5 haftalik hamileyim 😱?

Gizli Üye
Konuya nasıl başlayacağımı hiç bilmiyorum ama çok karmaşık bir iliskinin icindeyim.
Hayatin her türlü keyfini almış oldukca heranlamda özgürlüğü tatmis maddi durumu yerinde 36 yasinda bir erkek arkadasim var. Bense 24 yasinda daha hayatta hic birsey yasamamis ulke gezmemis fazla icimde yer hamile kalmadan yapmak isteyipde yapamadigim bir cok sey var.
Biz iki degisik karakter ben garson iken tanistik ve tanisdigimizin hemen hemen ikinci haftasindan itibaren birlikte olmakla basladik iliskiye ben sanmiyordum uzun bir iliski olucagink ama suanda, sanirim 2 bucuk aydir birlikteyiz bir bucuk aydirda ayni evdeyiz ayni evde yasiyoruz. Evet degisik bir iliski benim icinde bir ilk ve suanda hamileyim. O baba olma fikrini sevdi ve cocugu istiyor ama ben bir suru kaygi duyuyorum korkuyorum hamilelikten sonrasından. İyi bir anne olucagima inaniyorum onunda iyi bir baba ama karar veremiyorum cocugu isteyip istemedigime cocuklari seven biriyim pedagoji okumus biriyim. Ama sağlıkli karar vermek istiyorum.. Herzaman genc anne olmayi hayal etmisdim evlenmek cocuk sahibi olmak. Evlilik demisken evlilige degisik bakiyor biraz ben ona bu yonde dusuncelerimin oldugunu soyledim ama o hemen 3 gunde olamicagini bir süreç olduunu falan soyledi bende evlilik konusunu gurur yapip acamiyorum cunki hamileyim bence evlilik konusunu onun acmasi gerekiyor. Yaaa kafam alak bulak olmus durumda.
Cocugu aldirayim mi aldirmayim mi bilmiyorum.
Sali gunu doktora gidicem kararimi vermem lazim. Doktorda dedi saliya kadar dusun bir karar ver diye.
O cocugu istedigini soyledi defalarca ama ben daha aileme durumu nasil aciklicam onu bile bilmiyorum. Hersey cok hizli yasandi iliskimizde simdi bu evrede napicami bilmiyorum.
Ben calismiyorum surekli hergun evde depresyon havasi icindeyim.
Hamileligimin sanirim 5 ci haftasindayim?
5 haftalik hamileyim 😱?
21
15
Görüşünü yaz