. O yüzden böyle şeyler yaşayan insanlara da ön yargılı değilim artık.

  • Seni yargilamiyorum sakin yanlış anlama ama bu bir döngudur gercektir benimde basima gelebilir.

  • sexdream

   internet aşkları yaz yağmuru gibidir çabuk başlar çabuk biter. takılmayın bunlara

 • şestra
  Yaptığın doğru değildi ama üzüldüm yinede. Bir şekilde konuşmanızın son bulması gerekiyordu o da bu şekilde oldu. Çocuklarına duyduğun sevgiyle kısa zamanda atlatirsin umarım
 • KetçaplıBrokoli
  Sonrada sevgilimi internetten uzaklaştırmaya çalışınca "dağ adamı" oluyorum...

  Yaşadıklarınız zor ancak hiç biri aldatmayı gerektirmez. Olmuyorsa bitirin evliliği. İlk kez ayrılan çift olmayacaksınız.
 • KALINN_34
  bence bir insan söyledigi sözlerden sorumlu tutulmalı söylemedigi sözlerden degil
  bunu nedenmi söylüyorum işte bu kadınların tek aldatma sebebi
  • Gizli Üye

   Ne demek istediğini anlayamadım.

 • Ldiaba
  Bence coooooook sacma neden cunku hicbir sebep aldatmayi savunamaz bu bir ikincisi tamam zor belki senin ama sana boyle yapilsa hicte hosuna gitmezdi bence ila sevgi istiyorsan cocuklarinla eylen iste cok gunah kazaniyorsun hemde bir mal icin...
 • bornovya
  olabiliyor bazen böyle durumlar ama aynı şeyler iki tarafında başına gelmiş belli ki.
 • sliently
  Benzer hikayelere sahip o kadar çok sayıda kadın ve en az onların yarısı kadar erkek var ki bu sitede inanamazsın. Yani aslında gerçekten yalnız değilsin.
  • Gizli Üye

   Bunun gayet farkındayım. Ama yazdığım bu hikaye belki de böyle bişeyi yaşamakta olan insanlara bir örnek teşkil eder. Çünkü benim çıkardığım sonuç hatalar üzerinden yaşanan mutluluk çok sahte ve ve geçici oluyor. Çoğunlukla da sonu hüsran.

  • sliently

   Ben husrana ugramadim hic

  • Gizli Üye

   Benzer bir durumu defalarca yaşadın o zaman

  • Hepsini Göster
 • AltınVuruşu
  Masal gibi bir hikaye sıkılmadan okudum ne yazık ki her masal mutlu bitmiyor
 • yarenbirsen
  sen kocanı aldattın zaten. bir de aşk diyor ya. aşkı kirletmeyin bence..
 • _ferda_
  Benzer bir hikaye yaşadım canım seni çok iyi anliyorum
 • -çagatay_
  Nedense okudum bence cok hakli kadinlar aldatma potansiyeline kesinlikle sahip ve sanal ask diye bir sey yoktur.
 • TheMecnun
  Sanaldan yürümüyor olmuyor yanina gitsende mesefaler etkiliyor her seyi kavgalar artiyor gereksiz kavgalar oluyor. Ama bilmiyoki ona sarilamadigim icin kizginim onun kokusunu icime cekemedigim icin sabahlari onunla uyanamadigim onun elini tutamadogim icin kizginim o da hakliydi bende zaten uzun surmedi bitirdik daha fazla tukenmeden simdi dertlesiriz sevgililerimizi tartisiriz karmasik ama samimi bir iliskimiz oldu ve devam ediyor aka hep icimde acisi var onu uzmenin hak etmedigi halde hak etmis gibi ona kizmam ama boylesi daha iyi oldu
  • Gizli Üye

   Benim yaşadığım olmayacak birşeydi ama sonu gelmeyecek bişeydi. İçten içe bilsem de bunu böylesi bir kalp kırıklığını tahmin edemezdim.

