İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

ωιтcнєя

Merhabalar,

Bir Bence'me daha hoş geldiniz. Bugün ilişkilerde arkadaşlarımıza aktarmamız gerekenler konuları bir kaç madde ile inceleyeceğiz. Şimdiden keyifli okumalar diliyorum.

Biliyorsunuz duygusal ilişkilerimiz kadar arkadaş ilişkilerimiz de bizim için çok önemli. Bazen kendimizi tutamayıp en özel anlarımızı bile arkadaşlarımız ile paylaşabiliyoruz. Bu durumun olumsuz taraflarını gelin hep birlikte okuyalım.

1 - Yaşanan Tartışmalar

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

Biliyorsunuz ilişkilerde inişler ve çıkışlar muhakkak olur. Partneriniz ile yaşadınız tartışmalarınızı arkadaşlarınıza anlatırsanız. Hem arkadaşlarınızın sevgilinize olan saygısı azalacaktır. Hem de olumsuz yönde tavır takınmalarına sebep olacaktır.

2 - Cinsel Hayatınız

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

Başkalarına anlatılmayacak en özel alanların başında yatak odası gelmektedir. Partneriniz ile yaşadığınız özel anlarını arkadaşınıza anlatmanız hem sevgiliniz için kırıcı olacaktır hem de partnerinizin özelini deşifre etmiş olacaksınız. Kendinize ve sevgilinize olan saygınızdan ötürü bu tür konuşmalar ve detaylardan uzak durmanın faydası var.

3 - Maddi Konular

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

Yaşadınız parasal sorunları başkalarına aktarmanız partneriniz için utanç verici bir durum haline gelebilir. Unutmayın gün gelir aktardığınız bu meseleler karşınıza sorunlar olarak çıkabilir. Özellikle arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri daha büyük sorunlara yol açabilir.

4 - Eski İlişkiler

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

Eski ilişkileri bilmek çiftler için olumlu bir durumdur. Fakat olumsuz olan durum bu ilişkiler arkadaşlarınıza anlatmak ve bunların üzerinden değerlendirme yapılmasını beklemektir. Hiç kimse eski defterler üzerinden yargılanmak istemez. O yüzden bu konuda hassas ve dikkatli davranmalı, ona göre adım atmalıyız.

5 - Şikâyetler

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

Hiç kimse kusursuz değildir. İlla ki her ilişkinin olumsuz yönleri vardır. Bu yönleri arkadaşlarınız ile paylaşıp. Partnerinizi şikayet ederseniz ilişkiniz için negatif bir boyut kazandırmış olacaksınız. Hem arkadaşlarınız sevgilinize olumsuz gözle bakacak. Hem de sevgiliniz bu konuyu duyduğu zaman size tepki gösterecektir.

6 - Sağlık Problemleri

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri

Partneriniz ile ilgili mahrem olan sağlık problemlerini arkadaşlar ile paylaşmak kendisine yapacağınız en büyük saygısızlıklardan biri olacaktır. Çünkü hastalık hassas bir konudur. İnsanlar bu konuları başkalarını duymasını istemeyebilir.

İlişkileri Arkadaşlar İle Paylaşmamanın Nedenleri
4
2
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
2Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

42
 • Ümitsizimişte
  Ellerine sağlık çok haklısın çok güzel bir konuya değimişsin sanırım bu sıklıkla benim başıma gelen bir konu... Genelde Butun cevremdekı kız Arkadaşlarımla oturup birşeyler icsemBana eskı sevgılı yenı sevgılılerını anlatıyor.. Sureklı gel atomu parçalayalım da demıyorum onlara ama bu konu hep başıma geliyor onlara bunun pek doğru bir davranış olmadığını söylesem de malesef dinleyen yok 😊arada kendimi Güzin abla zannetmiyor değilim hani🤭😅
 • 54srp
  Arkadaşlarla paylaşılacak şey vardır, bide paylaşılmıycak şey vardır. Aradaki dengeyi her zaman korumak önemli olan. Mahremiyet denen şeye saygı göstermek en önemli şey. (Emeğine Sağlık)
 • Lapadula
  3. kişilere açmak bir şeyleri hiç hoş değil ilişkide.
 • Bulasmayinbana88
  Çok haklısın. Bence de 2 kişinin arasında yasananlar 2 kişinin arasında kalmalı.
 • Kolaçanberkay
  Yani demek istiyorlarki buradaki bazı şeyleri başkalarıyla paylaşmayın
 • kahveligünler_
  Bi en yakinima paylasirim
YÜKLENİYOR...