Ovulasyon testi gebeliği gösterir mi? Gebelik testi negatif ovulasyon pozitif çıkıpta gebelik öğrenen var mı?

Masalrüzgar06
Hepinize öncelikle merhabalar. Eşimle regl tarihime 2 gün kala ilişkiye girdik. 2 gün sonra da regl oldum. Fakat reglim bittikten sonra normalde bende hiç sivilce çıkmaz ama yüzümde öyle bir sivilce çıktı ki şaştım kaldım nasıl canımı yakıyor. Canım sürekli tatlı çekiyor. Gördüğüm şeyi yiyesim geliyor. Rahimde ve karnımda da değişik iğne batırır gibi ağrılar giriyor anlık. Adetimin 5. Ya da 6. günüydü emin değilim gebelik testi yaptım negatif çıktı. Daha sonra ovulasyon yaptım ve pozitif çıktı. Adetim bitti ovulasyon testi yaptım tekrar pozitif. Sizce hamile olabilir miyim? Regliden iki gün önce girilen ilişkide hamile kalınır mı? Regl oldum bebek olma ihtimali var mı? Yaptığım gebelik testi bebek yeni olduğu için negatif çıkmış olabilir mi? Ovulasyon testi ile gebelik öğrenen var mı? Fotoğraftaki ovulasyon testi in görseli.
Ovulasyon testi gebeliği gösterir mi? Gebelik testi negatif ovulasyon pozitif çıkıpta gebelik öğrenen var mı?
3
4
Görüşünü yaz