Bebeğim olduğu için arkadaş grubumdan uzak kalıyorum. Şimdi ikinciye hamileyim, ne yapacağım?

KeraliE

Erken evlendim ve arkadaş grubumuzda çoğu insanın çocuğu yok çocuğum yüzünden uzak kalmaya başladım ve sıkılmaya başladım. Yine de bebeğimi çok seviyorum tabii ki ama ikinci hamilelik istemiyorum. Kimse bilmeden hamileliğimi bitireyim diye de düşündüm ama kıyamıyorum 😞

Bebeğim olduğu için arkadaş grubumdan uzak kalıyorum. Şimdi ikinciye hamileyim, ne yapacağım?