19 yaşındayım ve kardeşim olacağını öğrendim çok kaygılıgım sizce abartiyor muyum?

Gizli Üye
Dün sabah annem ağrıyla uyanıp bana seslendi aslinda basta rahim kanserinden suphelendik bu yuzden hemen gitmek istedik. Doktor baktiginda 6 aylik hamile olduğunu söyledi. Yaşadığımız şoku anlatamiyorum çünkü hic belirtisi yoktu. Annem neredeyse ağlayacakti çünkü hamile olmasi imkansizdi rahatsızlığından dolayi ve Ustune ustluk surekli agir yük taşıyor cok fazla sigara iciyor ve gecen ay çamaşır suyundan zehirlenmisti. Nasil olur aklim almiyor ve olmamasi gereken zamanda oldu. Zaten 17 yasinda kardesim var ben mayista 19 olucam annem hepimizden beter halde surekli bu yasta olur mu iki tane eşek kadar çocuğum var insanlara nasil soylerim kafasinda ona cok mutlu gözüküp rahatlatmaya çalışıyorum en cok isteyen benmisim gibi davranıyorum daha 37 yasindasin diyorum anormal olan biziz dyorum cocukken beni dogurmuşsun diyorum ama hala anlamiyolar babamda 41 yasinda bu arada gercekten nasil bakicaz bilmiyorum bakilmasi gereken marketimiz var annem ve kardesim oraya bakiyordu babam baska iste ben dershaneye gidiyorum sınavıma cok az kaldi evdeki isler bende zaten normalde de cok zor hazirlaniyordum sinav kaygim bu zamanalrda daha da artmıştı zafen şiddetli derecede anksiyete bozukluğum var ayrica durumumuz pekte iyi sayilmaz hazirlik bile yok kafayi yemek üzereyim hayatim kökünden değişti gibi hissediyorum deliricem
19 yaşındayım ve kardeşim olacağını öğrendim çok kaygılıgım sizce abartiyor muyum?