Bir Kadınla Nasıl Tanışırsınız?

Leading_Leader

Ah şu kadınlar..

Bir kadın her şeyi affeder fakat asla unutmaz.
Bir kadın her şeyi affeder fakat asla unutmaz.

Evet, bu gün ki bencemizde de biriyle nasıl tanışırsınız temalı bir ana fikri parça pinçik edip dağıtacağız ve yüzünüze gözünüze nerede bulaştırdınız hepsini teeek tek suratınıza çarpacağız.

Bu arada Sevgililer Günü yaklaşıyor. Elinizi çabuk tutun ve söyleyeceklerime derhal kulak verin. Aksi halde sap gibi dolanıp sağda solda Sevgililer Günü para tuzağıdır demekten kendinizi alamazsınız. Neyse bu kadar geyik yeter deyip girişmeyi kapatalım ve gelişmeye geçelim.

Örneğin; bir yabancı dil kursuna gidiyorsunuz. Ve sınıfınızdaki bayandan hoşlanmaya başladınız. Lütfen rica edeceğim, Karşısına oturup, suratına aval aval bakmayın. Kim olursa olsun, böyle bir görüntü onu rahatsız edecektir.

Ders anında yanına oturabilir, derste yardım isteyebilir. Molalarda ise, onunla dersler hakkında konuşarak sohbetinizi ilerletebilirsiniz. Böyle yerlerde tanışmak daha kolay olacaktır. Herkesin ortak bir amacı olduğu için orada olduğundan, sohbet etmenizde buna imkan sağlayacaktır. Devamı sonraki alıntıda..

3 hayati madde anlatacağız size ve derken başlıyoruz.

Kadın, insanın gölgesi gibidir; Kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar.
Kadın, insanın gölgesi gibidir; Kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar.

Öncelikle kadınlar için bu hitabımız.. Yani bencenin alayı onlara ithafen.. Süslenin, püslenin, kokuları sürün, bakımınızı yapın ve son kurşuna kadar sıkın. Acımayın kendini avcı sanan erkeklere.. Ava giden avlanırın en somut örneği sizsiniz. Hep siz mi avlayacaksınız beyler? Bırakın güçlü olan kazansın.

Amerika'nın hatırı sayılır bir firmasında yapılan ismi lazım değil bir araştırmada bu işlerin en önde bayrak sallayan kişisi bir barda bir kadınla tanışıp numarasını almanın en zor şey olduğunu söylemiş. Peki ben bu yazıyı neden yazdım sizce? Tabi ki bu işi nasıl başaracabileceğinizi bilin diye.. Madem öyle ilk maddeye geçelim.

Kurs çıkışı bir şeyler içmeye davet edebilir, ya da derse girmeden önce ona bir kahve ısmarlayabilirsiniz. Zaman içerisinde size ısınmasını sağlayacak ve sağlıklı adımlar tanışma evresini başarıyla geçmiş olacaksınız. Devamını merak edenler sonraki alıntıya bakabilir.

1. Harekete Geçmek

Bazı kadınlar anlaşılmak için değil yaşanmak içindir!
Bazı kadınlar anlaşılmak için değil yaşanmak içindir!

Harekete geçmezsen hak etmeyen hareketi çekecek ve sen tabi olarak kadına arkasından kedi-mundar meselesi gibi demediğini bırakmayacaksın. Belki de ele güne delikanlıyım diyerek caka satacaksın. Arkadaş! Mekanını alçaklara uğratıp çöplüğünde horoz gibi öttürme.. Cesaretini toplamakla da uğraşma. Harekete geç. Her şey bir merhaba demenize bakar. Korkmayın, içinden canavar çıkmayacak. Yürü, git ve konuş. Eğer sen bunu yapmazsan bir başkası bunu yapacak ve sen yine zaman ki gibi; Vay be, bunun bile sevgilisi var diyeceksin. Boşuna iç çekme.. Ona da o şansı veren senin gibiler ve sensin. Her zaman ilk adımı atan kazanır demiyorum zaten öyle. Yakışıklı mıyım, değil miyim? Neden olmadı ya da ne yapsaydım olurdu demeyin. Bunlar sizin için zaman kaybıdır. Eğer kadınlar gerçekten yakışıklı erkeklerden hoşlansaydı her güzel kadının yanında Leonardo Di Caprio gibi erkekler olurdu. Kadınlar akıllı varlıklardır. Yoksa ne yapacaklar. Eldekiyle yetinecekler değil mi?

