"Sevdiğimin İlgisini Nasıl Zirveye Çıkartırım?" Sorusuna Bomba Çözümler!

Dün "Sevdiğimin ilgisi azaldı, ayrılacak mıyız?" adı altında bir Bence yazmıştım. Gelen görüşler ve mesajlarda "İyi güzel söylüyorsun da; anladık ki azalmış, nasıl arttıracağız?" sorusu çok fazla aldım. Eğer o Benceyi uygulamaya başlamışlar varsa devamını bununla getirebilir diye hızlıca yazmaya koyuldum. Hadi 4 maddede sevdiğinizin ilgisini tavan yaptıralım.

1) Erkeğin kalbine giden yol, uçkurundan geçer!

Yazının bu kısmı kızları ilgilendirse de, alt kısımda erkekler için de konuşacağız. Şimdi ilgisi azalmış, sevgisi tükenen bir sevdiğiniz var. İlk Benceyi okuduk ve bunu anladık. Öncelikle bir kuaföre gidin, sanki düğüne gidiyormuş gibi yoğun ve güzel bir makyaj. Sonra doğru Penti'ye kızlar. Bunu da ben diyecek değilim, orada içeriyi en iyi bilen sizsiniz. En seksi geceliklerden, en güzel jartiyerlerden alıyorsunuz birkaç tane. Akşam enişteyi beklemeye koyuluyorsunuz. Merak etmeyin biliyoruz. Yüzü sirke saçarak gelecek, siz arkada ufak loş bir müzik ve güzel bir yemekle karşılayın onu. Üstünüzde elbette hemen gecelik değil, mini bir elbise olsun.

Şimdi burada yolumuz ikiye ayrılıyor. Ya size kapılıp dudaklarınıza yapışır veya öncesinde yemek yer ve ortama bırakır kendini. Ya da "Napıyorsun be, saçmalama" gibi bir cevapla size tepkisini verir. İşte böyle bir mesaj almanız durumunda 2. adıma geçiyorsunuz. Kızlar siz 2. adıma geçin ben beyler için yazıma başlayayım. Beyler, peki biz ne yapacağız? Jartiyer alıp giyecek halimiz yok :D Siz de o gün eve erken gelin, ne kadar taş fırını da olsanız eşinize yemek yapmak delikanlılığınızı çizdirmez merak etmeyin. Mutfağa geçin ve ellerinizle ona yemek hazırlayın. Ben beceremem diyenler, dışarıdan söylesin. En kötü salatayı elle yaparsınız, hepsini ben yaptım dersiniz. E sizi tanıyan eşiniz, sevgiliniz yemez ve beraber gülersiniz. Tabi bu yemekle beraber güzel bir mum ışığı vs unutmayalım. Oldu ki, sizinki de ters tepti. "Yorgunum, yatacağım, aç değilim" gibi cümlelerle siz de kızlar gibi cevabını aldınız ve siz de 2. adıma geçiyorsunuz baylar.

2)Spora gitmeyi düşündünüz mü hiç?

İlk adımı uyguladık ters tepti. Giyindik, süslendik, kadınlar makyaja, erkekler tıraşa gitti falan. Yemekleri de hazırladık, sekse de hazırlandık ama olmadı. Ters tepti. Hemen evinizde boy aynası varsa onun karşısına, yoksa tuvalete gidin ve vücudunuza bakın. Löp löp yağ mı, kupkuru dal mı? Kalçalarınız mı sarkıyor kızlar? Beyler göbeğimiz almış başını mı gidiyor? Hiç onunla konuşmaya gerek yok. Satsın yüzü sirke. Doğru spora gidiyoruz. Hafta 4 gün onun yanında evden çıktığımızı görecek, nereye gidiyor diyecek. En sonunda soracak. Spor diyeceğiz. Ufaktan aklında bir şimşekler çakacak. "Lan, kime süsleniyor? Hayırdır?" ama muhtemelen bu soruyu size sormayacak. Biz 3 ay 4 ay spora devam edeceğiz. Tabi bu arada diyete de başlıyorsunuz. E spora başlamışsın, insan orada gani. Şöyle bir sosyalleş, kaynaş insanlarla. 4 ayın sonunda vücudunuz ufaktan toparlayacak. Ağır diyetlerle kendinize zarar verdirtmeden süreci hızlandırabilirsiniz. 4 ay çok değil mi delikanlı? Çok ama adamın/kadının ilgisini kazanmaya çalışıyoruz napalım, her şey sabır. Hep gitse daha mı iyi? Bu arada 4 ay minimum süredir. Neyse sporumuzu yapmaya devam edelim ve diğer maddemize geçelim.

3) Hiç beraber tatile gitmeyi düşündünüz mü?

