Eşimle çocuk düşünüyoruz, ikizler burcu olmasın diye ayarlama yapıyor. İkizler burcu ile alıp verilemeyen ne?

Gizli Üye
Ben de ikizler burcuyum, kendimle ilgili sevmediğim bi şey yok :D eşimin abisi de ikizler hatta sanırım babası da ikizlermiş, ikizlerle çok zaman geçirmiş. Asla bi tanesiyle daha uğraşılmaz deyip ayarlama yapıyor. Çocuk için erken olduğunu düşünmeye bile başladım ama 3 senedir evliyiz :(
Eşimle çocuk düşünüyoruz, ikizler burcu olmasın diye ayarlama yapıyor. İkizler burcu ile alıp verilemeyen ne?