Modifiye Araba Tutkunları İçin Çok Güzel Tavsiyelerim Var!

ɾҽժ_աօʍɑղ

Merhaba sevgili takipçilerim ve takip etmese dahi yazılarımı okuyan değerli KS canlar.🙋

🏁
🏁

Araba Modifiye etmek kimi insanların tutku derecesinde hoşuna giden, aracınızı kişiselleştiren bir uğraştır. Herkes aracının farklı bir bölümünü, bazılarımız her tarafını modifiye etmek ister öyle değil mi? Bugün 5 ayrı kategoride benim de merak ettiğim bu işlemler aracımıza nasıl güzellikler ve özellikler katar hep birlikte bakalım.

1 ) Cam filmi ile başlıyoruz

Modifiye Araba Tutkunları İçin Çok Güzel Tavsiyelerim Var!

Standartların dışına çıkmak için ilk isteyeceğimiz şeylerin başında cam filmi modifiyesi geliyor. Kimisi arabasının hiçbir yerini değiştirmek istemese bile cam rengimiz karanlık, dışardan içeriyi göstermesin (artık bunu niye istiyorsak) isteyebilir. Araç rengimize göre seçeceğimiz bir cam filmi bu işin ilk adımı olacaktır.

2) Kaporta rengi, isterseniz alevler de ekleriz🔥

Özellikle spor model araçlarımıza, ya da elimizde varsa eski klasik modellere yakışacak birbirinden güzel renkler, desenler hatta alevler eklemek kulağa oldukça hoş geliyor.

Modifiye Araba Tutkunları İçin Çok Güzel Tavsiyelerim Var!

Dileyenler Karbon-fiber kaplama yapabileceği gibi , isteyen mat renklerde bu yöntemi tercih edebilir. Zaten modifiye hayranı olduysak bizim tarzımı elbette farklı olacak!

3) Jantlar sizi de değiştireceğiz sıranızı bekleyin

⭐

Cillop gibi pasparlak , yepisyeni bakınca saçlarınızı tarayacağınız ayna gibi jantlar herkesin rüyalarını süslemiyor mu? Her otomobile yakışacak şekil ve desenlerde jantlar arabalarımızın dışardan bakınca muhteşem görünmesi için en kolay değişiklerden birisi.

4) Muhteşem bir rüzgarlık ve alt tampon çok havalı durmaz mı?

✨

Bmw, Audi gibi modern çizgilere sahip veya Buick veya Cadillac gibi klasik görünümlü her araca monte edilebilecek ona yakışan bir arka rüzgarlık çok yakışmaz mı? Şık ve sıradışı görünümünü tamamlamanın en ilgi çekici yanlarından birisi bu olsa gerek!

☄️🏎️
☄️🏎️

5) Aydınlatma ve ses sistemine de bir el atalım canım

Bangır bangır müzik sesi çalan, arabanızı disko ortamına çevirecek ışıl ışıl bir aydınlatma kim istemez? Amfisinden, buffer’ına her kenara monte edebileceğimiz bu eklemelerle , yeri geldiğinde arabanızın içinden hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Sırayla renk değiştiren ışıklar sayesinde göz alıcı bir ambiyans sizi bekliyor.

💽🎚️🎛️
💽🎚️🎛️

6) Neon farlar olmazsa olmazımız

İştee geldik en keyifli modifiye kısmına. Buz mavisi mi, göz alıcı beyaz mı , siz nasıl arzu ediyorsanız o renk ve parlaklıkta olan, az önce saydığımız bütün işlemleri tamamlayan Neon farlar hem yolumuzu daha çok aydınlatacak, hem de arabamızın gözleri olarak tabir ettiğimiz farları çok çekici ve zengin gösterecek.

🔥
🔥

Araba ve modifiye severlere yönelik naçizane bir yazı hazırladım. Elbette uzman görüşü kadar olmasa da, buda benim sizlere güzel paylaşımım olsun istedim. Sevgiyle kalın...

Modifiye Araba Tutkunları İçin Çok Güzel Tavsiyelerim Var!
21 Cevap