Daha Temiz Bir Ev İçin Neye İhtiyacın Olduğunu Biliyor musun?
Kapat

Gevşet Gönül Yaylarını ve Vur Şanlı Silahını Gönül Mülkün Düzelsin! Aşk Siz de Ne Kadar Kaldı?

Asihaircut

"Her güne hayatının en güzel günü olması için şans ver."

🌸
🌸

Evet, hayatının her günün güzel olması sizin elinizde evet evet herkese akıl dağıtıp aşksız kalan kişi taa kendisiyim 😂yapacak bir şey yok neysem öhööm, konuyu dağıtmadan başlıyayim hepinizin için de aşk acısı olduğunu biliyorum..amma velakin "iyiler kaybetmez kaybedilir." Demiş yazarımız Seda Eroğlu bizler de sizler için diyebilir miyiz? Bence diyebiliriz ve sizden değerli, önemli değil hiç bir şey hem belki Allah koruyordur. Sizi bir de olayın bu yönünden bakınız. Peki, aşk siz de ne kadar kaldı? Bence öldürmemeye, taze tutmaya özen gösterin.

Kaçının...

Love
Love

Başlar da bir yabancı gibi olan çiftlerdiniz değil mi? Sonra ne oldu, aşk oldu, sevgi oldu. Sen onu o seni düşünüyor idi. Yılmaz Erdoğan'ın dediği gibi mi oldu? "Senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" mi dediniz, öyle mi yola çıktınız? Evet, aşkı her yürek, her beden kaldıramaz ve taşıyamaz hayatınızda ki insan gülüşünüze gülüş olmadıysa bu, sizin suçunuz değil! "Mazi kalbim de bir yara demeyi bırakın." İleriye devam edin, geçmişe takılmayın ve 'unutmayın' bir kere yaşarsın hata olur, iki kere yaşarsın hata olmaz...o yüzden tekrarlayacak hatalardan kaçınmalısınız.

Sevmeye sevdalıyken

Ya sonra?
Ya sonra?

Kayalara vurmuş martıların çığlığı daha kurumamışken dedi şair. Çok sevdiğim Bedirhan Gökçe içinizde ki çığlık sizi sizden mi alıyor, sizi kendinize mi getiriyor? Bence tabi ki kendinize getirmeli ve şöyle devam ediyor; daha yaşım 18 Sevgililer Günü Mesajları sevmeye sevdalıyken şu civan yüreğimde yılkı atlar koşarken elim ayağım buz kesmiş yinede üşümezken severken terk etmeyi kimde gördün sen? "bir çoğumuz severken terk edildi, bir çoğumuz severken terk etti" hayat neyin ne getireceğini bilemiyoruz ama "öldürmeyen acı güçlendirmeli insan oğlunu" kendinizi bırakırsanız köstek olan çok olur. Bu sadece aşk hayatında değil yaşamanın her alanında geçerlidir. O yüzden siz siz olun aldığınîz her darbenin karşısında daha çok güçlenin böyle yaparsanız daha çabuk ayağa kalkarsınız.

Her aşk hak ettiğini mi yaşıyor?

🌸
🌸

Her aşk neden hak ettiğini yaşayamıyor? Yani böyle çünkü ben, her aşkın hak ettiğini yaşadığını düşünmüyorum istatistik yapsalar. Çoğunluk böyle çıkar, neden hep bir ' fazlasını istiyoruz acaba seviyor olmuyor, saygı gösteriyor olmuyor, ilgi gösteriyor olmuyor. Vs vs bir türlü mutlu olamıyoruz toplum olarak bu, aşk işlerinde mesela biri bütün fedakarlıklarını yapıyor, bütünü ile o kişiye ait oluyor. Gözü ondan başkasını görmüyor. Ama kız ya da çocuk yine mutlu olamıyor, bunun sebebi de hep bir daha fazlasını istemek sanırım ve psikolojik etkisi de büyük tabi hayattan tat almaya bakın.

Sosyal medya...

Ponçiğim😂
Ponçiğim😂

Sosyal medya, diğer insanlarla sanal olarak bağlantı kurmak için kullanılır, ancak ilişki söz konusu olunca başkalarıyla olan bu bağlantı eşler için rahatsız edici bir davranış olabilir. Tabi çiftler ya hesabını siliyor, ya şifresini veriyor. Ama tabi bunlarda yetersiz kalıyor. Yaranamıyorsunuz bir türlü bu, durum da psikolojik sorun olarak görülebiliyor. Bence

Zaman ayırımalıyız...

🌸j
🌸j

Biliyorum hepinizin işi başınızdan aşkın ama ilişkiler de çiftler için vakit ayırmak, zaman geçirmek çok önemlidir. Mesela uzak mesafe ilişkileri bu yüzden fazla uzun soluklu olmuyor. Gerçi iki gönül bir olmasına bakar, ayrı konu da neyse ilişki de problemlere yol açmaması için zaman ayırmak önemlidir. Bu konuya neden değindim çünkü ayrılıkların baş göstergesidir. Hata yapmamanız için paylaşmak istedim.

✂️✂️✂️✂️✂️
✂️✂️✂️✂️✂️

Kuaförünüzden şimdilik bu kadar. Kendinize cici bakın sevdiğiniz kadar, seviliyorsunuz....🤗

#Asihaircut

Gevşet Gönül Yaylarını ve Vur Şanlı Silahını Gönül Mülkün Düzelsin! Aşk Siz de Ne Kadar Kaldı?
6
3
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye
  Bahar geldi diye aşık olalımmı istiyorsun sen😊😊 yok anam yok kalsın 😄😄
  Görüş hala geçerli mi?
 • séductrice
  Aynen katılıyorum.

  Emeğine sağlık.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

43
 • Hayatitanii
  Merhaba,
  Güzel ve doğal bir bence olmuş.
  Ellerine sağlık.
  İyi günler dilerim.😊🌸🙏
 • Fidel_castro
  Her aşk hakettiğini yaşasaydı 2 paket sigara içmezdik reis
 • samsungirl_55
  Asigim hemde bu dünyanin en iyi adamina en güzel sevene @Muratçakı67❤❤❤ bir gün o aile fotosunu gerceklestirme dileyi ile🙈
 • Aliistanbul3455
  Sosyal medya devam
 • Gizli Üye
  Toplasan bir yıl
 • Gizli Üye
  Gönül yaylarım gergin gevşek diil 😂
 • Gizli Üye
  Çok güzel bence olmuş bu teşekkür ederim aşık olmak istiyorum
  • Asihaircut

   Ben teşekkür ederim🙏hepimiz istiyoruz ama...

YÜKLENİYOR...