Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları

ToxiCs

Hepinize merhaba KScan'lar. Beni takip edenler biliyor ki dün bir bence paylaştım.. Erkekleri bıktıran kadın davranışları hakkında.. Bugün de siz kadınlar için bir bence yazmak istedim.. E her şey karşılıklıdır değil mi? Haksızlık olmasını istemedim.. Hadi başlayalım. :)

#toxics

Ev İçinde Değil Dışarıda İyi Olan Erkekler

Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları

Bazı insanlar dışarıda melek gibidir. Herkese iyi davranır, herkese mavi boncuk dağıtır, herkesi memnun etmeye çalışır, herkesin onayı ve takdiri peşinde koşarlar.. Fakat bu insanlar eve geldiklerinde suratları asık bir şekilde, eşine ve çocuğuna tahammül edemeyen ve en küçük talebe dahi patlayan birine dönüşür. Kadın bu durumu fark ettiğinde doğal olarak o erkekten uzaklaşmaya başlayacaktır. E paşam sen dışarıda iyisin ama evde neden delisin? Evinde mutlu değilsen, başkasının gözünde zaten bir değerin olmaz.. Evliliğin amacı: Kişinin kendi sistemi içerisinde mutluluk üretebilmektir..!

Sürekli Erteleyen Erkek

Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları

Bu durumu kadın ve erkeklerde hiç sevmiyorum. Sürekli olarak; Bakarız, hallederiz, yaparız gibi boş cümleler ile ilişkilerini uzun dönem yürüten erkekler var. Bir süre sonra kadın, öfke yaşamaya başlar ve bu erkeğe saygısı/güveni bitmeye başlıyor. Güven sadece sadakat değildir, sözünde durmamakta güvensizliktir. Bir kadın eşi/sevgilisi tarafından erteleniyorsa, kadın bir süre sonra öfkeli bir kadına dönüşür.

İlgisiz ve Sevgi Göstermeyen Kekolar

Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları

Öfkeli ve agresif bir kadının kişilik yapısının ötesinde ilişkiyle ilgili bir dayanağı varsa, bunun altında çoğu zaman ilgisizlik ve sevgisizlik yatıyordur. Kadın duygularıyla hareket eden bir varlık olduğu gibi, ilgisizliğe ve sevgisizliğe hiç bir zaman tahammül edemez. Çünkü bütün şartlar uygunken, bir erkeğin ilgisiz olması kadının sınırlarını zıplatıyor. Her öfkeli ve agresyonu yüksek kadının arkasında ve kişilik yapısının dışında ilişkiyle ilgili bir sorun varsa, bunun sebebi %99'u ilgisiz erkektir. Tabii bazı insanların kişilik yapıları, mükemmeliyetçi ve takıntıldır. Söylemek istediklerim, bunların dışında kalanlardır.. Bir kadın normal hayatında keyifli, mutlu ve sakinken, bir ilişki içinde olduğu dönemde agresif ve öfkeliyse, sebebi erkektir..

Not: İlgi manyağı bir kadınsan, seni kimse tatmin edemez.. Burada hatayı sen kendinde aramalısın. Aramıyorsan zaten kibirli ve egolu bir yapıya sahipsin demektir. Az ötede oyna sen balım.. ;)

Sınır Çizememek

Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları

Sanırım en sevdiğim başlık bu olacak.. Bir problemimiz var arkadaşlar: Kronik Türk Ailesi Sorunu.. Eğer bir erkek ailesine karşı bir sınır çizemiyorsa, bir süre sonra kadının gözünde itibar kaybı olmaya başlar. Erkek kadının gözündeki itibar kaybından dolayı, kendini değersiz hissediyor ve arada kalıyor. Fakat bunların temel nedeni: Kavramsal eksikliktir.. Nedir bu kavramsal eksiklik? Bir insanın önceliği evlendikten sonra nedir kavramıdır.. Evlendikten sonra esas aileniz, eşiniz ve çocuğunuzdur.. Kadın veya erkek için bu durum fark etmez. Bu kavramı oturtamamış insanlar, bir yandan karısına kocalık yapmaya çalışıyor ve bir yandan ailesine evlat olmaya çalışıyor. İşte erkek ve kadınlar bundan dolayı büyük sinir ve öfke yaşayabiliyorlar.. Erkek arkadaşlarıma sesleniyorum: Evlendikten sonra esas ailen, eşin ve çocuğundur.. Fakat bu durum anne ve babanı at bir kenara anlamına gelmiyor, sadece sınır çizmen gerektiğini anlamalısın... Eğer bir erkek aile ve evliliği arasında sınır çizemiyorsa, her iki taraf için olan dengeyi kaybeder ve büyük kavgalar ortaya çıkar..

