"İlişkimde Kuralları Ben Koyarım” Diyenlerin Sırrını Açıklıyorum!

SusamSokağıSakini

Hayatın temelinde ilişkiler var. O zaman ilişkimde de kuralları ben koyarım!

Uzun zamandır devam eden bir ilişkim var. Bu ilişkinin sağlıklı yürümesi için çok çaba harcadım. Ancak bu çabayı harcarken ipin ucunu kaçırmamak gerekiyor. Ben mi? "Ohoo canım ipler tabii ki benim elimde" derken ipin ucunu kaçırdığımı fark ettim. Bugün size ilişkimde nasıl #KurallarıBenKoyarım dedim onu anlatacağım. Toplaşın KScanlar!

Gün, onun uyuduğu saatte metrobüse binerek başladı!

Sevgilim ile aramızda yaklaşık olarak 2 saatlik bir mesafe var. Normal ilişkilerde iki tarafın ortasında buluşulur, bireyler aşağı yukarı aynı zamanlarda çıkar ve aynı zamanlarda da varırlar. Ancak bizde o uyur, ben yola çıkarım. Yaklaşınca ararım o da evinin yanındaki alışveriş merkezine geçer. Yine öyle olan bir gündü ve ben kısmet kapatma itemim çiçek ile birlikte metrobüse erken saatlerde atladım. Neden mi? Hanımköylü olmak bunu gerektirir :)

Ellerimde çiçekler AVM kapısında sırılsıklamdım! Güneşin olması bir şeyi değiştirmez :D

AVM kapısında buluştuk :) Çiçeği sahibine verdim, birkaç övgü aldım. Ancak arkasına ilk vurucu darbenin geleceğini nereden bilebilirdim ki? Biz erkeklere vurulan en ağır darbe, kızlar ne diye Google'da aratıyor erkekler gözyaşı döküyor.

Evet sayısını bilmediğim geleneksel mağaza ziyaretlerine de böylelikle başlamış olduk. Her hanımköylü gibi ben de bitmeyen indirimlerle elime tutuşturulmuş poşetleri almış oldum. Kahve molasına kadar can çekişerek de olsa ayakta kalmayı başardım. Sonra birlikte Caffe Nero’ya geçtik.

Kahve tutkuma bile el koydu :/

Ben Caramelatte o ise Americano içmekten hoşlanıyor. Ancak bunu bildiği halde kahveleri Americano olarak söylemiş sevgilim. Sonra da bana dönüp "içersin içersin" demesi beni biraz bozsa da imdadıma yetişen Selfy ile kendi Americano'mu bedavaya getirmiş oldum. NERO yazıp 5062'ye gönderdim. Hiç değilse içemediğim bir şeye para vermedim :/

Sinemada hangi film izlenecek? Tabii ki benim istemediğim :(

Sinemada bari benim istediğim olsun diye şansımı deneyeyim dedim. Ancak burada bile bir şey yapamadım. Keşke şansımı denemeseydim. Nasıl olsa kuzu kuzu onun seçtiğine gittik. Hiç yoktan polemiğe girmezdim :/

Film sonrası acıkan karnımız için koşar adım Dominos'a gittik!

Tecrübe yediğimiz kazıkların toplamıysa, Nero'da sevgilimden yediğim gol de benim bugünkü tecrübem oldu. Adıma söylenen Americano gibi istemediğim malzemeli pizzayı yemek zorunda kalabilirdim. O an ise Selfy'nin 13+13 kampanyasını gördüm. Sahiplenen erkek tutuşu ile sipariş vermeye yeltenen sevgilimin elini tuttuğum gibi indirdim. Bir aslan nidası ile bizim Selfy kodumuz var deyince, tüm çalışanlar bana baktı :D Ne kadar içimde tutmuşsam artık sevgilim de biraz korkmuş olabilir.

Dominos yazdım ve 5062'ye gönderdim. Gelen kod sayesinde 13+13₺’ye 2 tane orta boy pizza aldım. Siparişi mağazaya gittikten sonra mobil uygulamada gel al olarak yaptım. Ancak siz mağazaya gitmeden evden de sipariş verebiliyorsunuz. Normalde böyle kampanyalarda eve servisler kapsanmıyor, bu kampanyanın eve serviste de geçerli olduğunu görmek beni mutlu etti.

Etkisi ilişkime de yansıyan bir seçim oldu!

Pizza seçiminde göstermiş olduğum kükreyişin etkisinden olsa gerek, kız arkadaşım "aman sevgilim sen kalkma ben alırım pizzalarımızı" dedi. O an ne olduğu anlamasam da kükremenin buna etkisinin olduğunu düşünüyorum. #TürkTelekomSelfy beni duyuyorsan bil ki sayende bir yuva kurtuldu :D Bir hanımköylü kozasından çıkıp özgürlüğe kanat çırptı :D

Sen de benim gibi hayatındaki seçimleri başkalarına bırakmak istemiyorsan, Dominos yazıp 5062'ye gönder! Hala Selfy'li değil misin? O zaman önce Selfy yaz 4545'e gönder! Sonrasında kural koyman için katılacağın birçok kampanya olacak!

Bu içerik bir iş birliğine aittir.

"İlişkimde Kuralları Ben Koyarım” Diyenlerin Sırrını Açıklıyorum!
744 Cevap