Eylül Öztürk hayal mi, gerçek mi?

Maşallah 40ı çıkmadan insta fenomeni yaptı bebeği 😂 Lohusalık denen şey kadında hiç yok, sütüm yetmedi bebeğe bakamıyorum gibi kaygıları da yok.
Dünya güzelim ❤️ #çute #cutebabıes #florida #babyboy #bebekA post shared by Eylül Öztürk Özkan (@eylülonline) on
Aslında kendinden çok emin. Bizce böyle bir şey mümkün mü? Onun geçirdiği hamilelik ve lohusalık dönemini bizim de geçirmemiz mümkün mü? 😂
Hamile kalmak istiyorum bu arada, hamile kalmak için önerdiğiniz macun ya da daha hızlı kalmak için başka yöntemleriniz var mı bildiğiniz?

1|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Ahah çünkü aile veya akrabaları baskı yapmıyor. Yabancı bir ülkede sadece çekirdek ailesi ile oturuyor, karışan fitnesi fesadı yok, çok akıllıca bir karar ya👏👏👍

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile kalmak için macun mu? Okunmuş iç çamaşırı deseydin daha komik olabilirdi...

0|0
    1|0
    • Aktardan cesitli bitkiler karistirilip bal ile bir araya geldiginde adi macun oluyor. Çok faydali olacak ki deneyenler hamile kaliyor.

• Güzel geri vites. Tebrik edilesi.

• Issizmisin oglum sen bos yapma haydiii uzaa

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • Tanımıyorum/ son sorumda fikir paylaşırsanız sevinirim

0|0
    0|0
  • Nazar değicek

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Normali bu aslında.

1|0
    0|0
  • Videosunu izlemiştim sanki içine cin kaçmış bebişin yerim onu 😬 😌❤️❤️

0|0
    0|0
  • Bebeginin fotografini her yerde paylasması dogru dehil nazar diyr bir sey var

1|0
    0|0
  • Kim bu kadin

0|0
    0|0
  • Çok şey yazar çizerimde gerek yok bunun gibiler için birşeyler yazmaya ülkemizde böylelerine prim verilmesi yanlış

1|0
    1|0
  • Ben nazara inanıyorum doğru bulmuyorum bunu

0|0
    1|0
  • Bebeğe bak MAŞALLAH

1|0
    0|0
  • Bu çocuğun 15 günlük olması imkansz

1|0
    0|0
Yükleniyor...