En yakın kız arkadaşınızın, bir arkadaşını görüp beğendiniz. Tanışmak için heyecanlanıyorsunuz. Öncelikle sakin olun ve kız arkadaşınızdan, arkadaşı ile ilgili tüyolar vermesini rica edin. Kendisini beğendiğinizi ve tanışmak istediğinizi söylediğinizde, kız arkadaşınız ikiniz arasında mutlaka çöp çatanlık yapacaktır.

Kızlar her zaman, kız arkadaşlarını güvenilir insanlarla tanıştırmak ve hep birlikte bir ortam oluşturmak isterler. Bu yüzden kız arkadaşınızdan, size bu konuda yardımcı olması demek, karşı taraf için ön yargı oluşturmayacaktır. O da arkadaşının isteği ile sizinle tanışacaktır. Devamı --->

2. Ne olursa olsun ilk cümlen yaratıcı bir giriş cümlesi olsun.

Ve tabi ki yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir.
Ve tabi ki yeryüzünde gördüğümüz her şey, kadının eseridir.

Sizin olası rakiplerinizden sıyrılmanız için öncelikle farklı bir giriş cümleniz olabilmeli. Ya da yakışıklılığınıza güveniyorsanız bir tarza ihtiyacınız var demektir. Yok değilim diyorsanız komik olun, yapamam diyorsanız kuğul olun. Burada cool olmaktan bahsettim bu arada.. Neyse.. Hiçbir şey yapamıyorsanız direkt cümleye girin. Tanışmak istiyorum, ne yapacağımı bilmiyorum, heyecanlıyım, kalbim hızlı atıyor deyip yere yığılın desem de biliyorum size saçma gelecek ama bana da başka bir şans bırakmıyorsunuz ki.. Neyse 3 diyelim. Belki o işe yarar.

Eğer üçünüz bir araya gelirseniz ilk görüşme de sohbet güzel ve akıcı olacak, sizde karşı tarafı gözlemleyebileceksiniz. Unutmayın ki, karşı tarafta da sizi gözlemliyor.


İş çıkışı ya da arkadaşlarla birlikte her zaman gittiğiniz bir cafe ya da restaurant mutlaka vardır. Orada beğendiğiniz bir bayan ile nasıl tanışacaksınız? Yanına gidip tanışmak isteyebilirsiniz fakat bu bilindik bir ortamda bir kasılmanıza yol açabilir.

3. İlgiyi Üzerinize Çekin, Ona Kendisini Anlatmasına İzin Verin.

Onları etkileyen tek şey yakışıklılıktan ziyade karizmadır.
Onları etkileyen tek şey yakışıklılıktan ziyade karizmadır.

Şimdi! Bir pazarlama elemanısınız ve bir ürünü satmanız gerekecek. Bu ürünü satabilmeniz için ilgili müşteriyi mutlaka şaşırtıyor olmanız lazım. Karşınızdaki kadını da öyle düşünün. Sizde farklı bir şeyler görmesini sağlayın. Açıkçası bu hadiseyi size başka türlü anlatamazdım. Hatta çok iyi anladığınıza da eminim.. Yani kim olduğunuz değil, kendinizi nasıl ifade edebildiğiniz önemli.. Veya şöyle yapın; Kendinizle ilgili bir şey anlatacağınız zaman bir hikaye anlatın. Bekleyin ve doğru zaman geldiğinde anlatın. Olmadı sorular sorun, kendini ifade etmesini sağlayın. Merak edin, ne yaptığını sorun. İlgilendiği her şeyin sizin de ilginizi çektiğini söyleyin.. Tabi elde ettikten sonra onu elde tutmanın daha zor olduğu bilincine vararak yapın bunu.. Aksi halde kıymet bilen biri olmaktan çıkar, vefasız bir hale bürünürsünüz ki bunu siz de istemezsiniz. Demem o ki; Bir kadın ilgiden ve ilgilendiklerine ilgili olanlardan hoşlanır. Çocuk gibidir aslına bakarsanız. Bir sözünüze kanarlar ama o sözü söylemezseniz onlardan daha çirkefi yoktur. Ancak bu çirkefliği sizden gerçekten hoşlandıysa yaparlar. Aksi halde umursamadan çekeeer giderler. Hiçbir şey yapamıyor ya da söyleyemiyorsanız gözlerinin içine bakın. Çünkü bilgi güçtür. Güçlü olan avı alır.

