Sütümü nasıl çoğaltabilirim?

44 günlük kızım var ve doyup doğmadığını anlamıyorum emiyor emerken bazen uyuyor bazen bırakıyor ağlıyor eşim ve ailesi yüzünden sütüm kesilir diye korkuyorum ne yapabilirm sizce
Güncellemeler:
6gün
Elimle sıkıyorum akıyor süt bu aralar sıkıntılarımız var biraz o yuzden azaldı sıkıntıdan stresten uzak duramıyorum malesef elimde değil ☹☹☹
6gün
İnsanın ayı gibi bir kocası olunca ha deyince sağlık ocağına hastaneye gidilmiyor kimseye yalan borcum yok benim bu saatte bebeğim uyumadigi için yazabiliyorum

0|3
2226

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• Bu saat olmuş meme sorusu hiç inandırıcı gelmedi bana artık normal gelmiyo bana bu tip sorular madem sorunun var burası sağlık ocağına benziyomu?

0|0
    1|0
    • 6gün

Arkadaşım ha deyince sağlık ocağına gidilmiyor ayı bir kocan olunca

• 6gün

Kimseye yalan borcum yok ister inanın ister inanmayin

• Eşin ve ailesinin senin üzerinde oluşturduğu baskıları bilinçaltı terapisiyle kaldırmanız gerekebilir. Bu süreçte stresle baş etmeyi öğrenmeniz lazım bebeğinizin selameti için

0|0
    0|0
    • 5gün

Stresle baş edemiyorum işte

• 5gün

Özelden yaziyorum

• 4gün

Tamam

• Abla yavrunu Allah bağışlasın acılarını göstermesin. İstersen bana yaz detaylı şeyler anlatayım bizde aynı problemi yaşadık çok şükür atlattık istersen yardımcı olabilirm

0|0
    0|0
  • Hiç bir şeyi sorun etme stres yapma yediklerine dikkat et bebek bu ağlar uyur annenden yardım al

0|0
    0|0
  • 100 ml süt anca içiyor yeni doğan bebek onun midesi ne kadar ki yani. Doyuyordur ya.

0|0
    0|0
  • doymasa bebek ağlar. aç kalırsa sarılık olur sizde süt yapan yıyecekler yıyın
    pekmez tavsiye ederim orjınal olsun

0|0
    0|0
  • Bulabilirsen kavun al ye sütü artırır eşim 2 doğum yaptı ikisindede kavunu karpuzu çok yedi sütü boldu

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıkli beslen yanliz gaz yapmayacak şeyler tüket

0|0
    0|0
  • bıskuvı artırır derler.. sınırden stresden uzak durun..

0|0
    0|0
  • Piyasa da bitki çayları var birde nöbet şekeri fayda sağlar. Ayrıca sende sıvı dengeni korumalısın.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    16

Kızlar Ne Diyor 22

• Bak tatlım bebeğin baya büyümüş zaten bu zamana kadar doymuşsa bundan sonrada doyar inşallah... doymazsa idrarında turunculuk olur zaten... onun dışında bol havuç ye (süt kanallarını açar) , duttan hoşaf yap iç devamlı, bol protein ve en önemlisi su iç devamlı...

1|0
    0|0
  • Sanırım internette aradığın bilgiye nasıl ulaşabileceğin hakkında bir fikrin yok.
    Buyurunuz;

https:// yemek. com/anne-sutunu-artiran-yiyecekler/#gref

1|0
    0|0
  • Gereksiz süt baskıları..
    İnsanlıktan nasibini almamış , tabanca gibi dolup dolup insanın üzerine gelen kocadan bende de var maalesef. Bazen al Kendir emzir diye kucağına Veresim geliyor
    hayvan yavrusu

0|0
    0|0
    • 5gün

Ben diyorum çok biliyorsan al kendin bak al kendin emzir diyorum

• Ay kıyamam, amcamın eşine bulgur ve dereotu önermislerdi, faydasını gördüm demişti

0|0
    0|0
  • Sekerli şeyler ye bol bol mesela hosaf çok iyi ha bir de o kocanın Allah belasını versin o sabi için dayan

0|0
    0|0
  • Tatlı şeyler te.
    Rabbim hayırlı evlat nasip etsin

0|2
    0|0
  • Bir komşum sütü artması için malt içeceği içerdi belki faydası olabilir.

0|0
    0|0
  • Emmeye devam ettiği müddetçe süt kesilmez. Bol su süt arttırımına yardımcı olucaktır.

0|0
    0|0
  • Bulgur ye

0|0
    0|0
  • Marul çok işe yarıyormuş

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    12
Yükleniyor...