Eşim çocuklarımı bana düşman etti benle görüşmek istemiyorlar artık onları kalbini tekrar kazanmak için ne yapabilirim?

Gizli Üye
Eşimle çok ciddi sorunlarımız vardı ben de evden ayrıldım ama çocuklarımla görüşmeye devam ediyordum o sıra başka biriyle dini nikahlı beraberliğimiz vardı. Eşim bunu duyduktan sonra çocuklarımı bir daha bana göstermedi. İki oğlum bana tamamen düşman olmuş 😔 kızım da beni sevmiyor ama düşman değil. Şu an hiçbiriyle konuşamıyorum ne zaman yanlarına gitsem defol o kadının yanınna git sen bizi sevmiyorsun diyorlar. Kalbim çok acıyor ben onları her daim seveceğim anneleri hep onları bana karşı doldurmuş. Hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum. Erkek kardeşimi konuşması için gönderdim onu bile istememişler eşim çocuklarımı tamamen düşman etmiş.
Eşim çocuklarımı bana düşman etti benle görüşmek istemiyorlar artık onları kalbini tekrar kazanmak için ne yapabilirim?