  • TheMecnun

   Vazgeçebilmek alışabilmek çok zor. Hagimiz olmayacak seyleri sadece bir umut için birakmadık vazgecemedik sonunda yine biz zararli ciktik biz eksildik

 • nexus99
  Etkiyelici bir hikaye. Keşke mutluluğu başka yerde aramak yerine kocanla iletişim kurup onun kötü yanlarını düzeltmeye çalışsaydın.
  • Gizli Üye

   Sence bunu denememiş olabilir miyim?

  • nexus99

   Hiç sonuç alamadın mı?

  • Gizli Üye

   Hayır

  • Hepsini Göster
 • sexdream
  internet üzerinde yaşanan böyle olaylar çoktur. size inanıyorum gerçekten. ama bitmesi çok hayırlı olmuş. üzülmeyin. o kişiye değmezmiş
 • Froze__
  İkinizide tanıyorum sanırım... Neyse yorum yapmayacağım
 • NarÇiçeği92
  Sanal aşk diye bişey yok
  • Gizli Üye

   Adı her neyse..

 • Metaaynn
  Çok etkileyici ne diyeceğimi bilmiyorum
 • ASH5SOS
  hm :/ diyecek bişey bulamıyorum
 • Bakırköylüm
  Benimde vardı bu siteden sevgilim ayrıldı
 • deli1994
  Yok yok ölüm ile ölüm arasındayım. s
  • Gizli Üye

   Nasıl? Neden?

 • FrambuazlıÇikolata
  Sanal aşk saçmalık bence
 • NefretiAlem
  bana mesaj atar mısın lütfen
  • Gizli Üye

   Kendimi deşifre etmek istemiyorum. Üzgünüm.

 • çikolatacı_-
  Deeeşik
 • GoiHop
  Bitmesine üzüldüm..
 • Emrecan93
  Ben bekarım gelde evlen şimdi :(
 • üye758474
  o adamı görmek isterim resmi falan varmı?
 • KolalıCelibonnn
  o bu paylaştığını gördü mü?
  • Gizli Üye

   Bilmem

 • sansizkiz1
  ben sok özelden yazarmisin sorularim olucak
  • Gizli Üye

   Kendimi deşifre etmek istemiyorum @sansizkiz1 @NefretiAlem

 • Nodert
  Hm :/
 • Gizli Üye
  Son durum
 • Gizli Üye
  Esini aldatipda ne kafar masum anlatiyorsun. Benim annemde ayni boku yedi ve gitti. Harbidende her aldatan karakter özürlüsü. Insan degilsiniz siz. Insan da olamazsiniz. O kadar kötüyse evliligin oturup esinle konusursun oruspulugun alemi yok. Hadi yine mutsuzsun bosanir kimle ne b*k yiyorsan yersin. Ve o oglanin annesi babasini aldatigini ögrenince acaba sende kendinden utanmadinmi? Yarin birgun senin cocuklarn bunlari ögrenince ne hissedeceklerini anlamaliydin o an. Ne malsiniz ne beyinsizsinz * .
  • Gizli Üye

   Masum olduğumu dile getirmedim. Yaşadığım şeyi anlattım ve yaptığım şeyin ne olduğunu da kendim bizzat telafuz ettim.
   Muhtemelen yaşadığın şeyden dolayı ben çocuklarıma asla böyle bişey yapmam diyorsundur. Ama hayat o kadar gariptir ki bugün seni derinden sarsmış bu olayla yıllar sonra burun buruna getirebilir. Bir bakmışsın ki annenin yaptığı hataya sen de düşmüşsün. Şimdi bu söylediklerim sana küfür gibi gelecek ama hayatta yaşanan herşey kötü, iyi, günah, sevap.. hayatın bir parçası maalesef. Ama anlaşılmayı da beklemiyorum zaten.

  • Gizli Üye

   malesef ki her cocuk doguran anne olamiyor. ;) anne demek fedakar olmak demekdir.

 • Gizli Üye
  bunun üzerine daha çok bence yazarsın sen
  • Gizli Üye

   Ne demek bu şimdi?

