Eşim hamile ama bebeği hiç kabullenemiyorum, bu duygu geçer mi?

Gizli Üye
Allah affetsin gerçekten bebeği istemiyorum şu an. Aslında korunarak ilişkimiz olmuştu ama zoru başardı resmen nasıl olduysa. Asla kürtaj falan yaptırmam eşime ama bu psikolojiden kurtulmak istiyorum. Aileler çok sevindi fakat ben hiç mutlu olamıyorum kabullenemiyorum çocuğu. Bu geçiyor mu? Eşime bahsetmedim ki morali bozulmasın diye ama gerçekten şu an istemiyorum. Zoru başardı resmen şu an gerçekten gerek yoktu kaç gündür moralim bozuluyor. Nasıl sorumluluk alırım onu da bilmiyorum o beni biraz geriyor. Eşimi seviyorum, evimi seviyorum ama bebek istemiyorum bu psikoloji geçiyor mu içimi geriyor bebek düşününce?
Eşim hamile ama bebeği hiç kabullenemiyorum, bu duygu geçer mi?