Dayak atan öğretmeni nereye şikayet etmek gerekli?

Bu gün okulda ufak bir tartışma çıktı fakat öğretmen tutanak tutturmak yerine beni odasında sopayla dövdü olayı dinlemeden dövdü ve sopayı sırtımda kirdi ben bu öğretmeni ceza alması için nereye şikayet etmeliyim lütfen yardımcı olun?
(Bu soruyu bu konu altına açmamın nedeni ise burda daha çok kişinin bulunmasıdır.)

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Milli eğitim müdürlüğüne kaymakamlığa falan dilekçe ver darp raporu alsaydın hemen savcılığa da suç duyurusunda bulunabilirsin bilemiyorum tam olarak ama ne olursa olsun hakkını savun kimsenin böyle bişey yapmaya hakkı yok araştır bence ve ne gerekiyosa yap

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok geçmiş olsun gizli üyelerden biri söyleyeceğim şeyi söylemiş darp raporu alıp emniyet müdürlüğüne şikayet et daha sonra milli eğitim müdürlüğüne dilekçe ver darp raporunu ek dosya olarak ver daha sonra yine ilçe müdürlüğünü yetersiz kalacağını düşündüğüm için bakanlığa da ayrıca başvuru yap...
    benim kardeşime hakaret ettiği taktirde bile okula gidip bir öğretmen olduğunu hatırlatıyorum böyle bir durum olsa sanırım öğretmenin kafasını kırardım gözüm hiçbirşey görmüyor kardeşim yerine koydum da bir an.. neyse hemen gidip darp raporu al ne kadar erken o kadar iyi.. ama merak ettim şimdi durumun nasıl

0|0
    0|0
    • baban yarin adamı komaya sokacak gibi. Bu gün gitmis okula sırtımda iz var diye kaçmış hoca

• başka okula gitsin yeter

• bu ödüllendirmek olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• bimer e yazarsan elinde kanıtın da varsa görevden men edilmeye kadar işlem yapılıyor

0|0
    0|0
  • Meb'a

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;