Yeni hız sınırı uygulamaları başladı! Bu sınırlar yeterli mi?

Mehlay

1 Temmuz tarihiyle yeni hız uygulamaları başladı.

  • Edirne - İstanbul (Avrupa otoyolu),
  • İstanbul - Ankara (Anadolu Otoyolu),
  • Niğde – Mersin - Şanlıurfa (Niğde - Tarsus kesimi, Tarsus - Şanlıurfa kesimi) ile Çeşme – İzmir - Aydın (Çeşme - İzmir kesimi ile İzmir - Aydın kesimleri)

otoyolları 120km hız sınırından 130km oldu.

  • Kuzey Marmara otoyolunun Sakarya – Kurtköy – Odayeri - Kınalı bölümü,
  • Malkara - Çanakkale, Gebze - İzmir /Menemen - Çandarlı, Ankara - Niğde

otoyollarında 120km hız sınırı 140km oldu.

Yeni hız sınırı uygulamaları başladı! Bu sınırlar yeterli mi?
Hayır, değil. Daha da yükseltilmeli.
Gayet yeterli, fazla hıza gerek yok.
Arabam yok ki ne yapayım.
Yakıt olmuş bilmem kaç lira, hız mı yapabiliyoruz?
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Yeni hız sınırı uygulamaları başladı! Bu sınırlar yeterli mi?