 • Gizli Üye
  Bende ilk başlarda her samimi mesaja cevap veriyordum. Hatta iki uç kişi işi sanala sürükledi ve ben farkında değildim. sureki sohbet etmek istiyordum sebebi sevgisizlik sıkıntı öfke ve uç çocuk. sonrada kendimden igrendigimi farkettim ve asla hiçbir mesaja cevap vermedim. hatta kapattım mesajları.
  • Gizli Üye

   Bu siteye ilk üye olduğumda gelen mesajları ne kadar önemseyip cevap verdiğimi hatırladım şimdi sen yazınca. Bazıları suistimal ediyordu tabiki. Daha önce evliliğim süresince hiç böyle internet üzerinden tanımadığım insanlarla falan konuşmamıştım. Şimdi yaptığım yorumlar üzerinden özelden adam gibi bişeyler yazanlara cevap veriyorum. O konuşmaları da fazla uzatmıyorum. Böylesi çok daha iyi.

  • Gizli Üye

   Aynen. her mesaja mecburmusum gibi cevap veriyordum. Baktım bütün zamanım bunlarla geçiyor evimi ihmal ediyorum kendiligimden Vazgeçtim. kendimi binevi kirli hissediyordum artık. bikere eşime yakalaniyordum az kalsın. tabi benden böyle bisey beklemediği için üstüme gelmedi.. aynen dediğin gibi iyi kötü bir rüya gibiydi geçti gitti. Allah kimseyi sevgisiz mutsuz birakmasin. bu siteye suruklemesin. heleki be olduğunu bilmeden üye olmasın kimse. burasının böyle bir yer olduğu aklımın ucundan bile geçmiyordu. kızlar kendi aralarında sohbet ediyor sanıyordum

  • feminum

   şimdi nasılsınız her ikinizde?

 • Gizli Üye
  Duygularını yaşadıklarını çok güzel ifade etmişsin. Hiç birimiz istemeyiz bu tarz şeyler yaşamayı ama. Bulundugumuz durum bizi buna itebiliyor. Seninkine benzer bir durum yaşadım. işin ilginç yani vicdanım bundan hep rahatsız odu. Çünkü birileri bizdeki duygusal boşluktan istifade etti!
  • Gizli Üye

   Malesef 😕

  • Gizli Üye

   Hata kula mahsustur, tövbe de öyle. Allah bir daha aynı hatalara düşmeyi nasip etmesin bize !

  • Gizli Üye

   Amin

 • Gizli Üye
  Kötü olmuş.. Ben de burdan birini sevmiştim
  • Gizli Üye

   Bence bu sitede buna benzer çok hikaye yaşanıyor.

  • Gizli Üye

   Evet. Ama keşke sevmeseydim diyorum..

  • Gizli Üye

   Hepsi birer tecrübedir. Dert etme.

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Ne kadar oldu biteli
  • Gizli Üye

   Çok yeni

  • Gizli Üye

   Peki lutfen rica etsem hangi sehirdendi bu kisi

  • Gizli Üye

   Neyi araştırıyosun?

  • Hepsini Göster
 • Gizli Üye
  Hayırlısı olsun Allah çocuklarına uzun ömür versin güzel şeyleri hak ediyorsun umarım layığını çok geçmeden bulursun yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın.
  • Gizli Üye

   Teşekkür ederim acı ama güzel bir tecrübe yaşadım. Onu da gayet iyi anlayabiliyorum. Hayat bazen çok acımasız olabiliyor. Güzel temennilerin için teşekkür ederim.

  • Gizli Üye

   Rica ederim bütün acı deneyimler güzel ve özeldir en azından siz yaşamayı bilmişsiniz ve birbirinizi anlamak için emek sarf etmişsiniz her hikaye mutlu sonla bitmiyor maalesef inşallah bundan sonrası sizin için çok daha güzel olur. Ben teşekkür ederim asıl.

  • Gizli Üye

   İnşallah.

YÜKLENİYOR...