Eğer mekandaki garsonu tanıyorsanız, ondan yardım isteyebilirsiniz. Kızın masasına bir şeyler gönderip, size baktığında gülümseyerek cevaplayabilirsiniz. Ya da masasının yanından geçerken, yanlışlıkla masasına çarparak, tanışma ortamı yaratabilirsiniz. Eğer masaya çarptığınızda canınız yanmış gibi yaparsanız, sizinle ilgilenecektir.

Siz de ilgisinden dolayı teşekkür ederek, kendinizi tanıtabilir ve sohbet ortamını oluşturabilirsiniz. Gördünüz mü ne kadar kolay.

Bencemizin sonuna yaklaşırken toparlayalım. Şimdi diyeceksiniz ki; Hoop konuyu değiştirme.. Telefon numarasını almaktan bahsetmiştin, o iş nasıl olacak demeyin. Hepsini anlattım zaten. Bunları yapabilen zaten istediğini alır. Aldıktan sonra bundan bana biraz daha ekmek çıkar demeyin. Numarasını alın ve çıkın. Çünkü kadınlar cıvıklıktan hoşlanmazlar. Gizem bırakın ve kaybolun desem de biliyorum, siz meseleyi dallandırıp budaklandıracaksınız. Bunu da düşündük. Numarasını aldıktan sonra şurada, şu mekanda, şu saatte ve şu günde balık yemeye ne dersin deyin ve konuyu kapatın. Unutmayın; Son konuşan her zaman kaybeder.

Herkese musmutlu günler..
Herkese musmutlu günler..

Bir bencemizin daha sonuna geldik. Sürç-i Lisan ettiysek affola demeyeceğim çünkü illa ki sürçmüştür bir şeyler. Siz yine de beğeni ve yorumlarınızı eksik etmeyin. Unutmayın; Yorumlarınız unuttuklarımızı tamamlar.

Sevgiler..

Bir Kadınla Nasıl Tanışırsınız?
31
30
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • reversengineer
  Kadınlarla ilgili destan yazmışsın be kral. Eline sağlık hepsi güzel lakin bu dediklerin hak edilen kadına yapılacak türden durumlar. Bu kadar laf söz olmadan ben kısadan hisse olanını söyleyeyim. 1- Güzel bir şekilde dekore edilmiş instagram hesabı (fotoğraflarda güzel mekanlar, araba konsepti olması lazım) 2-) Elle tutulur maddiyatın olacak. 3-) Umursamaz bir piç olacan. Seni götürecek tipinde oldu mu ardı arkası kesilmiyor :)
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3129
 • bilgilendirici olmuş klavyene sağlık.
  • Teşekkür ederim. Fazla bilgilendirici oldu sanki. Kafa karıştırıcı gibi yani. Ezborbozan cinsten hem de.. 😁

 • Karanlık_Okyanus
  Bu konuda master yapmış gibisiniz sanki. Bu konularda iyi sonuç alamayanlar için güzel bir bence olmuş ama ben bu tür şeylerden hoşlanmam bana göre her şey doğal gelişen şeyler olmalı yoksa bana itici geliyor böyle planların yapılması, kendinin beğendirilmesi , ilgi çekmek falan.
  • Master mi? Hayır. Anlamam masterdan. Ayrıca işin doğal kısmına da değindim. Tabi okuduysanız anlamışsınızdır bunu..

  • İlk cümleyi kötü anlamda söylemek istememiştim aslında ama sondaki cümlelerle bağlayınca kaba durmuş evet. Kusuruma bakmayın lütfen.
   Yani evet anlatmışsınız ama bana yapay geliyor bunlar.

  • Sorun yok. Doğala da yapay demeniz enteresan. Biz hep bir B Planı sunduk. Hiçbirini yapamayan da bir zahmet hatayı kendinde bulsun.

