Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Gelin Maddeler Halinde İnceleyelim!

ikizterazi u

Hellooğğ🍭🐭 Aşk benceleri silsilelerine de giriş yapmış bulunduk ve size KS canların da cevapları ile derlediğimiz leziz mi leziz, enfes mi enfess, kraliyet üyelerine layık naif bir bence hazırladık! Haydi başlayalım!

Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

❤️Eliniz ayağınız birbirine dolaşır!

Özellikle ilk kez aşık olduğunuzda başınıza gelen bu naçizane durumda, sanki biri ayağınıza elinize ip dolamış gibi olur. Siz yürüdükçe, konuştukça biri hem kafanızı karıştır, hem dengenizi bozar. Bu vatan hainleri aslında vücut hormonlarınızdır.😂 Muhtemelen onlar da ne yapacaklarını bilmedikleri için fazla salgılanırken sizi de zor duruma sokarlar.

😵😵
😵😵

❤️Kalbinizin ritmi değişir!

Kalbin bir ritmi vardır. İki beş iki beş gibi. İki on iki on yaptıran sebep nedir? Aşk!😂 Örnek temsiliydi tabii ki, gerçeklik payı yoktur...

Aşk kimisinin kalbini gıdıklar, kiminin kalbini yakar kavurur, kimine de spazmlar yaşatır. Korkulacak bir şey yok. Kalp aniden böylesine bir uyarıya nasıl tepki vereceğini şaşırır. Normaldir.

💗💗
💗💗

❤️ İçiniz garip bir hisle dolar!

İnsanlar bu hissi daha çok "midede kelebek uçuşması" diye söylese de herkeste aynı etkiyi vermez aşk. Kimisinin midesi gıdıklanır, kimisinin de benim gibi midesine kurt oturur.😂 Mesela benim daha çok kurt oturur, hatta öküz de diyebiliriz. Eyvah aşık oldum, şimdi bittim hissi. Sizin hiç midenizde kelebek uçuştu mu?

Aha da midenizde uçuşan kelebekler
Aha da midenizde uçuşan kelebekler

❤️Onu sürekli görmek, onunla konuşmak istersiniz!

Zihniniz adeta ona kanalize olmuştur. Uydu alıcılarınız sadece ondan sinyal almaktadır. Onunla konuşabilmek uğruna astroloji muhabbetlerine dahi girilir. Bunun sebebi onun sesini daha fazla duymakta olabilir, onunla ilgili daha çok veriye sahip olabilmekte. Ama biz yine de aman diyelim, dozunu iyi ayarlayın.😂

Pitırrrr
Pitırrrr

❤️Stalklamaya başlarsınız, onla ilgili her şeyi bilmek istersiniz!

"Uğrunda ölsem de stalklamam, ergen işi stalk!" diyen siz sayın üyelerimiz de Bence'mize hoş geldiniz.🥳 Sizi baş köşeye oturtup, bu maddeyi de sizin bakışlarınız altında inceler ve hatta incelemiş olmaktan bir miktar üzüntü duyarız. 😂 Ama böyle bir gerçek var ki, çoğu insan -özellikle sosyal medyadan tanışanlar- sevdiğini stalk yapar. Stalk yapmak, kişiyle ilgili daha çok veriye ulaşıp bir fikir edinme aracıdır.

Kediler de stalk yapabilir.
Kediler de stalk yapabilir.

❤️Saçmalamaya ve afallamaya başlarsınız!

Kırmızı ışıklar yansın! İşte burada durma vakti. Siz siz olun, onun sesini daha çok duymak isterken ve hormonlarınız üç yüz beş yüz dolaşırken söylemlerinize dikkat edin. Saçmalama ihtimalinizin arttığı ve beyninizin "noluyooo noluyooo" dediği bir dönemdir aşık olma dönemi. Aşkta afallamanın yaşı yoktur, 15 yaşındaki çocuğu da, 40 yaşındaki dayıyı da sıra dayağından geçirir aşk.😂

Gifin cuk oturması diye buna derim.
Gif'in cuk oturması diye buna derim.

❤️Ona aşık olduğunuza inanmak istemeyebilirsiniz!

Özellikle gururunun düşkünü kişilerde görülen bu tükürdüğünü bal döküp yalamak hissini yaşayanlar bilir. İlk zamanlar onun kesinlikle sizin tipiniz olmadığını düşünerek gösterdiğiniz bu semptom çok sinsi bir semptomdur. Sizi genelde özellikle o kişiye aşık ederek mat eder. O yüzden siz siz olun, "Ben buna aşık olmam." demeyin. Aşk bu, ne yaptıracağı belli olmuyor..

Aynen öyle..
Aynen öyle..

❤️Tüm bunlar ve daha fazlası sizde mevcut mu? Geçmiş olsun, Aşıksınnnnnnn!

Geçmiş olsun fsjk
Geçmiş olsun fsjk

Aşıksınnnnn le le, aşıksınnnn! Bu güzel maddemize İbrahim Tatlıses - Aşıksın parçasını da ekleyelim.🥳

https://youtu.be/XgMVK_xSt2o

Bencemiz burada sona ermiştir 😇 Çok keyif alıyorum şöyle benceler yazarken. 🥰 Umarım siz de okurken keyif alıyorsunuzdur.😌

Görüşmek üzere 🥳

#ikizterazi

Aşık Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Gelin Maddeler Halinde İnceleyelim!
12 Cevap