Hiç para ödemeden, hemen şimdi ev sahibi olabileceğini söylesek ne yaparsın?

Ev sahibi olmak hepimizin hayali! Çalışıyor, çabalıyor, para biriktiriyor, yıllarımızı bunun için harcıyoruz. Peki, hemen şimdi hiç para ödemeden ev sahibi olma şansın olduğunu bilsen... Vakit kaybetmeden anketi cevapla; sürprizimizi yakala!
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|4
276

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 126

• “Bilmediğim akrabalarımdan miras mı kaldı?” diye düşünmeye başlarım.

0|0
    0|0
  • İhtiyacı olan insanların kazanmasından yanayım ben. Bu tür çekilişlerde; açgözlü, doyumsuz olan insanlara çıkması da ayrı bir ironi tabii.
    Ben gibi zor durumda olanlar kazanmalı ki ülke refaha ersin.
    Daha iyi şartlarda yaşamamız adına...

1|0
    1|0
  • Mesele bu 60 yıllık sonlu bir dünyada ev almak degil, Sonsuz hayatı kazanabilmek. Allahın rızasını kazanabilmek

0|1
    0|0
  • Ben "başka dolandırıcılara bakayım" derdim veya "yeni dolandırıcılık yöntemi mi bu"derdim

3|0
    0|0
  • Mısır'daki dedemizden miras mı kaldı? Eski kuponlarımız mı tuttu?
    Bu devirde para ödemeden tuvalete bile giremiyor insan.

1|0
    0|0
  • Türk insanı böyledir, gençliğini ev sahibi olmaya harcar, yaşlanıp ev alınca da 'Napsam acaba' diye düşünür evin içinde.

0|0
    0|0
  • İsterim derim. Eee anahtarları kimden teslim alıyorum?

0|0
    0|0
  • Uop bir dakka, para ödemeyeceksek ne ödeyeceğiz derdim... Hayatta kimse kimseye bedava bir şey vermez. Bedeli ne olacak?

0|0
    0|0
  • Evim var şükür , evden daha değerli yerlerim de var , bu devir de zehir bile parayla ev bedava olur mu?

2|0
    0|0
  • Bu devir de millet birbirine selam vermeye aciz , ev mi vericek?
    İnsanın canını verir malını vermez

1|1
    0|0
  • Dayarım döşerim güzel bir Şekilde dekorasyon ondan sonra Çayı demleyip TV'yi açıp Çay içerim evim var zaten bedava olursa piyango olur sevinirdim 😎

0|0
    0|0
  • Bende çölde kutup ayısı şansı varken bu teklif hayalden öteye geçmez :)

1|0
    0|0
  • 3+1 kombili mi nasıl bir evmiş bu? Mortgage mı giriyoruz nedir yani olay?

0|0
    0|0
  • Bu devirde kimse kimseye günahını vermezken biri çıkıp neden bize hayrına ev versinki

2|0
    0|0
  • Pek mümkün değil o durum aldığımız gibi hapise girersek şaşmam...

0|0
    0|0
  • Ev kirası büyük dert. Dilerim herkes kendi evine sahip olur. :):

1|0
    0|0
  • Sırf lana del rey için oy verdim. Mimikleri mükemmel bir kadın.

1|0
    0|0
  • Bu zamanda insanın anası babasına bedavaya vermiyor ki elin adamı ev versin.

1|0
    0|0
  • Sevinirdim. Sevinirdim ama karşılıksız aldığım o evi gerçek bir ihtiyaç sahibine vereceğim için.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    106

Kızlar Ne Diyor 276

• Kimsiiiin seeeeen deyip elini öperdim, Bu devirde kim veriyor ev sonuçta :/ Hemen üye oluyorum, hadi hayırlısı

0|3
    1|1
  • Ay hemen üye oldum. Bu devirde böyle şeyleri asla kaçırmam, şansım da boldur. Hadi bakalım 😄 🏡

1|2
    1|2
  • Bizim evde 3 kız var, 3’ümüz de kaydolduk hemen. Çıkar çıkar, belli mi olur şansımızı arttıralım :)

