Bebegimi istemiyorum neden?

Sebebi var mı bilmiyorum ama 24 haftaligim ve sol kapakciginin olmadigini ogrendik babasiyla ve gercekten o gunden beri gercekten herseyim alt ust oldu bende insanim ve babasiyla da sorunlarimiz var uzatilacak degilde bir tane bile birsey almis degiliz insan gibi konusamiyoruz da ve ben istemiyorum bir turlu isinamadim bir turlu sevmeedim diger insanlar anneler gibi cocuklari anlamiyorum ne yapacagimida bilmiyorum gercekten hem cok bunaldim hem de cok skldim ve yoruldum cozumu olan

0|0
84

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

84
  • Aman doğur gitsin ben de bebeyime bir çok şey alamadım ana allah bir nasip açtı eşimin işi yoktu oldu bebeyimin bessigı yok tu dayım verdi karyolasi ni da akrabamiz hediye etti giysileri de yakın larimiz dan geldi bide çocuk görme hediyeleri de geldi da ha ne tek alacağın şey çocuk bez parası öyle hazır mamada alma kendin emzir zorla yani demek istediğim her rizik nasipı ile gelir

0|0
    0|0
    • 3gün

Bende hep oyle buyumusum icime ukte oldu onun seyinle bunun seyinle ben oyle buyutmek isteniyorum babamda hc ilgilenmenis bzmlr hp halam alms bakms bze benim zoruma bu gidiyo ama uc ay var daha diyo belkide ben cok buyutuyorum bilmiyorum ama artik ailelerimizden destek olmasi cok zoruma gidiyo kardes anlican

• Anne olmayı çok istememe ragmen hamilelikte bende böyle bir dönem geçirdim. Ama inan geçici hele kucağına aldığında kendinden utanıcaksın. Maddiyat önemseme Rabbim yağdırıyor o çocuk eve girdiği anda. Bence aldırmamalısın. Eşinle olan sorunlarında göz ardı et. O çocuk sana ilaç olucak.

0|0
    0|0
    • 3gün

Bende anne olmayi cok istyrm hmde cok onun tekmeleri onun kipirdamalri bana sebeb oluyo ki ben kiyanam zaten

• 3gün

O doğduğunda o kadar güçlü bir kadın olucaksın ki kendine hayret ediceksin bu benmiyim diye. Yaşadığımız her şey bir imtihan. Allah sabredenlerle beraberdir..

• Canım hamilelikte böyle duygular normal ama kucağına alınca emin ol her şey değişecek 😄

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun yazmak istersen dertleşmek istersen buradayım kardeşin olarak gör beni 🙏🏼 iyi bir anne olmaya hazırla kendini

1|0
    0|0
  • çok tatlı emın ol elıne geçdiginde çok sevıneceksın birisinin hayatı senin yonetebılecegın şekıl olması çok guzel bı hıs

0|0
    0|0
  • Hamilelikte bu tür duygulara kapilman normal doğunca onu kucagina aldiginda hersey cok daha guzel olacak.. o sana iyi gelecek kendini bırakma.

0|0
    0|0
    • 3gün

Ama cok yoruldum gercekten cok ne zaman gecer

• 3gün

Kesemem ki allahtan baska beni anlayan yoktur

• 3gün

Hepimiz derdi sıkıntısi var
      Kimse cok mutlu değil
      Herkes hayatta biseylerin bedelini ödüyor
      Hamileliğini icine zehir etme
      Mutlu olmya calis

• 10 haftayı geçmişsin... yasal kürtaj sınırını yani. Bu saatten sonra engelli olma durumu varsa bebeğin belki kurul kararı ile alınır.

0|0
    0|0
  • 😔😔

0|0
    0|0
  • Tek gözle doğan bebek vardı ölmüş

0|0
    0|0
  • Kesinlikle böyle düşünme rabbimin neler yaşayacağı belli olmaz tıp ta örnekleri çok doğmaz denilen çocukların doğduğu engeli var denilen çocukların sapasağlam doğduğu

0|0
    0|0
    • 3gün

Benim tek dusuncem herseyin biraz daha iyi olmasini istiyorum kaderim bu benim eminim her seferinde beni dusunmeyen maraton bir insan maraton bir hayat

• 3gün

Kimileri kocasından şanssız senin gibi kimileri hanımın dan benim gibi sen sadece çocuğu düşün Rabbimin bir mükafatı o sana baba olsa da olmasa da sen onu büyüt yaşat bence yaşat ki sevmediğin hayatına umut ışığı olsun hemde öbür tarafta rabbimin şefaati ne eriş.

• aslında siz sadece toplum baskısı yüzünden seviyorsunuz bebeklerinizi hormaonlarınız toplum baskısına göre salgılanıyor yoksa siz kendi çocuğunuza bile acımazsınız

0|0
    0|0
  • Aldırma ihtimalin var mı?

0|0
    0|0
    • 3gün

Aldirmak istemiyorum sorunda orada istiyorum ama cok zoruma gidiyo birsey alamamak maddi imkamiz varken esimin bir tin popona borc acmasi cok zoruma gidiyo anlatmaktan da cok yoruldum

Benzer Benceler

Yükleniyor...