  • Hepsini Göster
 • _ASİLYA_
  Karşı cins için güzel tüyolar en dikkatimi çeken ve erkeklerin başlıca hatası olan “Tabi elde ettikten sonra onu elde tutmanın daha zor olduğu bilincine vararak yapın bunu.. Aksi halde kıymet bilen biri olmaktan çıkar, vefasız bir hale bürünürsünüz ki bunu siz de istemezsiniz.“ elde etmek kadar elde tutmanın da önemini bilmeli.
  • Bu iş hayatında da önemli bir kavram. Elde ettikten sonra sorumluluk daha da artar. Bu sorumluluğu üstlenmek de zordur. Kadın da bir sorumluluktur. Ve hiçbir kadın da sıradan bir erkeğin sorumluluğu altına girmek istemez. Ancak sorumluluk sahibi biri ise yapar bunu.. 👍

  • _ASİLYA_

   Kesinlikle katılıyorum o sorumsuluklar değil mi vazgeçişlerimizin sebebi 😉

 • Gehhinnom
  Cok hosuma gitti emek verip bizleri aydinlattin :)) cidden bir cok madde dogru. Benim kendine guvenen ama ukala olmayan, duzgun konusan ve zeki erkeklere zaafim var.
 • Xibalba77
  En önemli özelliği es geçmişsin paran ve araban olacak para olmadan Türk kızları ile tanışmak neredeyse imkansız ama diğer aşamalarda çok önemli bilgiler var eline emeğine sağlık
  • Değişik fikirler, unutruklarımızı tamamlar. Teşekkür ederiz. 👍

 • Bilgilendirici olmuş eline sağlık, siz nasıl böyle yazabiliyorsunuz valla helal oldun bdn beceremiyorum.
  • İlkokulda okumayı ikinci sınıfta sökmüştüm. Gerizekalııı diyorlardı. Şimdi onu diyenler aynen senin bu sorduğun soruyu soruyorlar. Soruna gelecek olursak; Bu tamamen araştırma ruhuna sahip olmakla alakalı bir durum.

  • Ben yazamıyorum üşeniyorum hiç uğraşmak istemiyorum🤭

  • Öteki türlü de hazıra konmak oluyor. Üretken olmak lazım. 👍

  • Hepsini Göster
 • Editta34
  Kadınlar bir makine gibidir nasıl çalştığını bilirsen tüm kadınlar emrine amde olur dostum.
  Bir kadını etkilemek istiyorsan, statü olarak ondan üstün ol ve onun zekasına hükmet. Gerisi zaten manüpülasyon, Kadınlar dünyanın en kolay varlıklarıdır.
 • fafur
  Bir kadınla tanışmak çok kolay. İçtenlikle ve art niyetsiz bir şekilde "merhaba" demek yeterli. Karşıdaki kişi de ruh hastası değilse, bu içten selama bir kaç kelime ile cevap verir. Eğer niyet sevgili olmaksa durum biraz değişir. O kişinin gönlüne hitap etmek gerekir. Zor olan, gönüle hitap etmektir.
 • KhalTrex
  Tanışacağım kadın eğer benim hayalimdeki o güzel kadınsa, onunla tanışmak için gerekirse günlerce evinin önünde yatarım, 'ah nerede' filminde ki gibi sokakları ateşe veririm. İmkan yaratır f16'larla gök yüzüne adını yazdırırım.
 • Acabaa benimle tanışmak isteyen nasıl tanışmak ister
  • Merhaba. Sizi bir yerden tanıyorum ancak çıkartma çabasındayım derim. Çıkartabilirsin diye bir espri yaparsan muhabbet uzar.