Kadın ve erkek: Eğer ailenize karşı bir sınır çizemeyecekseniz, kimseye bu zulmü ve kötülüğü yapmayın.. Siz artık bir aile oldunuz, o evden çıktınız. Aileniz bir diğerinizin onayı olmadan kafasına göre o eve girip çıkamaz.. Her şeyden çok önemli olan şey, SAYGIDIR...

Kadını Seks Aracı Olarak Gören Kekolar

Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları

Erkek kadını adam yerine koymaz, ilgi göstermez, saygı göstermez, değer vermez ama gece onunla sevişmek için geçici olarak değer verir. Sadece sevişmek ve seks yapmak için.. Yakışıklı erkek arkadaşlarım, sevgili ve kıymetli erkekler... Yapmayın şunu be kardeşim..! Bu durum kadında bir süre sonra önce değersizlik ve sonrasında bu değersizlik ile ilgili baş etmek için öfke yaratmaya başlıyor.. Çünkü kadın burada kendisini bir cinsel obje olarak görmeye başlıyor ve bu durum gayet normal.. Beni sevdiği veya değer verdiği için değil, sadece sevişecek biri olarak gördüğü için böyle yaklaşıyor düşünce oluşacaktır. İnsan kendini ne kadar çaresiz ve değersiz hissederse, o kadar öfkelenmeye başlar. Çaresizlik ve değersizlik, öfkenin en temel nedenlerinden biridir..

Sonuçta nereye vardık? Eğer kişilik faktörlerini bir kenara bırakırsak, bir kadın özellikle ilişkisinde öfkeli hale geliyorsa sebeplerinden pek çoğu bunlardır.. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim... :)

Kadınları Bıktıran Erkek Davranışları
26
10
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye
  Merhaba,
  Öncelikle keko kelimesini okurken kendime hakim olamayıp sesli güldüğüm doğrudur😅öhööööm konuya dönecek olursamm,
  Erkekler için aynı konu üzerinden yazdığınız bence'yi okurken ne yalan söyliyim bu kadar eğlenmedim. Belki de kendimi, kendi cinsimi daha iyi tanıyıp içli dışlı olduğum için gerçekleri daha net bildiğimden bu bence'nizi daha bi keyifle okudum. Açıkcası kendi adıma söylemem gerekirse yazdıklarınıza ek bi bu kadar daha yazılsa sıkılmadan okuyabilirdim.😉
  ☆İlk maddenizden yola çıkacak olursam tabiri caizzse ben buna dışarıya karşı melek evde terör estiren bir hödük diyorum böyle bir karektere sahip kişi bana göre çift karakterli kişidir ve hiç hoşlanmadığım itici bi durum.
  ☆☆Ertelemek erteleemek ve ertele (n) mek; gerçekten insanı olumsuz etkileyn bir davranış özellikle karşındaki kadını herhangi bir konuda ertelemek söylediğiniz üzere verdiği sözün ehli olmamak yıpratıcı bir şey.
  ☆☆☆Evet sınır çizmek erkekler genelde kendileri yapmadığı halde bunu karşısındaki kişiden rahatlıkla bekleyebiliyor hatta biraz daha ileriye gidip karşisındaki insanın hayatına müdahale edebiliyor ama söz konusu kendileri olunca bu konuda gercekten biraz başarısızlar.
  aile konusunda değil arkadaş ortam sosyal yaşamda aile varken öncelik olarak aile'nin ilk sırada yer almasi diğer maddelerinse aile'nin uyumuna ve aile içi tartışmalara kavgalara sebebiyet vermeden planlanması gerektiğini düşünüyorum fakat çokta sıık boğaz etmemekte fayda olduğunu söylemeden edemeyeceğim..
  ☆☆☆☆Kadını Seks Aracı olarak Gören Kekolar 😂🤭 yine keko kelimesine gülüşümün tepkisi değişmedii.
  Seks aracı olarak gören erkekler sadece beden paylaşmayı amaç olarak edinirler başka şeyler umurlarında olmaz çok itici bir durum aslında bi bakıma "isteklerini elde etme uğruna (kadınlıklarını kullanan) kadınların buna sebebiyet verdiklerini söylesem yanlış bir cümle kurmuş olabileceğimi düşünmüyorum..
  Son olarak erkek çocuklarının yetiştirilmesinin kendi kişilik& karakterlerinin oluşmasında gelişmesinde ve oturmasında kadınlara olan yaklaşım ve tutumununn doğrudan anneleriyle arasındaki bağ ve yetiştirilme tarzıyla alakalı olduğunu da bilmeyen olmadığını ekleyerek görüşüme son veriyorum.
  Böylesine Keyifli bir benceyi derlediğiniz ve bizlerle buluşturduğunuz için teşekkürler. S Sevgiyle kalın. Emeğinize sağlık.😇
  Görüş hala geçerli mi?
  • ToxiCs

