Şiirlerle yaşayan birine ne hediye alırdınız?

İnsanlar yazı icat edildikten sonra yazmaya başladılar. Bunun arkasında kafiyeler çıktı ve ilk şiir oluştu. Sonra edebiyat gelişti bunu zaten hepimiz biliyoruz. Ancak bu şiirler kimi insanlar için normal yazılar olarak kalırken kimileri için ise oksijen misali hayatı devam ettirmek için gerekli oldu.Şiirlerle Yaşayan Birine Ne Hediye Alırdınız ?-Peki şiirlere çok düşkün birisine ne hediye alırdınız?
#Şiir #Şair #Bıyıklı

1|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel defterler var, değişik, siyah beyaz alıntıların olduğu defterler.. Onlardan alabilirim veya güzel şiir kitapları içeren bir seri. Karşımdaki kişiye bağlı.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 11

• senbi aypet hediye et çokmutlu olur hem yazar hemde şekli olur
    Maddiyat artık her yerde kendine yer buluyor zenginsen alderim

0|0
    0|0
  • Kendime şiir kitapları alıyorum devamlı, kitaplığımın büyük kısmı şiir kitaplarından oluşuyor.

0|0
    0|0
  • Eah, evet yani ben

Kızlar, sizden güzel bir divit takımı beklerim

0|0
    0|0
  • Şiirlerle yaşayan birine en sevdiği şairin kalemini örnek alarak yazılmış bir şiir armağan ederim reis. Gerçi benim zaten şiirlerim hazır duruyor da. Kişiye özel olsun diye yazıveririm yeni bitane nolucak

0|0
    0|0
  • Şiir yazan biriyim ancak bilimden hoslaniyorum. Bilimle ilgili bir kitap alirsan sevinirim. Simdiden tesekkurler.

0|0
    0|0
  • @kadifekaranfil ne alınır ki acaba :)

0|0
    0|0
  • Yazdığım şiiri hediye ederim müsvedde kağıtta

0|0
    0|0
  • şiirsel romansal şeyler dışında herşey alınabilir. bir papatya bile öyle bir insanı mutlu edebilir bence.. :D

0|0
    0|0
  • Hediyelerinizi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Siir kitap veya yaziyorsa guzel deftet ve kalem

0|0
    0|0
  • kitap

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;