ABD'de tehlikeli araç kullandığı için durdurulan kişi, gözaltına karşı çıktığı için öldürülmüş! Böyle mi caydırıcı oluyor?

Jallet

bu olay 7 Ocak'ta oluyor ama tüm görüntüler bugün ortaya çıkmış. Bir araç sürücüsü polis tarafından dikkatsiz araç kullandığı gerekçesiyle durduruluyor.

Tutuklamaya karşı çıkınca da feci şekilde dövülüp hastaneye kaldırılıyor. Aldığı yaralardan aşırı kanama sebebiyle 3 gün sonra ölüyor. Yorumlara bakayım dedim, herkes TR'de de böyle olmalı yazmış

ABDde tehlikeli araç kullandığı için durdurulan kişi, gözaltına karşı çıktığı için öldürülmüş! Böyle mi caydırıcı oluyor?
ABD'de tehlikeli araç kullandığı için durdurulan kişi, gözaltına karşı çıktığı için öldürülmüş! Böyle mi caydırıcı oluyor?