   Bu benceyi yazarken gizli kullanıcı görüşüne kapatmayı unuttum.. 🙂 fakat güzel görüşünüz için ekstra teşekkür ederim..

   Beğenilmiş ise ne mutlu bana..

  • Gizli Üye

   Bende benceyi gördüğümde ilk olarak gizli kullanıcı yorumuna açık olup olmadığına baktım desem yalan olmaz..🙂
   Şunu eklemeyi unutmuşum

   https://youtu.be/s_OmElw-9D8

   Ben teşekkür ederim..

  • ToxiCs

   Neden gizli olduğuna anlam veremiyorum.. 🙂

   İzleyeceğim.

  • Hepsini Göster
 • Sevgili kadınlar bu özelliklere sahip olan erkeklerden roket hızıyla kaçınız 😄
  Güzel bir bence olmuş parmaklarına sağlık
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2410
 • Bu güzel ve değerli çalışma için çok teşekkür ederim Ama ben çoğu zaman böyle olduğunu düşünmüyorum kadınlarda bizleri çoğu zaman anlamıyor ya da anlamak istemiyor ya da işine geldiği gibi anlamayı tercih ediyorlar Çünkü kadınlar menfaati olan yerde size gösterirler sizden bakmazlar eğer menfaatleri yoksa yüzünüze bile bakmazlar
 • Bu özelliklere sahip olan ve özellikle de kadınları cinsel bir obje olarak gören, kadınlara sözlü veya fiziksel şiddet uygulayan erkeklerin ölmesi dileğiyle :D
 • Tam 12 den vurmuşsun da birde evli olupta onla bunla fingirdeşen tipler var ya tam suratına tükürmelik ve birde önüne gelen kıza yavşamasınlar bir zahmet... neyse ya eline, emeğine sağlık. Bilgilendirici bir bence olmuş.🌺
 • яüүαмsı
  Ne istigini bilmem bir gün ayrı ertesi gün ayrı olanlar erkekler misal boşta kalınca koşa koşa gelip hemen ertesi gün dolunca sana güle güle yapıp ama tüm iyi niyetli duygularını sunan erkek hepsinin topuna kiprik çöpü
  • Kiprit suyu 😂

  • ToxiCs

   Böyle kadınlar da var elbette..

  • Elbette var yara bandı niyetine insanları kullananlar var yedekde dur sen ben gidip geleyim yapiyolar salaksan beklersin değilsen uzaklasirsin

 • Çok güzel hatırlatmalar ve gerçeklerle dolu, dopdolu bir bence ve hepimizce, bizden bir şeyler almış dökmüşsün.
  Eline, yüreğine ve emeklerine sağlık güzel insan..!

  𝔖𝔲𝔫𝔰𝔥𝔦𝔫𝔢
  • ToxiCs

   Teşekkür ederim üstad..

 • Okadar katılıyorumki. Bazı erkekler sırf havalı gözükmek için kendileri gibi davranmıyorlar. Bu durumda önce erkeklerin sonra da ilişkinin yapmacık olmasına neden oluyor. Keşke kendileri gibi davranmanın çok daha doğal ve güzel olduğunu anlasalar. Çok yerinde gerçekci bir yazı olmuş. Teşekkürler.
 • Alphonse55
  Kadınlar genelde bunların dibinde bitmek gibi hataları kendileri yapıyorlar zaten. Kimseyi vazgeçilmez konumuna koymazlarsa böyle bir problem ile karşı karşıya kalıp bıkkınlık hissiyatı yaşamazlar. Kötü seçimlerinin tek suçlusunu erkeğe atmaları ayrı ironi
 • Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın, her öfkeli kadının arkasında bir erkek vardır🤭

  Emeğine sağlık 👒
 • Güven sadece sadakat değildir..
  Tebrikler bayım 🤗
 • Elinize sağlık son kısımda baya güldüm ister istemez :D
  • ToxiCs

   Teşekkür ederim.. İnce ayrıntı önemlidir. :)

 • Doğru noktalara değinmişsiniz Toxic bey, emeğinize sağlık. Teşekkür ederiz.
  • ToxiCs

   Ben teşekkür ederim..

