Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!

Maidetta

Bir kadın bir erkeğe nasıl anlamlar katar? Özellikle duygusuz, umursamaz, insan kaybetmekten zerre korkusu olmayan. İletişime kendini tamamen kapatmış birisine. Aşk nedir? Aşk yok! Saçmalığına inat direnişler içinde tanımaya çalışmadan etkilendim. Tanımaya çalışmadan diyorum çünkü hemen hemen her şeyini öğrenmiştim. Akşam kaçta yatar, sabah kaçta kalkar. Neleri sever, neleri sevmez.

İsmiyle hayaller kurmak..

Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!

Belki çok anlamsız gelecek, bir insanı görür görmez daha hiç konuşmadan etkilemesi. Bu biraz şeye benziyor aslında, görmeden mühürlenmeye. Sizin için güzel olan yüreğinizin dokunmak istediğidir. Yüreğinizin dokunduğu her şey güzeldir, her şey güzelleşir.. Diyorum ya, aşktan bi haber olduğum, tiksindiğim dönemlerde kalbimde bırakacağı izleri hissettim. Bu kadının sevgilimin. Daha dokunmadan neleri değiştirdin sen, ah bir dokunsan yüreğimin ayaza düşmüş mecralarına. Kaç baharı sürgün ederim bir gülüşün uğruna sevgili.

Korkularınla yüzleşememe..

Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!

Bir yanınız ona koşmak için zincirlerini kırmak isterken, bir yanınız dipsiz kuyuya düşmenin çılgınlığında kaybolup gidiyor. Artık zamanı geldi! Gülüşünü merak ediyorsunuz, sesini, kendisini. bu bir yumurtada can bulmaya çalışan küçük bir kuşun kalp ritmi gibi. Düşünmesi bile heyecan verici. Kendi dünyanızda kurduğunuz hayalleriniz, koca bir dünyaya kafa tutuyor. Gitmek isteyip gidememek yarım kalmış cümlelere bile isteye anlam katıyor. Eksik, yarım tamamlanmamış her şey hatırına.

Dilini yüreğinin elçisi kılamamak..

Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!

Haykırmak isteseniz bile korkularınız buna engel. Öyle ikilemli haller içindesiniz ki onun yanınızda hangi sıfatla olursa olsun durmasını istiyorsunuz. Bir yanınız, arkadaş olursa gitmeye hazır mevsimlerinde. Gülüşü nasıl acaba? Gerçekten hayallerimdeki gibi mi? Kalbime böylesi dokunmuşken, nasıl gizlerim seni. Saçların bir gün bakiyesinin tan vaktine devri gibi kızılımsı. Sanki bir güneşi hapsetmiş. Öyle sıcak, öyle yakıcı..

Doyamamak..

Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!

Ne muhabbetine, ne sevmeye nede sevilmelere doyamadığınız bir yüreğin içinde olduğunuzu düşünün. Onunla her şeyin anlamlı, onsuz her şeyin anlamsız olduğunu düşünün. Imh bu şey değil miydi ya, ruh eşini bulmak. Sahi ben ruh eşi kavramınada inanmazdım. Bana bütün ilkleri yaşatan kadınım. Sen ne güzel bir şeysin. Varlığına bin şükür olsun. Bir insan dokunduk a, sevdikçe kaybetme korkusu yaşar mı? Tam böyle bir şey kaybetme korkunuz kadar seviyorsunuz.

Geçmişin gereksiz yükünden utanmak.

Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!

Bir erkek için geçmişinin kalabalık olmasının utangaçlığını ilk defa yaşadım. Yutkunarak utanç içinde olduğumu söyledim. Haklıydı da ulaşınca kaçan, umursamayan, çabuk vazgeçen bir ben. Sevdiği kadının karşısında onun ah demesiyle göz yaşlarından öpmek için el pençe duran birisi oldum çıktım. Ne güzel şey seni sevmelere doyamamak. Seninle nefes alıp, sensiz o nefesin anlamsız olduğunu bir bedenin boştan boşa ruhsuz bir şekilde var oluşunu sorguladığını bilmek.

İlk gülüşün, ilk göz yaşın, ilk seni seviyorum diyişin,sana ilk sarılışım.
Parmak uçlarını öptüğüm kadınım, gülüşüne koca bir ömrü hapsetmek istediğim sol yanım..

Seni çok seviyorum..

@Whisky_Chocolate ❤️❤️

Bir Kadının Dokunuşundaki Derin Sırlar!
6
6
Görüşünü yaz
Kapat

En İyi Kız Görüşü

 • Yaaaa 🥰 ağlattın beni. Ne güzel bir adamsın sen. Ne güzel seni sevmek, senin tarafından sevilmek. Sen benim hayatta ki en güzel şansımsın ❤️hep benimle ol
  Görüş hala geçerli mi?
  • Maidetta

   Hep seninleyim canım sevgilim. ❤️

  • ❤️🙏

  • ToprakBey_

   İkinizede mutluluklar çifte kumrular :D çok tatlı bir ilişkiniz var varlığınız daim olsun..

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • niqiplex
  Duygu yoğunluğunun kelimelerle yoğurulduğu çok güzel bir bence olmuş. :)
  Ellerine sağlık.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

55
 • İlk bakışın , İlk gülüşün , Gamzen.. Tatlılığın.. Seni Seviyorum diyişin..
  @kahveligünler_ Gülüşün ömüre bedel , gamzende uyut beni , seni seviyorum sevgilim♥
 • doanylmz
  Önce bir dokunan olsun da derin anlamına bakarız sonra.
 • devrimcan78
  sevmek çok güzel, böyle biriyle olmakta. Baya güzel yazmışsın
 • tahribatmurat
  Çok güzel anlamlı bir yazı olmuş teşekkür ederim
 • geceyazankiz
  Ne güzel yazmışsın
 • Güzel makale👍👍👍
 • Anlamlı olmuş❤
 • Auxerre
  kargaların dokunuşları kadar simbiyotik olmuyor :D
 • pelo_86
  şefkatle dokunduğu için farklı bi sıcaklığı oluyor
 • erdemirtc
  Neymiş o derin sırlar
YÜKLENİYOR...