Ya bu ne kardesim ne zormus bu motor konusu bilen baksin ehliyet?

Gizli Üye
Ya krank mili kasnagı ne yaaaaaaaaa o kadarrrrr sinir bozucu ki cildircam simdi. Ne alakasiz seyler bunlar ya. Kitap anlatamiuo video izliyorum sacma sapan alakasiz ben anlamadim hic bisey dogru duzgun anlaticak kimse yok mu sunu yeter ya
Güncellemeler
+1 yıl
Neden bu kadar karisik? Hicbisey birbiri ile baglantili degil.
Ya bu ne kardesim ne zormus bu motor konusu bilen baksin ehliyet?