Bebeğim henüz 4 aylık ve tekrar hamileyim. Öğrendigimden beri ağlıyorum ne yapacağımı bilmiyorum siz ne yapardiniz?

Gizli Üye
Oğlum 4 aylik. Cok zor buyutuyorum 4 aydir kesintisiz uyumamisimdir. Zombi gibi dolaniyorum evde. Surekli meme istiyor gogsume yapisik zaten butun gun yapisik geziyoruz. Gaz problemi ayri daha say say bitmez annelee bilir. Ben zaten tek cocuk istiyordum esimde tamam demisti ama o 4 5 sene sonra ikinciyi istiyordu ben asla istemiyordum. Neyse. Korunuyorduk ama nasil oldu cidden anlayamiyorum. Ilk basta dogumdan dolayi falan sandim gecikmesi ama 3 hafta boyunca olmayinxa korktugum basima geldi test yaptim ki hamileyim. O kadar erken ki ben daha ogluma yeni alisirken nasil bir baska bebege bakabilirim. Hem ogluma yeteri kadar ilgi veremezsem bu beni mahveder ilgisizlik nedie iyi bilirim ona bunu yasatamam. Gunlerdir agliyorum kac kisi geldi teselliye bilmiyorum. Aile sevindi tabii ilk basta cok erken falan dediler ama sevindiler. Kocam olacak it zaten bir konfeti patlatmadi. O kadar sinirliyim ki ona yuzune bakmiyorum. Ne yapicam bir yol gosterin psikologa falan mi gitsem cunku elimi karnima bile goturemiyorum asla kabullenemiyorum
Bebeğim henüz 4 aylık ve tekrar hamileyim. Öğrendigimden beri ağlıyorum ne yapacağımı bilmiyorum siz ne yapardiniz?
3
15
Görüşünü yaz