Şunu diyenler olacaktır illaki: "Yahu adam/ kadın yüzümüze bakmıyor, suratı sirke satıyor. Ne tatili, bizle tatile mi gider?" Bu kadın/ adam en güzel günlerini sizinle yaşayan değil mi, sizinle yatan, kalkan, sevişen, sabahlayan değil mi? Ona söylemenize gerek yok. Kaçan kovalanır diye bir şey duydunuz mu hiç? Rezervasyonu yapıyorsunuz iki kişilik. Zaten odada yatak çift kişilik yani oda parası alınıyor. Maddi açıdan bir farkı olmayacak. Soruyorsunuz, ben rezervasyon yaptırdım tatile gideceğim. Geliyor musun? Mırın kırın edebilir, nasıl yaparsın diyebilir. Direkt şunu deyin: "Aylardır, yüzün sirke satıyor, arkadaş mıyız eş mi belli değil. Geliyorsan tatil orada ama kararını hızlı ver uçak bileti ayırtacağım, gelmiyorsan kendin bilirsin." bunları dedikten sonra yine yolumuz ikiye ayrılıyor. Ya sizinle gelecek ya gelmeyecek. Geldiğini farz edelim. E o kadar spor yaptınız yahu? Erkekler, kadınlar bakmasın mı size? Zaten yanınızdaki arkadaşınız olmuş, yüzüğü de çıkarın millet şöyle bir ilgi duysun, konuşmak istesin sizinle. O zaman ufak kıskançlık kıvılcımlarını iyi izleyin. Oldu ki gelmedi, gelmediyse sizi o hatun/erkek cennetine tek yolladıysa burada şöyle bir sıkıntı çıkabilir. Bu adamın/kadının sevgisini arttırma şansınız olmayabilir. Çünkü ölmüş olabilir tamamen içi. Bu durumda İnstagram'ı illaki vardır. Bol bol hikaye ve fotoğraf atın görsün sizi. Tatilde tanıştığınız arkadaşlarınızla da atmayı unutmayın. ;)

4)Ölmüş birinin anca toprağın da çiçekler açar!

Ruhu ölmüş biriyle, bedeni ölmüşün bir farkı yoktur. Birinde toprağında çiçekler açar, diğerinin de kalbinde çiçekler hiç açmaz. O yüzden bazen mahkemeler sizin ıstırabınızı dindirebilir. Bazen boşanmak, yeni hayatlar için bir çözümdür. Emin olun sizi bekleyen çok güzel insanlar ve gelecek var. Ne kadar çaba harcarsanız harcayın bazen olmuyor işte. Sorular için mesaj atabilirsiniz. Kendi tecrübelerini paylaşan biriyim, profesör veya aşk uzmanı değilim. Bu yürek, çok şeyler gördü. Güvenebilirsiniz. :D

Saygılarımla...

_Delikanli_

"Sevdiğimin İlgisini Nasıl Zirveye Çıkartırım?" Sorusuna Bomba Çözümler!
12
7
Görüşünü yaz

En İyi Kız Görüşleri

 • Sevgiiiiic
  O noktaya geldıkten sonra bunlar gecıcı cozumler oluyor genelde. Uzaklasanı, kopmak isteyeni her gun kuaforle makyaj yaptırıp gecelıkle gezsen yıne tutamazsın. Kucuk dusurucu bence.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Aynen. Oyle bos ben yaptım ve benle bırlıkte olup kalktı ve nereye dedimde canın istemıs oyuzden yaptık bne istemiyorum dedı ve gttı

  • Sevgiiiiic

   Serefsız

  • Sana istek attım mesaj atarmısın cok kotuyum belkı bana yarıdmxı olursun

 • gayealgun
  Olunca düşünürüz, bitmesi için çaba eden bir ilişkimiz olduğu için bir çabam yok...
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • CinsellikVeZeka
  Baya bomba çözümler olmuş uçkurundan birlikte tatil yapmaktan kilo verdirmekten baya iyi çözümler bunlar
  Görüş hala geçerli mi?
  • _Delikanli_

   Kardeşim maşallah isminin hakkını veriyorsun. Ya cinselliğin sıfır zekan fazla, ya zekan sıfır cinselliğin fazla. :D Bence sende ikisi de sıfır da neyse :D

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

106
 • Altunsoyyagmur
  Gitmeye niyeti olana ne yapsan boş ama yinede güzel olmuş ellerine sağlık
 • ISpectra07
  Ben tipsizim hiç sevgilim olmadı ve olmayacağı için benim dertlerim değil bunlar.
 • greenprofessor
  Süper çözümler.
 • CærMeN
  Giflere bayıldım, eline sağlık..
 • kardeleen13
  😂😂 Çok mu uğraştın? İyi olmuş ama 👌
 • SedefAydogdu
  Ben pahalı hediyeler aldım kocama zamanında yemekler yapdım laf
  • SedefAydogdu

   Laflarını hic cevirmedim her dediğini yaptım aa zorladıysada ayrılmayı göze aldım tabi ozamanada o beni bırakmadı bırakamadı

 • Me_Se-38
  Güzel bilgiler elinize sağlık
 • Yesılyasa
  İşte en sonuncusu bizi anlatıyor
 • Changemood
  İçinden gelicek gelmiyorsa
  Bende soguyorum
 • Duygusalmavi
  Guzel paylaşım olmuş teşekkürler
 • AişəTürkovaa
  Biz onu önce mide diye biliyorduk.
 • KaraAyna
  Dogru
 • H1tMachine
  Güzel çözümler 🙂🙂🙂
 • oğuz-34
  ilgisi azalmışsa ne yapsan boşuna
 • MagRipOgLu
  Doğru
 • Gizli Üye
  Delikanlı güzel bir bence ellerin dert görmesin
YÜKLENİYOR...