Kocam bana çocuk istiyorum dedi ama hazır değilim. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
3 yıllık evliyiz bu gün komşu bana bebeğini bıraktı kocamda işten geldi çocuğu bir sevdi bir sevdi sonra bebeği bizim yatağa oturtturdum yanına da ben uzandım eşimde diğer yanına sonra bana hep böyle bir tablo hayal ediyorum çocuğumuz sen ben böyle bizden bir parça düşünsene sana koşuyor bana koşuyor sana benzer belki bana bize ait bir şey yani düşün dedi bende güzel ilerde olucak dedim. Bana ben çok baba olmak istiyorum bak 3 yıl oldu bence bir çocuğumuz olsun sana benzeyen bir kızım olsa ne isterim dedi bende hazır değilim anneliğe dedim. Siz olsanız ne yapardınız
Kocam bana çocuk istiyorum dedi ama hazır değilim. Ne yapmalıyım?