 • yakışıklıvedengesiz
  yolda karşımızdan gelen bir kızı pickup'lamaktan mı bahsediyoruz yoksa sürekli gördüğümüz birisini ayartmaktan mı :)
 • dLevi
  İster nobel ödüllü fizikçi ol istersen asgari ücretle çalışan birisi kadınlar muamma. Kimsenin çözebildiğini düşünmüyorum :D
 • saffet4646
  Kibarca onu hoş bulduğumu tanışmak istediğimi söylerim
 • Tosurdak
  Kadınlarla tanışmam... ama erkekler de benle tanışmıy
 • captionmaster
  Ellerine sağlık çok teşekkür ederim ama bu saatten sonra onlar bizimle tanışmaya çalışsın.
 • LaStCaCa
  Kısmet nerden cıkar belli olmaz ama dengeli oömak lazım
 • AhmetMert89
  Bir kadını tanımaya değer görürsem gider tanışırım, kendim olarak kendimi bozmadan iletişime geçerim.
 • serHAN4554
  Göz teması önemli hocam gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir eline sağlık 👍
 • Metamortan
  Kibar ve saygılı olun gerisi gelir be.. Eline sağlık
 • Hayat Tesadüfleri Sever Bence her şeyi bir tesadüftür
 • K__Li1983
  Bunun erkekler için olan versiyonunu da istiyoruz 😁
 • Blackmen3
  Kendime güveniyorum tanışmak istiyen varsa özelde bekliyorum iyi akşamlar
 • cafecrown
  Bende hakkımı Sssssselamın Aleyküm den yana kullanıyorum.
  @SenacCc
 • meryemkancık
  Bir kadınla konuşmasını biliceksin ilk önce sonra nerde tanışacaksan (bar, sosyal medya, gece kulübü vs.) oranın enerjisine göre hareket ediceksin.
 • Selamin aleykum diyerek asfcj
  • cafecrown

   Ahaha, Ama Selamın Aleykümün İlk harfini uzatarak söylemen lazım, böyle Ssssssssselamın Aleyküm. O ince kıroluğu bulman zor :D

  • SenacCc

   @cafecrown Sıkıntı yok kiroluk ruhumuzda var adgj

 • conssi
  Bir kadinla tanismak cok zor aga hep tersliyorlar
  • Gerek kültürel gerekse de karakter açısından beğenilmek eskide kaldı. Şimdi paran varsa kralsın. O yüzden hatayı kendinde bulma.

 • mumaleviilekedi
  -Merhaba ben Faruk.
  Sen?
 • Denizdibindeinciiii
  Teşekkürler güzel paylaşım 😂
 • mavibideniz
  Bi kadın olarak bende bilmiyorum 😁
 • Eline sağlık
 • Alarasmin
  Ellerine saglik
 • ireemşeen
  Selam yazarak
 • Mutsuzkiz000
  Bilmiyorum erkek degilim cunku
 • AdilOlmayanYıldırım
  ben pek becerikli değilim
 • Denisskıs
  Güzel yazı olmuş ellerinize sağlık
 • bayansebastiyan
  Deneyenker olur herhalde
 • Dkflgjdsk
  Selam diyerek başlamayın da djsksks
 • 27Gaziantepli27
  Ben asla tanışamam bir kadınla
 • El_miram04
  Mükemmel olmuş eline emeğine sağlık
 • Attarlıkadın
  Bilgiler akıyor 😊
 • Bittimb5
  Benimle tanışmayı rüyasında görür (O)
 • Kullanıcıadıkaan
  Tanışmam.
 • Hüseyin_33
  Benim hiç arkadaş çevrem yok 0 nasıl bulacağım?
 • Arazzaras
  Hacı müsait misin
 • Doktorbey34
  Spontane olan en guzelo bence
 • Elegantdragon
  Enerjinin uyuşması lazım
 • kisiselyazan
  Ortak yönleri belirleyerek.
 • Hercai789
  Konuşmamla
 • J3yReisVeVoTR
  Benden uzak olsunlar...
 • erkann29
  Direk konuya girerek daha mantıklı geliyor
 • Huzursuz_Mavi
  Kibar olun ve dinleyin
 • CENK_XXL
  hey bebek sen evet sen sana diyorum naber)
 • Lijepadjevojka00
  Boşş
 • Gizli Üye
  Kayıp mı oldun bebek
 • Gizli Üye
  Aslında her şey çok basit, anlamak isteyene...
 • Gizli Üye
  Tanışmam gerekiyorsa selam veriyorum ben
 • Gizli Üye
  Bir kere amacin bu olmayacak
 • Gizli Üye
  güzel olmuşşş
 • Gizli Üye
  Kalemine sağlık güzel bence olmuş bu teşekkür ederim
 • Gizli Üye
  Güzel olmuş
YÜKLENİYOR...