Araba alamıyoruz, ne yapacağız?

Gizli Üye

Ya 2 sene önce Tofaş Şahin'i 15 bin liraya sattık. O gün bugündür 100 bin küsür para biriktirdik ama bir türlü araba alamıyoruz. Eski model, sac ve güvenliksiz arabalara bile tonla para istiyorlar. Bizim sattığımız arabalar bile en kötüsü 50 binden başlıyor şimdi, ki bizimki 98 modeldi, o arabalar ise 80 bin küsür TL...

Araba pazarı, internetten falan bakıyoruz sürekli ama değmeyecek, hurda ve kötü arabalara bile tonla para istiyorlar. Zaten sıfır almak hayal... Ne yapacağız bilmiyoruz.

Ayrıca zaten araba olsa da dert. Yakıt pahalı, sigorta ve vergileri var, tamir masrafları falan olacak. Ama işte insan bir arabası olsun istiyor...

Araba alamıyoruz, ne yapacağız?