Kaynanam çocuk yapmayacaksan senin bize ne gereğin var dedi, kadınlar kuluçka makinesi midir?

Gizli Üye
Arkadaşlar ilişkimiz 6'ncı seneye girecek sevgilimi çok seviyorum iliskimizde cok büyük problemler olmadığını düşünüyordum. Henüz evli değiliz şu zaman evleniriz bu zaman evleniriz diye erteleyip durduk. Sevgilimin ailesiyle yüzyüze yeni tanistim veya tanismak zorunda kaldım. Çünkü ailem başka bir şehire taşındı. Sevgilimden ayri kalmamak icin ailemle gitmek yerine sevgilimle yaşamayı tercih ettim. Sevgilimin annesi yani kayinvalidem ayda bir gelip bizimle beraber kalıyor. Hakkını yiyemem iyi birisi sevgilimle kavga ettiğimde oglunu suclar arkamda olur o derece düşünceli bir kadin. tek anlasamadigimiz durum çocuk yapin diye ısrarcı olmasi hatta o kadar ısrarcı oldu ki çocuk yapmayacaksan senin bize ne gereğin var diyebildi. Tek kelimesine buz gibi soğudum. Çocuk yapmak için erken oldugunu düşünüyorum 26 yasindayim Valide benden 35 yas büyük. Kendisine hazır olmadığımı nikahım olmadığını söyledim sen bi gebe kal nikahi ondan sonra yapin dedi. Geçen pazar günü gebelik testi yaptım negatif çıktı testte 1 saat sonra baktığımda cok cok silik ışıkta bile zor görününen ikinci cizgiyi gördüm ilk dakikalar sonucu geçersiz olduğunu okuduğumdan dün bir tane daha test yaptım ve yine negatif çıktı tahmini olarak yarım saat geçtikten sonra teste tekrar baktığımda ikinci cizginin belirmis olduğunu gördüm galiba hamile kaldım ve böyle saçma sapan bir durumun icerisindeyim önerilerinizi almak istiyorum
Kaynanam çocuk yapmayacaksan senin bize ne gereğin var dedi, kadınlar kuluçka makinesi midir?
7
4
Görüşünü yaz