Kızım çizgi film bağımlısı, kendine zarar veriyor, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
selam öncelikle ben 35 yaşında evli biriyim eşimin eski karısından olma övey kızım var annesi vefat etti.. Gayet iyi anlaşıyoruz bu aralar biraz agrasif odasında garip kokular var sigara mı nedir anlayamıyorum bile saatlarce cizgi flim izliyor günde 30dk uyuyor bu bayılana kadar gidiyor psikologa gitmesini istiyorum bunu ona söyledim beni tımarhaneye mi sokmak istiyorsun diyor bana yemek yemiyor zehir var kesin diyor gece 3 de evde dolaşıp bıçaklar yerinde mi diye sayıyor su içmeye kalktığımda gördüm kızımın el uçları mor ve kımızı renklerinde derisi kopatıyor saçlarını yoluyor eski kıvırcık dolgun saçlarını elleriyle yoluyor öz annesi değilim yetkim yok onun üstünde otorite de kurmam babası pek umursamıyor ergenlik diyip geçiyor 14 yaşında bir kızın böyle olması anormal geliyor bana ergenlikten daha kötü gibi her istediğini yapıyorum tüm imkanları ayaklarına serdik ama niye böyle anlamıyorum eski çocuğum mutluydu arkadaşlarıyla oynardı beraber pasta vs. yapardık artık yüzüme bile bakmıyor ona hep nazik davrandım rahatsız edici ne oldu ki ona zarar gelmesinden korkuyorum
Güncellemeler:
16 gü
Ailede şizofren ve psikopat birisi var annesinin babası ona genlerden gelmiş olabilir mi diye düşünüyorum bi makalede genetik faktörlerde olabilir diyor
Kızım çizgi film bağımlısı, kendine zarar veriyor, ne yapmalıyım?
8
6
Görüşünü yaz