Geleneksel KizlarSoruyor Anneler Günü anketinde, anneliği bana umut oluyor, kalbimi ısıtıyor dediğin 'Yılın Sembol Annesi' kim?

ksSosyal a
💝Geldik yılın en kalbimizi ısıtan gününe.. Gerek yanımızda olsun, gerek uzağımızda her zaman kalbimizde olan, varlığımızın sebebi canımız annelerimizi bu yıl da ‘Yılın Sembol Annesi’ni seçerek onurlandırıyoruz.🎉

Baştan kabul edelim, her sene hepimiz için ‘Yılın Annesi’ bize hayat ya da bakım veren, canından çok seven, kendi gözünden esirgeyen, karşılıksız sevginin hayattaki tek karşılığı, olabilecek en büyük sevginin kaynağı kendi annelerimiz. 👩‍👧💖

Anneliği bana umut oluyor, kalbimi ısıtıyor dediğin 'Yılın Sembol Annesi' kim?

Bunu kabul ettikten sonra hayatımızın büyük parçası olan sosyal medyada takip ettiğimiz, paylaşımları ile içimizi ısıtan, ekranlarımızdan sevgi taşıran, umut ve ilham olan, çocuklarının büyümesine tanık olduğumuz, günlük hayat sıkıntılarını ailemiz gibi bildiğimiz, en yeni ürünleri, en son trendleri onlardan duyduğumuz, gerektiğinde beğeni ve yorumlarımızla destek olduğumuz annelere gelelim.

Bu yıl seçtiğimiz adaylar paylaşımları ile beğeni yağmurları oluşturan, her postunu heyecanla beklediğimiz, çocuklarının gelişimiyle bize örnek oluşturan değerli kadınlar. Sizce bu adaylardan hangisi ‘Yılın Sembol Annesi’ olmalı?

Sebeplerinizi yorumlarda görmek isteriz🤩

🎁Anneler Gününde anneye alınacak hediyeler için Anneler Günü Hediye Fikirleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

Geleneksel KizlarSoruyor Anneler Günü anketinde, anneliği bana umut oluyor, kalbimi ısıtıyor dediğin Yılın Sembol Annesi kim?
Amine Gülşe
A seç
%10
%26
321 Kız
267 Erkek
%14
Geleneksel KizlarSoruyor Anneler Günü anketinde, anneliği bana umut oluyor, kalbimi ısıtıyor dediğin Yılın Sembol Annesi kim?
Özlem Ada Sahin
B seç
%5
%7
149 Kız
71 Erkek
%5
Berfu Yenenler
C seç
%15
%14
496 Kız
142 Erkek
%15
Pelin Akil
D seç
%42
%21
1368 Kız
212 Erkek
%37
Gizem Hatipoğlu
E seç
%2
%6
67 Kız
58 Erkek
%3
Hazal Kaya
F seç
%20
%19
661 Kız
192 Erkek
%20
Gamze Erçel
G seç
%7
%8
224 Kız
77 Erkek
%7
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Geleneksel KizlarSoruyor Anneler Günü anketinde, anneliği bana umut oluyor, kalbimi ısıtıyor dediğin 'Yılın Sembol Annesi' kim?
92
88
Görüşünü yaz