Emziren Annelerin Dikkatine Covid-19 Aşısı Sayesinde Neler Oldu Neler?

Hacernene
Selam 🤗
Her vatandaş gibi bende dün Covid-19 Aşısı oldum. İlk doz için baya geç kaldım ama tereddütlerim vardı.
Ya sütümden bebeğilm etkilenirse?
Sütüm zaten az iyice azalırsa?
Bana karşı olan yan etkiler bebeğimde de meydana gelirse?
Aşıdan dolayı bebeğimden belli bir mesafe uzak durmam gerekirse?
Ya yan etkileri çok fazla olur sa?
V. s v. s v. b. ...
Bütün korkularımı ve evhamlarimi bir kenara koydum ve milletin ne dediğine bakmadan aşımı oldum çok şükür 😊
Ve aşıdan sonra ne olduğuna inanamicaksiniz 😳

Neyse bebeğime hiç bir yan etki yapmadı
Bende de hiç bir yan etki yaşamadım , sadece kol ağrısı o kadar.
Hemşire 2 saat emzirme daha sonra ilk sütünü sağıp 2. Sütünü verebilirsin demişti.
Ben nolur nolmaz diye 24 saat vermedim süt ve bu 24 saat içinde de 2 saatte bir sağım yapıp o sütu ayırdım.

Ve Sadece 24 saat içinde sütümde artış oldu 🤩
Ben hem bebeğimi emziriyordum hemde mama veriyordum ama mamaya hiç gerek bile kalmadan sadece sütüm yettide arttı bile
120 ml gelen süt 200 ml gelmeye başladı 🤩🤩🤩

Bilmem aynı durumu yaşayan var mı bu durumu yaşayan varsa yorumlara yazabilir 🤗
Emziren Annelerin Dikkatine Covid-19 Aşısı Sayesinde Neler Oldu Neler?