Sütümü nasıl çoğaltabilirim?

Gizli Üye
44 günlük kızım var ve doyup doğmadığını anlamıyorum emiyor emerken bazen uyuyor bazen bırakıyor ağlıyor eşim ve ailesi yüzünden sütüm kesilir diye korkuyorum ne yapabilirm sizce
Güncellemeler
+1 yıl
Elimle sıkıyorum akıyor süt bu aralar sıkıntılarımız var biraz o yuzden azaldı sıkıntıdan stresten uzak duramıyorum malesef elimde değil ☹☹☹
Güncellemeler
+1 yıl
İnsanın ayı gibi bir kocası olunca ha deyince sağlık ocağına hastaneye gidilmiyor kimseye yalan borcum yok benim bu saatte bebeğim uyumadigi için yazabiliyorum
Sütümü nasıl çoğaltabilirim?