Annem kendini genç zannediyor sizce psikolojisi bozuk olabilir mi?

Gizli Üye
Bir işi bana yaptırmamak için elinden geleni yapıyor. Kötü iş yapıyorum diye olsa değil. Çünkü çok titiz olduğum için bana aşırı kızıyor. Normalde özellikle yaşlı annelerin çocuğunun iş yapmasından memnun olması gerekmez mi? Kendisi 73 yaşında. Mesela bizim gelinimizin annesi annemden 20 yaş küçük neredeyse ama gelinimizin iş yapmasını istiyor annesi ve hiç karışmıyor ne yaparsa ona razı oluyor. Temizlik yapacağım zaman annem geliyor mesela atıyorum sadece yer silmekle olmaz ki diyor daha yeni başladım zaten öteki yerleri de yapacağım. Cam siliyorum cam silmekle olmaz ki diyor. Pazartesi başlıyorum pazartesi olmaz ki diyor salı başlıyorum salı olmaz ki diyor. Bir ay önceden başlıyorum çok erken başladın diyor 1 hafta önce başlasam da yetiştiremiyorum ev 4 oda 1 salon merdivenler var çatı var. Yapılmadığı zaman da pis ev çok pis çok diyor ama yapmama izin vermiyor. Kendisi sabahtan gizlice temizlik yapıp baaaaaak buraları ben yaptım diyor. Bu ne anlama geliyor? Nasıl davranmalıyım sizce?
Annem kendini genç zannediyor sizce psikolojisi bozuk olabilir mi?
1
6
Görüşünü yaz