Geri dönüşüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğa o kadar mükemmel dizayn edilmiş ki her şey kendi kendini geri dönüştürecek durumda hepsi birbirinin içine geçmiş aslında hepsi farklı ama hepsi birbirine muhtaç gibi. Ancak insan oğlu bu durumu bozmak için büyük çabalar sarf etti etmeye de devam ediyor.Geri dönüşüm hakkında ne düşünüyorsunuz?
-Peki bir insanoğlu olarak siz geri dönüşümü gerekli buluyor musunuz?
Geri Dönüşümle ilgili bir örnek görmek için benceme aşağıdan geçebilirsiniz👇
Vahşi doğa devlerini görmüş müydünüz?
#Geri #Dönüşüm #Bıyıklı

Güncellemeler:
Giden insanlarında geri dönüşümü olsa dünya daha yaşanılası olurdu 😄

1|3
2120

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlaka gerekli, bunun için devlet / belediye özendirici faaliyette bulunup, geri dönüşüm için atıkları toplayıp, vatandaşa da karşılığında cüzi bir miktar ücret vermeli ve özendirmeli

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Çok önemli bişey ya ben eski tabaktan fincandan kuş yemliği yapmıştım sokağımıza koymuştum. hatta bir ara kulübe bile yaptım yağmurda dışarda kalmasın hayvanlar diye. Geri dönüşümü sadece plastikleri kutulara atalım ya da kağıt ve pil diye ayıralım gibi düşünmeyin değerlendirin...

0|0
    0|0
  • Gerekli bence

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm önemli bir konu.

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm harika bir şey ama geri dönüşüm kutusuna sakız atan mandaları görünce sinirlenmemek elde değil

0|0
    0|0
  • Avrupada bu sistem var Türkiye de neden olmasın diyorum..

0|0
    0|0
  • iyi yani guzel

0|0
    0|0
  • iyi bisey

0|0
    0|0
  • Çok mükemmel bir şey

0|0
    0|0
  • En büyük hayallerimden biri insanlarin geri dönüşüm hakkinda bilinçlenmesi her seyi o kadar çok israf ediyoruz ki.. geri dönüşümü olmayan tek şey zaman ve bu zamanları aramamak için geri dönüşüme ihtiyacimiz var.

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm olmazsa insanoğlu bir yığın çöp...

0|1
    0|0
  • Geri dönüşüm doğamız için gerekli çünkü kullanmadığımız kağıtlar plastik şişeler kartonlar israfa sebep oluyor bu yüzden De çok kullanışlı oluyor.

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm iyiki var

0|0
    0|0
  • guzel

0|0
    0|0
  • İyi bisey bence

0|0
    0|0
  • bence gerekli çünkü bazı eşyalar geri dönüşümden sonra ihtiyacı olan kimsesizlere veriyliyor :)

0|0
    0|0
  • Güzel bir konu açmışsınız emeğinize sağlık

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm gerekli de hangi gerekeni yaptık ki?

0|0
    0|0
  • h
    guzel

0|0
    0|0
  • Sorsan herkes olumlu düşünür. Kimsede icraat yok.

0|1
    0|0
  • harika

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 19

• Tasarrufun ve temiz üretimin vücut bulmuş halidir. Daha da yaygınlaşması halinde karbon salınımı, orman tahribatı vs. gibi etkenler büyük ölçüde azaltılabilecektir.

0|0
    0|0
  • evet olabilir

0|0
    0|0
  • geri dönüşüme katkı sağlamak herkesin görevi olmalı

0|0
    0|0
  • İleriyi düşünüp geri döñüştürmeliyiz.
    Maalesef kagit metal plastik vam ve yag geri dönüşümü var. Ancak tehlikeli atiklar yetersiz. Elektronik atiklarin tamami çöpe gidiyor. Bu konuda AB ülkelerinden cok geriyiz.

0|0
    0|0
  • Sen dönüştürmezsen, ben dönüştürmezsem nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa.

0|0
    0|0
  • geri donusum cok önemli ama bizim geri donusum mantigimiz gibi olmamalı.. bizim ülkemizde geri dönüsum sonrasi elde edilen ürünler gida paketlemesinde kullaniliyor.. git kardesim geri dönüşumden ayakkabi yap.. kimse o ayakkabiyi alip giykez.. ama domatesleri geri donusum posetlerde alip eve gotururyoruz...

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm desteklenmeli ve yeni nesiller bilinçlendirilmeli. Bir öğretim üyesi olarak bunu her çocuğa açıklıyorum uygulamalar yapıyoruz. Dilerim insanlar doğayı bu kadar hafife almazlar. Emeğinize sağlık güzel bir bence paylaşmışsınız

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu ıstesede doğanın mükemmelliğin bozamaz yarabbi şükür..
    Geri dönüşüm olsada olur olmasa da ama işi bitmiş görülen bir şeyi işlek hale getirmek güzel bir dusunce..

0|0
    0|0
  • Elbette gerekli buluyorum. Ben çok hassasım geridönüşüm konusunda. Çevremi de sürekli bilinçlendirmeye çalışıyorum. Bu arada, sevdiğimiz insanların gidişine sabrediyoruz. Ya nefret ettiklerimiz? Dünya yine de daha yaşanılası olur muydu sence?

0|0
    0|0
  • E lazım tabi kanka

0|0
    0|0
  • Geri dönüşüm severim.

0|0
    0|0
  • herkesin bilinçlenmesi gereken bir durum

0|0
    0|0
  • Kiyamet te bosuna tasarlanmamistir.

0|0
    0|0
  • Her erkek birgun ipe ipe geri doner.

0|0
    0|0
  • Doğayı daha az kirletmenin tek yolu

0|0
    0|0
  • Ülkemzde pek ilgi görmeyen aslında önemsenmesi gereken işlerden birisi

0|0
    0|0
  • Türkiyede insanların pek umrunda değil gibi. Fakat bu çok iyi birşey.

0|0
    0|0
  • mükemmel bir uygulama

0|0
    0|0
  • önemli yapılması gereken birşey

0|0
    0|0
Yükleniyor...