1|0
    1|0
  • Kim kime ev veriyor bedavaya

0|0
    0|0
  • Bırak evi, dışarıda birinden 5 lira iste bi' bakalım. Sana diyecekleri tek şey ' elin ayağın tutuyor, git çalış. Utanmıyor musun dilenmeye! '

7|7
    2|1
    • Tabikide isteyemezsin ayip gitsinler calissinlar biz kolaymi buluyoruz bu parayi 1 lirayi bulamadigimiz günler oldu ozaman kimse banada 5lira cikarmadi istemedim cnki ayaklarimin üzerinde durdum onlarinda hayata kalmasi lazim

• Banka bile haciz koyarken ya anandan ya babandan biseyler kalackki yoksa aldigimiz maaslarla biraz zor ev almak heleki borca girip ev almak mantiksiz benim icin toplu para olacak o zaman be aldigim maasi cocugumun gelecegine yatiririm borc ode ode nereye kadar cocugumun ingilizce egitimine aktivitelerine yatiririm daha iyi para pek muhim degil miras olarak egitim birakiyoruz iste evlatlara🤗🤗

0|0
    0|0
  • Bir şeyler için heyecanlandığım, umutlandığım ve daha sonra gerçekleşmediği bir sürü olay oldu. Sonu hep üzüntüydü. Bunlardan biri mi o da acaba?

0|0
    0|0
  • Kac tane cekilise katildim kac kere milli piyango aldim degil ödül amorti bile cikmadi cikmazda o yuzden alnimin teriyle kazandigim para daha degerli bosa hayal kurmuyorum artik

0|0
    0|0
  • Bu devirde bedava sakız bile vermiyolar kaldı ki ev 😁

0|1
    0|0
  • AA süpermiş, şansım pek yoktur ama denemekten zarar çıkmaz :)

0|0
    0|0
  • Bana böyle bir iyilik yapacak bir zengin keske olsa 1+0 da olurrr 😂

0|0
    0|0
  • Alın teri dökülmeden sahip olunan şeyden hayr gelmez (miras da alın teri ile dökülüp kazanılmadı ise)

0|0
    1|0
  • insan hayatı bile ucuzken evi kim kime verir ev insandan daha pahalı

0|1
    0|0
  • Hiç para ödemeden ev sahibi olunmaz. Emek olmadan yemek olmaz..

1|1
    0|1
  • Bunun için yıllar boyunca bu amaç için iyi yerlere gelmeye hatta şehir değiştirip hayatta kalmaya çalışıyoruz. Kim, neden verir ki karşılıksız evi?

1|0
    0|0
  • Hemen elde ettiğin bir şeyin gözünde değeri olmaz. değerini bilmek için emek vermek gerekir. Emeksiz kazanılan herşeye karşıyım.

Böyle bir ev verseler herhalde en çok istediğim şeyi yapmak isterdim. Yaşlılar yurduna gidip onları sevindirmek ya da lösemili çocuklara hediyeler almak.

Bazen öyle bir tebessüm alırsınız ki ev araba yanında değersiz kalır..
    Sadece maddiyata dayalı , bencilce devam ettirilen hayatlar ruhsuz insanlara özgüdür.. Kalbin var ama yaşamıyorsun mesela... :)

Saygılar.

0|1
    0|0
  • Hiç para ödemeden derken peşinatsız borç sahibi olunur..

0|1
    0|0
  • yaşadığım şehirde ev fiyatlarını düşündüğüm zaman çok iyi gelecek bir tekliftir.

0|0
    0|0
  • Bu devirde ev değil bir sakız bile denk gelirse sana bil ki orda menfaati ve çıkarları icin uğraşan biirleri var eskidendi miras kalıyordu şimdi artık aileden birine de miras kalmıyor

0|0
    0|0
  • Yolda gördüğümüz veya aynı apartmanda kaldığımız komşularımızla bile karşılaştığımızda selam vermiyorlarken ev mi verecekler! Derim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    256
Yükleniyor...