Kardeşinin çocuğunu doğurdu! Siz böyle bir şey yapar mıydınız?

AtarlıÇilli
Ya da karınızın böyle bir şey yapmasına izin verir misiniz? Dört düşük yapan ve gebe kalamayan kadının kardeşinden inanılmaz yardım.
Avustralya’da yaşayan 26 yaşındaki Aimee Morrisby eşi Jake çocuk sahibi olmaya karar verdi. Aimee çocukken bağırsak rahatsızlığı geçirmişti ve rahatsızlık midesinde kalıcı hasara sebep olmuştu. Aimee tüp bebek yöntemiyle birkaç kez hamile kalmayı başarsa da 5 yılda 4 düşük yaptı. Tekrar yapılan muayene sonrası, Aimee’nin rahminin kötü durumda olduğu ve hamile kalmasının çok zor olduğunu anlaşıldı.
Kız kardeşi Shayna, bütün bu süreci biliyordu ve kız kardeşi Aimee’nin gözlerinin önünde acı çekmesine dayanamadı.
Bir gece saat 10 sularında Shyana, kız kardeşini aradı. Kız kardeşi telefonda Aimee’ye, “Hadi bebek yapalım” dedi. İki çocuk annesi Shayna, kız kardeşinin iyiliği için onun çocuğunu taşımaya karar vermişti.
Aimee ve Jake bir süre düşündü ve teklifi kabul etti. Shayna, eniştesi Jake ve kız kardeşi Aimee’nin laboratuvar ortamında döllenmiş yumurtasını taşıyacaktı.
Hamilelik boyunca kız kardeş, ablası ve eşi hep beraber vakit geçirdiler. Biliyorum bizim ülkemiz de yasak bunlar ama siz olsaydınız böyle biir şeyi yapmak ister miydiniz?

Güncellemeler:
+1 yıl
Bizim Ülkemizde tabii ki yasak.
+1 yıl
Büyük konuşmak istemiyorum ama Ülkemiz'de serbest olsa bile buna karar vermek çok zor.
119
98
Görüşünü yaz