Kızıma Tuvalet Alışkanlığı Kazandırmak İçin Aldığım Babycim Sesli Lazımlığı İnceliyorum

canselcanım
- Babycim Sesli Lazımlık -
- Babycim Sesli Lazımlık -

Selam canlar :)

Yakın zamanda kızıma tuvalet alışkanlığını kazandırmak konusunda yoğun araştırmalar yaptım ve en nihayetinde lazımlık almaya karar verdim. Dilerseniz sizler ile lazımlık tecrübelerimizi paylaşmak istiyorum. Hadi başlayalım :)

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Babycim Sesli Lazımlık, çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmak amacıyla üretilmiş sensörlü bir lazımlıktır.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Kızımın 3 yaşına girmesiyle beraber artık bezi bırakması ve biz yetişkinler gibi tuvalet alışkanlığı kazanması amacıyla aldığım bu lazımlık, tuvaleti yaptıkça çeşitli ve sevimli sesler çıkararak yarattığı ödül algısıyla kızıma rahatça tuvalet alışkanlığı kazandıracağım.

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Diğer benzer lazımlıklara nazaran bu markayı tercih etme sebebim; hem fiyatının uygun olması hem de oldukça sade bir tasarımının olmasıdır. Çünkü kızımın sadece tuvalete odaklanması gerektiğini düşündüğüm için sade bir lazımlık almak istedim.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Fiyatına göre oldukça kullanışlı bir lazımlık olduğunu deneyimledim. Çünkü yapısı gayet sağlam ve her ortamda bulunabilme imkanı sağlıyor. Aynı zamanda temizliği de bir o kadar kolay. Kutusundan çıkan fırçası sayesinde lazımlığı kolayca temizleyebiliyorum. Bu kadar rahat bir süreç geçireceğimizi hayal bile edemiyorduk.

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Eğer çocuğunuzun bezi bırakması gerektiğini düşündüğünüz bir evrede iseniz o zaman ilk tercihinizi lazımlıktan yana kullanın. Ben ilk etapta normal klozet aparatı almıştım ve beklediğim tuvalet alışkanlığını kızıma sağlayamamıştım. Ama bu lazımlık sayesinde bir hafta bile sürmeden tuvalet alışkanlığı hatta tümden temizlik alışkanlığı kazandırabildim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Babycim Sesli Lazımlık

Kızıma Tuvalet Alışkanlığı Kazandırmak İçin Aldığım Babycim Sesli Lazımlığı İnceliyorum
11 Cevap