En i̇yi marka bebek şampuanı hangisi, hangi bebek şampuanı daha i̇yi?

Gizli Üye
Herkese merhabalar :)

Kimyasal madde olmayan bir bebek şampuanı almak istiyorum, en iyi bebek şampuanı hangisi?

Bebek şampuanları hayatımızın her alanında yer alan ürünler, en iyi bebek şampuanı yorumlarına bakarken aklım karıştı en iyisi KScanlara sorayım dedim, Bebek şampuanı önerisi verir misiniz, hangi bebek şampuanı daha iyi?

Çocukken onlarla yıkanıyorduk, şimdilerde çocuklarımız, yeğenlerimiz için kullanıyoruz. Hatta makyaj temizleme, yüz vücut temizleme, kepek için kullanım alanları bile mevcut. Çünkü onların içeriğinin daha az zararlı olduğuna inanıyoruz.

Bebekler için en iyi şampuan size göre hangisi? Sizin bebek şampuanı tavsiye ve tercihiniz nedir ve ne için bu tercihi yapıyorsunuz?

Organik bebek şampuanı baktım, bebek şampuanı fiyatları uçmuş gitmiş! Bebek şampuanı asit mi baz mı olmalı? Benim de aklımı karıştıran şeyler var içerik, marka vs. Bu yüzden deneyimlerinize ihtiyacım var. Başlangıç olarak da en iyi şampuan ve diğer bebek bakım ürünlerini öğrenmek benim için iyi olacak, şimdiden teşekkürler...

Peki en güvendiğiniz bebek şampuanı markası ne, bebek şampuanı ne kullanmalı, en iyi bebek şampuanı markası hangisi?
En iyi bebek şampuanı
En iyi bebek şampuanı
Lütfen bulabileceğim şampuanı söyleyin eczane veya markette olanlardan bebek şampuanı hangisi iyi? :) Yorum atanlara şimdiden teşekkür ederim :))
Güncellemeler:
+1 yıl
Dalin artık tarihte kaldı diye düşünüyorum Johnsons kullanan var mı? Bana göre dalinden daha iyi gibi görünüyor
En i̇yi marka bebek şampuanı hangisi, hangi bebek şampuanı daha i̇yi?
176
145
Görüşünü yaz