Hamileyim, kaynanam bana sürekli anneliği beceremeyeceğimi söylüyor. Ne yapacağım?

Gizli Üye
8 aylık olduk ve eşim illa da annemle görümcem sana baksın oraya gidelim diye tutturdu. Ben çok minyonum oğlu iri yarı diye zaten en başından beridir eleştiriyordu. Şimdi de sürekli nasıl doğuracak hiç mi beslenmiyor biraz kilo alsaydı bari kadın görünüşünde bile değilsin nasıl anne olacaksın gibi iğrenç eleştirilerde bulunuyor. Sürekli içime atıyordum eşime yansıtmıyordum ama dün söylediğine o kadar sinirlendim ki tutamadım kendimi hüngür hüngür ağladım anlatıp. Anne olmak adamın k*ynuna girmeye benzemez bakalım bunu nasıl becereceksin dedi
Güncellemeler:
1 ay
Beni destekleyen yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Şu an kendi evimizdeyiz kendi ailem ihtiyacım olduğunda geliyorlar. Ve haklısınız kaynana ya da aileden herhangi biri görgüsüz olabilir. Önemli olan kocanın eşini savunmasıdır. Ben ona çok yansıtmadığım için o durumun bu kadar ciddi olduğunun farkında değildi ama artık susmuyorum
Hamileyim, kaynanam bana sürekli anneliği beceremeyeceğimi söylüyor. Ne yapacağım?
72
64
Görüşünü yaz