Erkek çocuğunun sünnet korkusu nasıl yenilir?

Sünnet konusunda çocuğun sakin kalmasının ve ailenin tutumu çok önemlidir.
Erkek çocuğunun sünnet korkusu nasıl yenilir?

0|0
917

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• Küçük yaşlarda sünnet yapılması daha mantıklı

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

715
  • Oldu da bitti muaşallaah

0|1
    0|0
  • Bana kalirsa bebekken yapilmali

0|1
    0|0
  • teknoloji gelişti artık uyurken bile yapılır

0|1
    0|0
  • Korkuyorsa korkusunu yaşamalı bence

0|1
    0|0
  • Küçükken halledilsin işte da

0|1
    0|0
  • Belirli yaşlarda cocugun cinsel gelisimi gelistigi için ya ilk dogdugu zaman sunnet ettirmelisiniz ya da 6 yaşına kadar beklemelisiniz o 6 yıl onlar icin önemli travma bile geçirebilir. 6 yaşından sonra uygun

0|1
    0|0
  • Bebekken yaptırıyorlar

0|2
    0|0
  • Korksa ne olur korkmasa ne olur.. seve seve olacak o sunneti.. nadil canimizdan can cektilerse bizi sunnet ederlerken , beyfendiler de pasalar gibi olacak o sunneti.. kacis yok :) vereceksin gazi.. gaz yemezse de odunu :)))

0|1
    0|0
  • Küçük yaşlarda yapılmalı ya da iciricen şarabı kafası güzel olacak o zaman

0|0
    0|0
  • Çaktırmayacaksın. Kestirivereceksin ki korkmaması gerektiğini kesildikten sonra öğrenir.

0|1
    0|0
  • Artık o sıkıntı yok ki ameliyat ile halloluuor hissetmiyor bile çocuk eskidenmiş o yumurtanın yarısı 😁

0|1
    0|0
  • sünet olmadın mı la sen? D:

0|1
    0|0
    • Kendim için sormuyorum

• bak yorumlara kardeşim ameliyatla oldu biraz agrı cekti ama akşama hastaneden gelince benle boguşuyordu o kadar.

• Ne korkusu mk. Aci benim zamanımda vardi. Geçen sene yegenim sünnet oldu acisiz agrisiz. Ne çektiysem ben cektim. Seyime yapisan gazlı bez, günlerce ciş yapamama. Üstünde cikolata kutusunda gunlerce saga sola dönemeden yattim. Allah kimseye öyle aci vermesin

0|1
    0|0
  • hiç bir şekilde yenilmez hacı :D

0|1
    0|0
  • Sünnet erkekler için zaten zararlı bir işlem , ayrıca insan haklarına da aykırı. Bence tamamen kaldırılmalı.

0|1
    0|1
  • Düğünle 😀

0|1
    0|0
  • Ben korkmuyordum tam tersine olmak istiyordum 7 8 yasinda olmustum galiba ama simdi olsa olmam galiba

0|1
    0|0
  • Sünnet bir Arap-Yahudi geleneğidir. Islamda ve Turklukte yeri yoktur.

0|2
    0|0
  • Sunnet, islamin sartlarindan degildir.
    Sunnet olmayana musluman degilmis veya musluman olmak icin sunnet olunmasi gerekiyormus gibi dusuncelerin olmasi, bu milletin din konusundaki cahilligini gosterir...

0|2
    0|0
  • Sünnetin ne kadar zararlı bir şey olduğunu da tartışmak gerek.

0|1
    0|0
  • Neden din ve vicdan ozgurlugu elinde olmayan birisine kendi inancin dogrultusunda dogmatik olarak sunnet ettiyorsun? Musluman olmak icin sunnet olmaya gerek yok. Cok merak ediyorum neden sunnet etrirmek istiyorsunuz? Kesilen deri parcasinda cok fazla. sinir bulunmakta. Cinsel hazzi azalttigna dair supheler bulunmakta. Ayrica penisi islak tutuyor o deri. ( Saglikli falan gibi sacma sapan bir cevap vermeyin son yillarda yapilan arastirmlara gore saglikli hicbir yani yok. Sacma sapan aptla bir arap gelenegi )

0|3
    0|0
  • Kalması imkansız eninde sonunda görücek 👍

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...