Hamster'im doğum yaptı. Çok mutluyum 😂😇🐀🐁?

caNözüMm
Az önce doğurdu. Tam sayamadım ama sanırım 8 tane yavrusu var. Erkeği ayıracaktım ama doğururken dişiye çok yardım etti, başını bekledi resmen. Kıyamadım, Sabah ayıracağım.

Yaa hamster besleyeniniz var mı? Ben şimdi napmalıyım? Yarın kafesi yıkayacaktım. 2hafta elleyemeyeceğim demek bu 😕 bol kokulu günler mi bekliyor bizi? 😅

Ne ile beslemeliyim, napmalıyım şimdi ben? Yavrular oyuncak gbiler yaa tüysüz 😅😅
Hamster'im doğum yaptı. Çok mutluyum 😂😇🐀🐁?