3 ay

Türkiye'de Ucuz Arabalar! Artık Herkes Araba Alabilecek 🥳

BerkaySamet

Bunu herkes biliyor ki araba fiyatları çok fazla artmış durumda. Çoğu kişi dahil araba isteyip de alamayanlar için yazdıklarımı atlamadan sonuna kadar okursanız asgari ücretle bile alınabilecek ucuz arabaları konuşacağız.

Şaka değil kesinlikle
Şaka değil kesinlikle

1- At Arabası

Fiyatını duyduğunda şaşıracaksınız😅
Fiyatını duyduğunda şaşıracaksınız😅

At arabası modeline göre 4 kişi rahatça binilebilme özelliği ile fiyat performans olarak en yüksek olduğu söylenebilir. Fiyatı yaklaşık 7500 TL ile 15000 TL arasında değişen fiyatıyla asgari ücretle geçinebilen ailenin taksitle 9 ay gibi kısa sürede bu arabayı rahatça alabilirler.

Menzili ise yaklaşık olarak 30 km. Yine yük durumu, hava şartları ve hızınıza bağlı olarak menzil de değişecektir. Fakat verilere göre yokuş aşağı gitmeniz durumunda maksimum menzil 65 km hıza kadar çıkma ihtimaliniz var.

İnsan gücüyle çalışabilen bu araç son yıllarda çok fazla zamlanan akaryakıt fiyatlardan kurtulmak için harika bir fırsat. Hiçbir şekilde para vermeden çalışabilmesi harika bir özellik.

2- Akülü Araba

Ben de almayı düşünüyorum
Ben de almayı düşünüyorum
  • Özellik olarak arabada deri koltuklar, led ışıklar, direksiyonda motor ve korno sesi, ileri ve geri vites, emniyet kemeri gibi özellikler vardır.
  • Genelde 12 V aküsü bulunan araçta elektrikli olması yakıt tasarrufunda çok büyük önem taşıyor.
  • Modeline göre tek kişilik ya da iki kişilik olabiliyor. Menzili ise modeline ve ağırlığına göre 10 km ile 15 km hız arasında değişmektedir.


Fiyatı 3000 TL ile 8000 TL arasında uygun fiyat olduğu gibi asgari ücretle çalışan ailenin taksitle 6 ay gibi kısa sürede alabilmesi mümkün.

3- Market Arabası

Türkiyede Ucuz Arabalar! Artık Herkes Araba Alabilecek 🥳

En uygun arabalardan birisi olarak market arabası yük bakımından oldukça uygun olan bu araç tercih edilen bir arabadır.

Fiyatları
Fiyatları

İki kişilik olan bu araçta insan gücünde çalışabilmesi yakıtta oldukça uygun olan bu araç fiyatı vergiler dahil yaklaşık 1450 TL olan sadece bir aylık maaşınızla alabilirsiniz.

4- Bebek Arabası

Türkiyede Ucuz Arabalar! Artık Herkes Araba Alabilecek 🥳

Genellikle bebekleri taşımak için kullanılan araçta modeline göre 35 kg ağırlığındaki insanı bile taşımaya uygundur.

Bebek Arabaları tek kişilik veya iki kişilik olabilir. Tek kişilik bir bebek arabasında diğerinin arkadan itmesi şartıyla iki kişiyle istedikleri yerlere daha az yorularak rahatça gidebilirler.

5- El Arabası

Türkiyede Ucuz Arabalar! Artık Herkes Araba Alabilecek 🥳

Genelde ağır şeyleri taşımak için kullanılan el arabası son zamanlarda insan taşımak için kullanılan bir tekerlekli bir araçtır. Genellikle tek tekerleği olan, arkadaki iki tutamağı kullanan tek bir kişi tarafından yönlendirilmek üzere tasarlanmış, küçük bir el araçtır.

750 TL - 2750 TL arasında uygun fiyatı olan aracın asgari ücretle rahatlıkla alınabilen araçlardan birisidir.

6- Pazar Arabası

Türkiyede Ucuz Arabalar! Artık Herkes Araba Alabilecek 🥳

Ortalama fiyatı 200 TL olan bu aracın en uygun araçlar listesinde. Sıradan pazar arabası işte ama yalnızca tek kişiliktir. Pek fazla uzatmaya gerek yok.

Gördüğünüz gibi ucuz fiyatta arabalar almak mümkün olduğunu öğrendik. Artık sende araba alacak kadar paranın olduğunu öğrendin ve büyük ihtimalle sevindiğini görmek ne güzel. Bu kadar sizin için araştırdım emek verdim, sizden güzel yorumlarınızı bekliyorum.

Türkiye'de Ucuz Arabalar! Artık Herkes Araba Alabilecek 🥳
35 Görüş