 • Selamşişkolar
  İlgi manyağı kadınlara selam olsun ✋
  Ellerine sağlık çok güzel olmuş 👍
 • Sorumluluk sahibi olmayan erkekten uzak durmak gerek tamam deyip yapmıyorsa.. Ve evet iki tarafında sınırlarını iyi bilmesi gerekiyor güzel bir yazı olmuş. Kimse sonuçta mutsuzluk için beraber olmuyor.
 • Eline emeğine sağlık çok güzel bir bence olmuş.. Bazı kadınlar bu özelliklerden kaçıyor bazı kadınlar da bu özellikleri kendi sergiliyor malesef. Umarım doğru insanlara denk geliriz. Keyifli günler.
 • feyzasilaci
  cinsiyetçi yaklaşım
  çok alışveriş yapılmasına parayi onun vermemesine rağmen karışması
  giyim kuşama müdahale etmeleri
  en son sözü erkek söyler fikri
  duygusal anlarda çok saçma buna mı üzüldün cidden tavrı (duygusuz olma)
  kadın şöyle olmalı vb.
  şiddet
  şiddet he bir de şiddet var
  yetmiyor cinayetler var
  o da yetmiyor işkenceler falan var yani çok değil.
 • SnowHoundx
  Herşeye karışması yok arkadaşlarınla konuşma yok elbisen söyle böyle olsun dışarıda 30 dakika en fazla süren var
  la havle la havlee
 • Yazıya katılıyorum ne istediğini bilmeyen insandan haz etmem
 • prensesmari
  Bir erkek olarak erkekleri gözlemleyip bunları yazmanız çok hoş
 • SarıSakallıKumral
  Bunları yapmasakta bıkıyorlar ki değişen bişi olmuyor
 • SosyoPsikopat
  bunları yapan erkekleri aslanken kediye çevircen aynı ben işte xd
 • birumut39
  Aldatma larını görmezden gelin. Allah din adalet vatan sevgisi NDEN bahsetmeyin
  • Mavisayyy

   Aldatma nasil gormezden gelinirm?

 • serserikangal
  klavyede delikanlanıp reelde yavru köpek gibi durmasıdır bence işte yok bunu şöyle yaparım yok bunu böyle yaparım tavırları beni bıktırıyor
 • Çok beğendim ☺️ Emeğine sağlık
 • Spadess
  Yine çok güzel yazmışsın, emeğine sağlık
 • _-Chucky-_
  Çok güzel olmuş henceniz çok teşekkür ediyorum
 • prenses2727
  Dinlemeden konuşması
 • Gizlikullanıcıııı__
  Çok beğendim elinize sağlık
 • NalinnNurr
  Of hepsi ve hepsi nefret ediyorum
 • saffet446
  Umursamaz olmamız
 • yaz_üçgeni
  He bir de kontrol manyakları.
 • bags_banny
  Güzel yazı
 • ramço36
  konuşmak
 • Gizli Üye
  Allah kiöseyi kimseden bıktırmasın herkes karşılıklı hoşgörü ve anlayışla mutlu mesut yaşasın. 😊 Hanımefendiler beni sevmezler ama hepsine en ideal eşi dilerim. 😊 Herkes benden bıksa da ben yalnızlığımdan hiç bıkmam. Kendi halimde yaşarken herkes için herşeyin en güzelini dileyip dua ederim. 😊
 • Gizli Üye
  Güzel yerlere değinmişsiniz, elinize sağlık..
  Özellikle kutucuk içinde belirttiğiniz kısımda çok haklısınız. Kadın ya da erkek fark etmeksizin kişi ilgi manyağı ise asla memnun olmaz, karşısındakinin de bir hayatı olduğunu unutup sürekli kendini ön planda tutmak ister.
  Bunun dışında ben de bir şey eklemek isterim.

  Tutarsızlık : Her şey yolundayken sözler ve emojiler havada uçuşurken, işler ters gittiğinde ya da herhangi bir sorunda söylediği sözlerin aksini söylemesi şahsen benim gözümde bir yerden sonra sözlerini itibarsızlaştırır.
  Acaba gerçekten düşündüğü için mi böyle söylüyor yoksa ben duymak istediğim için mi diye de düşünürüm.
  • ToxiCs

   Tutarsızlık her iki cins içinde geçerli ve haklısın..
   Teşekkür ederim. :)

  • Gizli Üye

   Ben teşekkür ederim. 🙂

YÜKLENİYOR...