Biz mi cok ilgi veriyoruz aileler mi cok ilgisiz bırakıyor bu cocuklarin dertleri ne?

Digidikdigidikd

Yeğenim 3 yaşında. Cok tatli tonton bi çocuk. Ama parkta veya pikniğe gittiğimizde yaşıtları yegenimin oyuncakları alıp onunla oynamıyorlar. Bazen biraz oynayıp onu satıyorlar. Tek durmasına içimiz el vermiyor gidip parkta kendimiz oynuyoruz. Iki dk sonra o çocukların hepsi gelip bizim oynumuza karışıyor bana sürekli biseyler anlatmaya çalışıyor. Cikiyom ben oyun havuzundan koca kızım yani sonra cocuklwr yegenimi bi daha satiyorlar. Ona bagiriyorlar seni istemiyoruz diye cocugumunda moreli bozuluyor.

Hele aileler ben sizin çocuğunuza katlanmak zorundamıyım alsana çocuğunu. Geçen denizde bizim çocuk oynuyor daha bu sene ilkkez denize giruyor korkuyor. Babası anneni ben ve diger halası buna su atiyoruz oynuyoruz. Bi çocuk geldi biseyler anlatıyor zart zurt çıktım denizden en sonunda sonra o da başka bir kanka bulmuş 🤣 sebeb ne sizce?

Siz cok ilgi veriyorsunuz
Ailer ilgisiz birakiyor
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Biz mi cok ilgi veriyoruz aileler mi cok ilgisiz bırakıyor bu cocuklarin dertleri ne?