Kendi çocuklarını dudaktan öpen anne babalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Emenediyıl
Kendi çocuklarını dudaktan öpen anne babalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genelde yabancı insanlar yapıyor bunu Türkler de pek sık görmedim pek siz öper misiniz çocuğunuzun dudağını yanlış anlaşılmasın kötü mana da öpmüyor zaten sizin düşünceniz nedir bu konu hakkında?
Güncellemeler
+1 yıl
Güncel
Kendi çocuklarını dudaktan öpen anne babalar hakkında ne düşünüyorsunuz?