BMW sürücülerinin psikopat olma olasılığı yüksek çıktı! BMW'm olsa da psikopat olsam diyenlerden misiniz😂?

AylakMomo
bmw sürücüleri psikopat
2 bin sürücüyle yapılan ve 'insanların ne kadar psikopatik özelliklere sahip olduğunu ölçen' bir anketin sonuçları paylaşıldı.
Bu sonuçlara göre, BMW sürücüleri en yüksek puanı aldı. Bu arada, Audi sürücüleri de 2. sırada yerini aldı. Bu iki markayı sırasıyla Fiat ve Skoda sürücüleri takip etti.
BMW sürücülerinin psikopat olma olasılığı yüksek çıktı! BMW'm olsa da psikopat olsam diyenlerden misiniz😂?