Eylül Öztürk hayal mi, gerçek mi?

Gizli Üye
Maşallah 40ı çıkmadan insta fenomeni yaptı bebeği 😂 Lohusalık denen şey kadında hiç yok, sütüm yetmedi bebeğe bakamıyorum gibi kaygıları da yok.
Dünya güzelim ❤️ #çute #cutebabıes #florida #babyboy #bebekA post shared by Eylül Öztürk Özkan (@eylülonline) on
Aslında kendinden çok emin. Bizce böyle bir şey mümkün mü? Onun geçirdiği hamilelik ve lohusalık dönemini bizim de geçirmemiz mümkün mü? 😂
Hamile kalmak istiyorum bu arada, hamile kalmak için önerdiğiniz macun ya da daha hızlı kalmak için başka yöntemleriniz var mı bildiğiniz?
Eylül Öztürk hayal mi, gerçek mi?