Sütümü nasıl çoğaltabilirim?

44 günlük kızım var ve doyup doğmadığını anlamıyorum emiyor emerken bazen uyuyor bazen bırakıyor ağlıyor eşim ve ailesi yüzünden sütüm kesilir diye korkuyorum ne yapabilirm sizce
Güncellemeler:
Elimle sıkıyorum akıyor süt bu aralar sıkıntılarımız var biraz o yuzden azaldı sıkıntıdan stresten uzak duramıyorum malesef elimde değil ☹☹☹
İnsanın ayı gibi bir kocası olunca ha deyince sağlık ocağına hastaneye gidilmiyor kimseye yalan borcum yok benim bu saatte bebeğim uyumadigi için yazabiliyorum

0|3
2226

En İyi Kız Görüşleri

• Gereksiz süt baskıları..
    İnsanlıktan nasibini almamış , tabanca gibi dolup dolup insanın üzerine gelen kocadan bende de var maalesef. Bazen al Kendir emzir diye kucağına Veresim geliyor
    hayvan yavrusu

0|0
    0|0
    • Ben diyorum çok biliyorsan al kendin bak al kendin emzir diyorum

• Bol sıvı ve yeşillik tüket. Bulgur, mercimek gibi bakliyat gibi ürünleri özellikle ihmal etme. Halk aeasında tatlı ye falan deniliyor ya tatlı aslında süt yapmaz. Susattığı ve su içildiği için süt yapılıyor zannedilir. İnekleri örnek vereyim :) tek ywdikleri ot ve su nasıl süt yapıyor :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Eşin ve ailesinin senin üzerinde oluşturduğu baskıları bilinçaltı terapisiyle kaldırmanız gerekebilir. Bu süreçte stresle baş etmeyi öğrenmeniz lazım bebeğinizin selameti için

0|0
    0|0
    • Stresle baş edemiyorum işte

• Özelden yaziyorum

• Abla yavrunu Allah bağışlasın acılarını göstermesin. İstersen bana yaz detaylı şeyler anlatayım bizde aynı problemi yaşadık çok şükür atlattık istersen yardımcı olabilirm

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Bak tatlım bebeğin baya büyümüş zaten bu zamana kadar doymuşsa bundan sonrada doyar inşallah... doymazsa idrarında turunculuk olur zaten... onun dışında bol havuç ye (süt kanallarını açar) , duttan hoşaf yap iç devamlı, bol protein ve en önemlisi su iç devamlı...

1|0
    0|0
  • Sanırım internette aradığın bilgiye nasıl ulaşabileceğin hakkında bir fikrin yok.
    Buyurunuz;

https:// yemek. com/anne-sutunu-artiran-yiyecekler/#gref

1|0
    0|0
  • Ay kıyamam, amcamın eşine bulgur ve dereotu önermislerdi, faydasını gördüm demişti

0|0
    0|0
  • Sekerli şeyler ye bol bol mesela hosaf çok iyi ha bir de o kocanın Allah belasını versin o sabi için dayan

0|0
    0|0
  • Tatlı şeyler te.
    Rabbim hayırlı evlat nasip etsin

0|2
    0|0
  • Bir komşum sütü artması için malt içeceği içerdi belki faydası olabilir.

0|0
    0|0
  • Emmeye devam ettiği müddetçe süt kesilmez. Bol su süt arttırımına yardımcı olucaktır.

0|0
    0|0
  • Bulgur ye

0|0
    0|0
  • Marul çok işe yarıyormuş

0|1
    0|0
  • Dengeli beslen

0|0
    0|0
  • Doktora danışin bence..

0|1
    0|0
  • buğdayı kaynatıp suyunu içeceksin cok iyi gelir..

0|0
    0|0
  • rezene çayı

0|0
    0|0
  • Bol bol ot yeeeeee😂😂

0|0
    0|0
  • Süt iç.

0|0
    0|0
  • Rezene çayı iç

0|1
    0|0
  • Yorumlara baktım da böyle soruda erkeklerin sapıkça yazacağını düşündüm ama yanıldım bilakis hepsi bir öneride bulunmuş allah razı olsun. Bol bol sıvı al bide süt sağma makinesi alın işe yarıyor

1|0
    0|0
  • Dereotu ve rezene cayi tuket bol bol

0|1
    0|0
  • Bol su iç suyun etkisi büyük

0|0
    0|0
  • rezene cayi, kuru meyve ve badem
    bire bir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu saat olmuş meme sorusu hiç inandırıcı gelmedi bana artık normal gelmiyo bana bu tip sorular madem sorunun var burası sağlık ocağına benziyomu?

0|0
    1|0
    • Arkadaşım ha deyince sağlık ocağına gidilmiyor ayı bir kocan olunca

• Kimseye yalan borcum yok ister inanın ister inanmayin

• Hiç bir şeyi sorun etme stres yapma yediklerine dikkat et bebek bu ağlar uyur annenden yardım al

0|0
    0|0
  • 100 ml süt anca içiyor yeni doğan bebek onun midesi ne kadar ki yani. Doyuyordur ya.

0|0
    0|0
  • doymasa bebek ağlar. aç kalırsa sarılık olur sizde süt yapan yıyecekler yıyın
    pekmez tavsiye ederim orjınal olsun

0|0
    0|0
  • Bulabilirsen kavun al ye sütü artırır eşim 2 doğum yaptı ikisindede kavunu karpuzu çok yedi sütü boldu

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıkli beslen yanliz gaz yapmayacak şeyler tüket

0|0
    0|0
  • bıskuvı artırır derler.. sınırden stresden uzak durun..

0|0
    0|0
  • Piyasa da bitki çayları var birde nöbet şekeri fayda sağlar. Ayrıca sende sıvı dengeni korumalısın.

0|0
    0|0
  • anlaman zor emdiğini bilemez hani süt sağmayı ve vermeyi dene süt arttırıcı bitkisel çaylar alabilir

0|0
    0|0
  • Süt sapma için aletler var kesilmesin diye ara ara yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Sen emzirmeye devam et süt üretir bedenin bir de şekerli şeylere yönel sütü artırır

0|0
    0|0
  • ALLAH analı babalı büyütsün.

0|0
    0|0
  • Kayısı hoşafı iç

1|0
    0|0
  • stresten uzak dur bol bol süt yapıcı gıda tüket

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • Dere otu ve bol su

0|0
    0|0
  • Eşinin ailesi ne alaka ve iyi beslen çoğalsın

0|0
    0|0
    • Sürekli kavga huzursuzluk olursa bir evde kadına şiddet olursa süt mü olur bu alaka işte

• Amaannn

• Erkekler daha iyi biliyor 😂

0|0
    0|0
  • Memenin ucu tikanmis olabilir kocana birak az da o açar koparmasin soyle ama yavas emcuklesin

0|0
    1|1
  • Maltana iç özül malt olduğu için çok süt yapıyor
    Pekmez tereyağlı olacak ağır bişi ama çok işe yarıyor
    Çok su iç
    Balık ye
    Vb. şeyler eşim yapardı

2|0
    0|0
  • eşin ve ailesi yüzünden nasıl sütün kesilecekki

0|0
    0|0