Sevgilinizin Sizden Soğuduğunu Nasıl Anlarsınız?

skarlet1997

Merhaba, i̇lişkilerde soğuyan i̇nsanlar her sevgilisi olanın başına gelecek bir şeydir. Ben de bugün bunu i̇lk başlarda anlamanız i̇çin birkaç bilgi vereceğim.

Mesajlarınıza geç cevap vereceklerdir ya da görüldü atıp umursamayacaklardır!

Sevgilinizin Sizden Soğuduğunu Nasıl Anlarsınız?

Soğuyan i̇nsanların en belirgin belirtilerinden bir tanesi i̇se artık mesajlarınıza cevap vermezler, görüldü atarlar ya da oldukça geç cevap verirler! Siz bunu onlara belirtseniz bile umursamazlar.

En küçük şeyleri tartışmaya çevireceklerdir ve üste çıkmaya çalışacaklardır!

Sevgilinizin Sizden Soğuduğunu Nasıl Anlarsınız?

Diğer bir belirti i̇se; en küçük konuları bile tartışmaya çevireceklerdir, haksız olduğu konularda bile üste çıkmaya çalışacaklardır. Bu da sizin gözünüzden kaçmaz, özellikle i̇lk başlarda sürekli tartışmaya meyilli olacaklardır en küçük konularda bile!

Sosyal medyadan yeni i̇nsanları ekleyecektir!

Sevgilinizin Sizden Soğuduğunu Nasıl Anlarsınız?

Sosyal medyadan yeni kızları takip edecektir, hani bunu sizin göreceğinizi bile bile yapacaktır. Aslında siz ona mesaj atsanız bile neden böyle yapıyorsun diye onun zaten beklediği bir şey olacaktır bu. Çünkü bunu sizin göreceğinizi bilerek yapıyor, soğuyan kızlar i̇se çoğu erkeğin takip i̇steklerini kabul edecektir.

Sevgilinizin Sizden Soğuduğunu Nasıl Anlarsınız?
3
5
Görüşünü yaz
3Kız Görüşü
5Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Javathon

  Doğru.

  Bir de eskisi kadar buluşmak istemeyecektir. Bahane üretecektir. İşim var diyecektir. Bilmem ne günü buluşuruz deyip, o gün geldiğinde yine bahane üretecektir ki zaten sürekli buluşmak istediğiniz sürece, soğuyan insan sizden daha da soğuyacaktır.

  Soğuyan insanı kendi haline bırakın. Kaybetme korkunuz olmasın. Soğumaların tüm sebebi zaten kişinin kendine güvensizliği, kaybetme korkusu, kıskançlığı, sorgulaması, aşırı ilgisidir.

  Sevdim 3 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
  • Henyy

   Kardeşim bizde herşey iyi ve daha iyi olmaya gidiyordu buluşmadan önce çanta alıp bundan sonra bunla gelirsin vs demeler
   1 hafta öncesinde senin ile mutlu olacağıma artık çok inanıyorum demeler ve buluştuğumuzda birşey hissetmiyorım eskisi gibi değil deyip sırt çevirdi
   Çabaladıkça kaçtı , ben bırakmakistediğimde yalvardı zaman istedi ama ne zaman iyi davransam pişman olup gitmek istedi 1-2 at böyle geçti verdiğim telefonu aldım bir başkası ile samimi yazışmasını gördüm diye..
   En çok merak ettiğim şey şu ; aramızda hiçbirşey kalmadk dedi ama koca bir 3 sene geçirdik pişmanlıkları ile yanıp çektiğim acıyı hissediyormu ve gün geldiğinde geri dönme düşüncesi var mı

En İyi Kız Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

24
 • ramazanyildiz89

  İnsanın sevdiği birisi artık onun ezberidir... Sevdiğin insan hayatının her anında olduğu için farklı olan her tavır ve şekil ister istemez ortaya çıkacaktır... İlişkide normalin dışında ilerlemeye başlayan durumlar bunun göstergesi olabilir...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • vefadari

  aslında bu çok basit bir soru kolaylıkla anlayabilir insan sevilip sevilmediğini sadece dikkat etmesi, gereken ilk husus ilk günkü gibi ilgilimi hep arıyormu konuştuğunda konuşma şekli en önemli faktör sana sevildiğini hissettiriyormu yoksa soğuk mu çok nedeni var anlamak için ama dileğim hiç kimsenin yaşamaması@masterci

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Sarıpapatya90

  cok haklısın bunların hepsini yaptı, kaybetmekten korktuğumu biliyordu ve bunu çok iyi kullandı...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • MuraatBayrakk

  Kısaca yorum yapmak gerekirse ben;Buluşmak istememesi sürekli eğlenip sana yazmaması aramamasıBahaneler üretip senden uzaklaşması ile anlarım.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • slknblk19

  Sürekli telefonla vakit geçiriyorsa mesela

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Gizli Üye

  Sevgilim olsaydı, o kesinlikle benden soğumazdı. Tabi, büyük konuşmamak lazım. :)

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
YÜKLENİYOR...